Reklama:
Už jen dnes: 2270 g + 1000 g proteinu ZDARMA
Na dva dny prodlužujeme akci na CFM protein s 1000g balením zdarma! Více zde.

Výživová poradna a měření přístrojem InBody zdarma!

1.899 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Stánek Ronnie.cz nebude chybět na EVLS Prague Expo 2018!

Jak jsme již avizovali v tomto článku, i letos se chystáme s naším stánkem na EVLS Prague Showdown 2018, které se koná v pátek a sobotu 28. - 29. září 2018 v areálu PVA Expo Praha. Stánek Ronnie.cz najdete v hale určené pro expo a můžete se u nás těšit na velmi bohatý program.

Již jsme předesílali, že budeme program uveřejňovat postupně, tak tu máme jeden z bodů, který jsme si pro Vás na stánku Ronnie.cz přichystali. Je to výživová poradna a měření přístrojem InBody, a to zcela zdarma.

Nechat se změřit na přístroji či využít možnost poradit se s naším výživovým poradcem Bc. Michalem Richterem, DiS., můžete v sobotu 29. září mezi 10:00 - 14:00 a 16:00 - 19:00.

Každý, kdo aktivněji sportuje či chce se cvičením začít, se zajímá o to, jak tělo funguje, o jeho složení či o výživu, neboť všechny informace, které sportovec získá, na sobě může později aplikovat a mohou mu zlepšit jeho sportovní výkon. Když například chcete nabrat svalovou hmotu, zhubnout nebo máte nějaký jiný cíl, vždy je důležité pokroky měřit a analyzovat. A k tomu je právě vhodný jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla - analyzátor InBody 520.

Co je InBody 520?

Pro ty, kdo měření pomocí přístroje InBody 520 neznají, jedná se o přístroj, který analyzuje složení těla. Můžete se tak dozvědět maximum údajů o složení svého těla a o skutečných tréninkových pokrocích.

Ze základní diagnostiky vyčtete analýzu složení těla (voda, proteiny, tělesný tuk, minerály), dále pak analýzu svalů a tuku. V rámci rozšířené diagnostiky pak je možné zjistit hodnotu viscerálního (vnitřního) tuku, rozdělit celkovou tělesnou vodu na vnitrobuněčnou a mimobuněčnou, včetně rizik otoků pro jednotlivé části těla. Změřeny jsou tělesné obvody, krevní tlak, včetně pulzní křivky a aktuální tepové frekvence, je spočítán bazální metabolismus podle parametrů naměřených při diagnostice.

Více informací naleznete zde.

Zajímá Vás něco z výživy? Zeptejte se našeho výživového poradce!

K dispozici Vám na stánku bude po celou dobu programu náš zkušený výživový poradce Bc. Michal Richter, DiS., který Vás nejen změří na přístroji, ale můžete se ho zeptat na cokoli, co Vás z výživy zajímá. Připravte si dotazy a vyrazte se za námi podívat!

Bc. Michal Richter, DiS.

Vystudovaný v oboru klinické a sportovní výživy. Výživou člověka se zabývá od roku 2008 s úzkým zaměřením na sportovní výživu. Od roku 2015 se mimo jiné specializuje na vývoj doplňků stravy pro českou firmu Survival®. Je také součástí redakčního týmu Ronnie.cz, kde původně začal jako externí redaktor. Pravidelně přednáší pro budoucí trenéry II. stupně ve Fitness akademii Ronnie.cz a trenéry I. stupně pod hlavičkou SKFČR na FTVS UK. V roce 2018 navázal spolupráci se společností ERGO Aktiv, kde v rámci rehabilitace poskytuje nutriční podporu pacientům při návratu do běžného života. V neposlední řadě spolupracuje také se sportovci a běžnou populací s cílem optimalizovat jejich stravovací návyky na základě aktuálních vědeckých poznatků a personalizovaného přístupu.

V dalším článku prozradíme, co dalšího Vás u nás na Ronnie.cz stánku čeká! Již teď se na Vás velmi těšíme!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZemřela několikanásobná účastnice Ms....
Zodiak411 (17:44) • Jogtness: To jsi ty Rando?
magazínZemřela několikanásobná účastnice Ms....
Majka (17:01) • Možná to chce pozorněji číst ;) - `V pátek 7. prosince ve věku osmapadesáti let...` To...
magazínZemřela několikanásobná účastnice Ms....
Jogtness (15:58) • Pisete ze zomrela, viete o nej rozne info vid clanok, ale nenapisete DOST podstatnu vec...
magazínZemřela několikanásobná účastnice Ms....
Jogtness (15:56) • Hlavne tie *krasne* hrudniky zien kulturistiek, ktore nemaju silikony. To je fakt krasn...
magazínZemřela několikanásobná účastnice Ms....
jan dziadek (14:28) • To byla ženská kulturistika ještě ženská a krásná. Nechť odpočívá v pokoji.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra