Reklama:
908 g proteinové náhrady stravy ZDARMA
Moderní varianta instantní náhrady stravy nyní v extra výhodné akci! Více zde.

Přijďte na slavnostní otevření nového VT Gymu!

3.111 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Hra začíná! Dovolte nám, abychom Vás pozvali na slavnostní otevření nového VT Gym komplexního sportovního centra, které se uskuteční 22. září 2018 od 14 do 20 hodin v Praze - Kbelích (mapa zde). Můžete se těšit na zajímavý program plný soutěží, vystoupení, zajímavých hostů a sportovců z různých odvětví. Představíme Vám i trenéry a partnery našeho gymu. Vstup zdarma!

Program akce

 • 14:00 - úvodní slovo - představení našeho konceptu, trenérů a partnerů VT Gymu

 • 14:30 - otevřený trénink a soutěž s osobností české fitness scény a naším trenérem Jakubem Enžlem

 • 15:00 - otevřená diskuze o problematice základních cviků s osminásobným mistrem světa v bojových uměních a naším trenérem Jonášem Petříkem

 • 15:30 - pokus o překonání světového rekordu ve shybech s přidanými 45 kg

  Vojta Holý se pokusí v našem gymu překonat světový rekord ve shybech na hrazdě za 1 minutu, přitom bude mít na pásku závaží o váze 45 kg. Aktuální světový rekord je 17 přítahů a drží ho Mateusz Grabowiec z Polska.

 • 16:30 - street workout exhibiční freestyle a sets and reps vystoupení týmu Workout Mělník, z.s., společně s Danielem Hanákem (mistr ČR ve street workoutu 2017, účastník mistrovství světa v Moskvě), Patrikem Černým (úřadující mistr ČR ve street workoutu 2018, účastník mistrovství světa v Moskvě), Kateřinou Weisserovou (mistryně ČR ve street workoutu 2016, účastnice mistrovství světa v Moskvě), Petrem Lešákem, Bohdanem Děmjaněnko, Jirkou Krobem (vicemistři ČR ve street workoutu 2018)

  Součástí akce je celosvětový charitativní Den shybu 2018. Každý shyb se počítá. Zapojit se může celá rodina. World Pull-up Day je celosvětový den shybů. Koná se na různých místech po celé planetě a úkolem je, aby se všichni lidé v daný den sešli a společně shybovali pro dobrou věc.

  Celý den bude k dispozici ve fyzio sálu také náš pohybový terapeut Tomáš Ďurán. K dispozici bude ochutnávka sportovní výživy od našeho partnera USN a ochutnávka jídel od našeho partnera Top jídlo.

  Pole dance vystoupení Pavlíny Ottové - vicemistryně ČR 2018 v pole sport elitní kategorii žen, účastnice mistrovství světa v Itálii a na Floridě a trenérky lekcí VT Gymu muselo být bohužel zrušeno pro zranění ramene a strongman vystoupení a představení závodníka teamu VT Gym Zdeňka Mühlhausera muselo být také bohužel zrušeno pro závody. I tak věříme, že v bohatém programu si najdete to své. Další informace najdete na Facebooku.

  Děkujeme za Vaši dosavadní podporu a budeme se na Vás těšit.

  Tým VT Gymu Praha • Líbil se Vám článek?
  Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
  Odůvodnění: PR článek  Jméno: pamatovat
  Heslo:
  Víte, že...
  ...poslední objednávka v obchodě
  Ronnie.cz byla před 21 sekundami?  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra