Reklama:
Kupte 3x Protein Break a máte mléčnou rýži ZDARMA!
Akční cena na oblíbený Protein Break a skvělý dárek k tomu! Více zde.

Mr. Olympia 2018
- výsledky a fotografie

148.775 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V americkém Las Vegas v pátek večer finálovými boji na soutěžích Mr. Olympia, Olympia 212 Showdown a Bikini Olympia vyvrcholil letošní Olympia Fitness & Performance Weekend Joea Weidera, vrcholná událost sezóny profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Ve hře toho na všech třech kláních bylo mnoho. Na Olympii těžkotonážníků se ke svému osmému vítězství v řadě chtěl probojovat Phil Heath, a pokud by se mu to povedlo, vyrovnal by rekord Leeho Haneyho a Ronnieho Colemana.

Mr. Olympia 2018:
jaké bylo semifinále?

Olympia 212 Showdown se odehrávalo v duchu loučení Jamese "Flexe" Lewise s touto soutěží a "Flex" si nepřál nic jiného než ze závodů odejít se sedmým vítězstvím v řadě. Mezi bikiny fitnesskami se pak fanoušci mohli těšit na souboj vracející se šampiónky z let 2013 až 2015 Ashley Kaltwasser s obhájkyní loňského vítězství Angelicou Teixeirou.

Jak to celé dopadlo, se dočtete níže. V článku přitom také najdete fotografie z objektivu fotografa webových stránek Team-andro.com Andrease Volmariho a kompletní videozáznam finále všech tří zmíněných kategoriích.

Mr. Olympia, Olympia 212 Showdown a Bikini Olympia - záznam finále

Na výsledky Mr. Olympia a Olympia 212 Showdown 2018 jste si mohli vsadit v tipovací soutěži.
Ve hře tentokrát byly ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě převyšující 15.000 Kč!
Výsledky tipovačky Vám na Ronnie.cz přineseme v nejbližších dnech.

Přejít k výsledkům:
Mr. Olympia 2018 Olympia 212 Showdown 2018 Bikini Olympia 2018

Mr. Olympia 2018

Celé dění v lasvegaské Orleans Areně, která pojme až 9.500 diváků, v pátek večer zahájily volnými sestavami účastníci čtyřiapadesátého ročníku Mr. Olympia. Ještě předtím s krátkým proslovem vystoupil David Pecker, výkonný ředitel společnosti American Media, Inc., která od loňského roku celý Olympia Weekend stoprocentně vlastní. Šestašedesátiletý Pecker, stejně jako později moderátor celého večera Bob Cicherillo, hned v úvodu vzpomněl na Shawna Perina, šéfredaktora magazínu Flex, který koncem minulého roku prohrál svůj boj s rakovinou plic. Pecker také připomněl letošní experiment na Mr. Olympia, kdy se hlas diváků bude započítávat do celkového hodnocení závodníků. Z tohoto hlasování navíc měl vzejít i šampión fanoušků, přičemž poměrně reálně připadalo v úvahu, že bude jiný než ten, kterého vyberou rozhodčí. Nechyběla zmínka o tom, že se letos na Olympia Weekendu bojuje o nejvyšší finanční odměny v historii (kolem 1.400.000 dolarů, tj. 30.500.000 Kč), a pak už pódium patřilo přímo závodníkům.

Ti před diváky a rozhodčí nastupovali s vědomím, že karty jsou do značné míry rozdané už od semifinále. V tom vyrovnaný souboj o vítězství sváděli v životní formě závodící Shawn Rhoden a zmíněný Phil Heath. Elegantnější postavou disponující Rhoden byl díky svým liniím a úzkému pasu lepší v čelních postojích, jejichž provedení u svého dnešního největšího soupeře sám letos nejvíce kritizoval. Heath proti tomu nabídl lepší svalovou hloubku a hustotu v oblasti zad i lepší hamstringy. Soutěž se zkrátka odvíjela zase jednou tak, že ať už zvítězí jeden, nebo druhý, půjde najít důvody, proč tomu tak mělo být. Možná ale více než kdy jindy platilo, že Phil je tentokrát k poražení.

Shawn Rhoden, Roelly Winklaar a Phil Heath při posedownu na Mr. Olympia 2018 (foto: Team-andro.com / Andreas Volmari)

Volnou sestavu předváděli pouze ti borci, kteří po semifinále figurovali v top 10. Ve chvíli, kdy na Roellyho Winklaara svým volným vystoupením navázal Shawn Rhoden, bylo jasné, že českému želízku v ohni Lukášovi Osladilovi tentokrát umístění v nejlepší desítce unikne. Z průběhu prejudgingu ale zároveň šlo vyčíst, že se tomu tak stalo jen těsně. Kulturistou, který se od semifinále dokázal pro finále nejvýrazněji zlepšit, byl jednoznačně egyptský kolos Mamdouh Elssbiay. Na pódium přinesl podstatně více detailů než během prejudgingu a bohužel se tak trochu ukázalo, že finále toho zkrátka v Manionově profesionální lize už příliš nemění. Rozhodčí mu nedali šanci porovnávat se s top čtyřkou ve složení Bonac, Winklaar, Rhoden, Heath a "Big Ramymu" jeho zlepšení formy bylo dohromady k ničemu.

Na Mr. Olympia od roku 1965 dosud dokázalo zvítězit pouze třináct borců. Je to tím, že šampión se na Olympii zkrátka těžko poráží a musí k tomu zpravidla sám přispět tím, že nepřijde ve své nejlepší formě. Phil Heath, ať už záměrně, anebo z jakéhokoliv jiného důvodu, závodil plošší než obvykle. Tím ztratil něco z komiksové kulatosti svých svalů a v kombinaci se stále poměrně špatnou kontrolou břišních svalů svým soupeřům tentokrát nechal otevřená vrátka. Přesto rozhodně nebylo snadné, aby rozhodčí vedení Stevem Weinbergerem našli odvahu k tomu, co se v Las Vegas před několika okamžiky stalo. Phil Heath vysněný osmý titul z Olympie letos nezískal a v pořadí čtrnáctým šampiónem Mr. Olympia byl vyhlášen Shawn Rhoden!

Shawn Rhoden - vítěz Mr. Olympia 2018 (foto: Team-andro.com / Andreas Volmari)

Bude se svým poněkud letargickým vystupováním dobrým ambasadorem sportu? Čert to vem. Shawn byl tentokrát zkrátka o vlásek lepší než jeho soupeři a s rozdílem čtyř bodů zaslouženě zvítězil. Změna na pozici šampióna Olympie může kulturistice i samotné soutěži jenom prospět, a to tím spíše, že Shawn disponuje tak estetickou postavou, že díky ní zkrátka musí zaujmout i nezúčastněného diváka, který kulturistiku jinak vůbec nesleduje. Jeho dvojitý biceps zepředu je reklamou na bodybuilding, zdobí jej úzký pas, letos k tomu navíc přidal i napruhovaní v oblasti spodních zad a hýždí. Dokonce i ve svalové hustotě zad, ve které na Phila sice stále něco ztrácel, zaznamenal zlepšení.

Orleans Arena ve chvíli, kdy byl Shawn vyhlášen vítězem, bouřila! Čerstvý šampión Olympie krátce po vyhlášení výsledků hovořil o tom, že jeho dnešní vítězství je něco, v co vždy věřil, ale i o tom, že letos absolvoval asi svou nejtěžší přípravu v kariéře. Začátkem roku se potýkal s vnitřním krvácení do střev ze dvou vředů, při kterém ztrácel obrovské množství krve. Jenže vítězství z Olympie zkrátka strašně chtěl, a tak jej na cestě za ním nic nezastavilo. Rhoden se svým dnešním triumfem stal vůbec nejstarším šampiónem Mr. Olympia v historii. Zvítězil ve věku 43 let, 5 měsíců a 13 dnů. Dosud tento rekord držel Chris Dickerson, který na Mr. Olympia 1982 slavil úspěch ve chvíli, kdy mu bylo 43 let, 2 měsíce a 19 dnů. V příštím roce se Shawn na pódium Olympie plánuje vrátit.

Roelly Winklaar na Mr. Olympia 2018 (foto: Team-andro.com / Andreas Volmari)

Co udělá Phil Heath? Těžko říct. V každém případě jeho někdejší plán vybojovat na Olympii deset titulů se v tuto chvíli zdá být už pouhou utopií. Třetí místo zaslouženě vybojoval neskutečně masivní Roelly Winklaar, který byl se svým výsledkem očividně spokojený. Aby taky ne. Když v roce 2009 na Arnold Classic Amateur získal profesionální kartu, jistě s tím, že by někdy měl dosáhnout na bronz z Olympie, ani nepočítal. Za jeho výsledek mu navíc náleží finanční odměna ve výši 100.000 dolarů a to je zkrátka něco, co se počítá. Kromě toho to byl právě on, kdo byl na letošním ročníku Mr. Olympia vyhlášen historicky prvním šampiónem fanoušků.

William Bonac tentokrát nezopakoval svou finální dotaženost z předchozích dvou sezón. Ve chvíli, kdy je při jeho krátkém torzu každá drobná nedokonalost v připravenosti vidět ještě o trochu více než u jeho soupeřů, jej to tentokrát stálo jednu příčku. I tak pro něj samozřejmě čtvrté místo z Olympie představuje úspěch. Páté místo za Williamem vybojoval v životní formě závodící Brandon Curry, který měl ze svého výsledku upřímnou radost. Top 5 si před soutěží vytkl jako cíl a dosáhl ho.

Brandon Curry na Mr. Olympia 2018 (foto: Team-andro.com / Andreas Volmari)

Vloni druhému Mamdouhu Elssbiayovi letos patří až šesté místo, což kromě jiného znamená, že se na rozdíl od svých úspěšnějších soupeřů nekvalifikoval na příští ročník Olympie, a tak jej pravděpodobně uvidíme zase brzy závodit. "Big Ramy" doplatil na to, že zejména v semifinále byl až příliš mohutný a jeho 140,5 kg vážící tělo postrádalo potřebné detaily. Elssbiay po soutěži poděkoval fanouškům za podporu a omluvil se těm, které možná zklamal. Ujistil je, že bude pracovat na tom, aby příště na pódium nastoupil lepší, a slíbil, že takto už nikdy neselže.

Nejstarší účastník letošní Olympie Dexter Jackson při svém devatenáctém startu na soutěži dosáhl na sedmé místo. Osmačtyřicetiletý šampión Mr. Olympia z roku 2008 po závodech přiznal, že to nešlo tak, jak doufal. Letošní Olympie pro něj byla těžká i z toho pohledu, že na místě nebyl jeho trenér George Farah, který bojuje s rakovinou. Věří, že pokud by George byl po jeho boku, umístil by se o nějakou tu příčku výše. Také proto zatím soutěžní plavky na hřebík nevěší a na Mr. Olympia by měl závodit i v příštím roce. Pokud se zde neumístí dobře, pravděpodobně se závoděním skončí. Dobře ví, že se kulturistice na té nejvyšší úrovni nemůže věnovat navždy.

Charles Griffen, Steve Kuclo, Alexis Rivera Rolon a Lukáš Osladil na Mr. Olympia 2018 (foto: Team-andro.com / Andreas Volmari)

Lukáš Osladil letos stejně jako vloni dosáhl na dvanácté místo. Poradil si přitom s Charlesem Griffenem, Iainem Vallierem, Michaelem Lockettem, Joshem Wadem, Juanem Morelem, Luisem Rodriguezem a Sergiem Olivou Jr., když své soupeře předčil zejména v zadních postojích. Sergio, syn vítěze Mr. Olympia z let 1967 až 1969, se při svém debutu na Olympii musel spokojit s děleným šestnáctým místem. To ovšem souvisí i s tím, že se ve své kulturistické kariéře rozhodně nemíní hnát nesmyslně za objemy a chce se zlepšovat postupně. Je pravděpodobné, že na Olympii neřekl své poslední slovo.


Výsledky Mr. Olympia 2018:

  1. Shawn Rhoden*
  2. Phil Heath*
  3. Roelly Winklaar*
  4. William Bonac*
  5. Brandon Curry*
  6. Mamdouh Elssbiay
  7. Dexter Jackson
  8. Nathan De Asha
  9. Cedric McMillan
  10. Steve Kuclo
  11. Alexis Rivera Rolon
  12. Lukáš Osladil
  13. Charles Griffen
  14. Iain Valliere
  15. Michael Lockett
  16. Josh Wade
  16. Juan Morel
  16. Luis Rodriguez
  16. Sergio Oliva Jr.

* kvalifikace na Mr. Olympia 2019 (podle pravidel pro sezónu 2018, pravidla pro sezónu 2019 mohou být ještě upřesněna)


Vybraní účastníci Mr. Olympia 2018

Rozsáhlou fotogalerii z Mr. Olympia 2018 naleznete zde na stránkách Team-andro.com.

Zpět na začátek článku


Olympia 212 Showdown 2018

Pokud jsme se o kousek výše v článku zmínili o tom, že na Mr. Olympia byly do určité míry karty rozdané už po semifinále, nejinak tomu samozřejmě bylo i v případě Olympia 212 Showdown. Zde bylo přitom už od samotného úvodu soutěže zcela jasné, kdo si jde pro vítězství. James "Flex" Lewis na pódium přinesl takovou formu, že o jeho sedmém triumfu nebylo sebemenších pochyb. K soutěži celkem nastoupilo sedmnáct závodníků a při neúčasti Hadiho Choopana, který přes veškeré úsilí opět nezískal vízum potřebné pro vstup na území Spojených států, o další přední příčky za Lewisem bojovali Derek Lunsford a Kamal Elgargni.

"Flex" nakonec opravdu s přehledem zvítězil a s Olympií lehkotonážníků se rozloučil ve velkém stylu. Po soutěži se nikterak netajil, že si jako dítě z Walesu díky kulturistice žije svůj americký sen, a nezapomněl poděkovat svému trenérovi Neilu Hillovi, s nímž spolupracuje už šestnáct let! Dostalo se mu ovací vestoje. Když bylo po závodech, Lewis se více rozhovořil na téma jeho případné budoucnosti v kategorii open a zdá se, že své fanoušky nezklame! Svěřil se, že vždycky má před sebou nějaký plán a velké sny, a tak určitě přijde chvíle, kdy se na pódium právě mezi těžkotonážníky vrátí. Jen to musí udělat ve správný okamžik.

Ahmad Ashkanani, Derek Lunsford, James "Flex" Lewis, Kamal Ekgargni
a Jose Raymond na Olympia 212 Showdown 2018 (Foto: Team-andro.com / Andreas Volmari)

Na druhé místo rozhodčí poněkud sporně posunuli Dereka Lunsforda. Pětadvacetiletý Američan, jehož největší devizou je skvělá stavba těla, na pódiu zdaleka nevypadal tak dobře jako na fotografiích z přípravy, když stále postrádal potřebnou kvalitu a také větší oblost kvadricepsů. Jistě se mohl umístit o několik příček níže, ale zdá se, že právě v něm rozhodčí vidí "Flexova" nástupce a tento drobný dárek v podobě druhého místa jej zřejmě má povzbudit v další práci. Třetí příčku vybojoval šestačtyřicetiletý nováček Olympie Kamal Elgargni, jenž byl nejspíše nejlépe připraveným borcem startovního pole. Přesto, že se nemohl chlubit nějakou dechberoucí plností svalů, právě jeho kvalita a finální dotaženost mu klidně mohla vynést i stříbro.

V sezónách 2016 a 2017 druhý Ahmad Ashkanani se tentokrát musel spokojit se čtvrtým místem, v čemž svou roli hrála především skutečnost, že na pódium letos nepřinesl svou pověstnou svalovou tvrdost. S ohledem na to, co má Ahmad letos za sebou, se ale stále jedná o fantastickou předvedenou formu a výborný výsledek. Považte sami. Ashkanani letos prodělal hned čtyři operace, včetně operace kolene, kýly anebo špatně průchodného dýchacího systému. Přesto všechno se mu podařilo o něco zapracovat na rozvoji kvadricepsů, které stále představují jeho největší slabinu. Na zlepšení dosáhl díky celé řadě terapií, které v současnosti podstupuje a které mu pomáhají jeho kvadricepsy otevřít. Věří, že příští sezónu v tomto ohledu zaznamená ještě větší progres.

Jako poslední umístění v první pětici vybojoval Jose Raymond, jenž po volné sestavě přímo na pódiu ohlásil dlouho dopředu avizovaný konec kariéry. Ještě předtím, než pověsí soutěžní plavky na hřebík, Jose ale absolvuje několik podzimních soutěží.


Výsledky Olympia 212 Showdown 2018:

  1. James "Flex" Lewis*
  2. Derek Lunsford*
  3. Kamal Elgargni*
  4. Ahmad Ashkanani*
  5. Jose Raymond*
  6. David Henry
  7. Shaun Clarida
  8. Alejandro Cambronero
  9. Ricardo Correia
  10. Dwayne Quamina
  11. Nicolas Vullioud
  12. Zane Watson
  13. Sami al Haddad
  14. Charles Dixon
  15. Samir Troudi
  16. Ahmad Ahmad
  16. Mahmoud Al Durrah

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2019 (podle pravidel pro sezónu 2018, pravidla pro sezónu 2019 mohou být ještě upřesněna)


Vybraní účastníci Olympia 212 Showdown 2018

Rozsáhlou fotogalerii z Olympia 212 Showdown 2018 naleznete zde na stránkách Team-andro.com.

Zpět na začátek článku


Bikini Olympia 2018


Semifinálová vyvolávání:
1.Basualdo, Chapados, Kaltwasser, Layug, Pecini, Periat, Ronzitti, Teixeira
2.Basualdo, Dorie, Goncalves, Kaltwasser, Milagres, Pecini, Ronzitti
3.Basualdo, Dorie, Goncalves, Milagres, Paulino, Periat, Samsel
4.Ellis, Eubanks, Fernandez, Martinez, Nosova
5.Coleman, Espera, Gutierrez, Hayeun, Jenelle, Torres
6.Caban, Henich, McCloud, Pellegrino, Salamon, Yisrael
7.Chapados, Kaltwasser, Layug, Pecini, Ronzitti, Teixeira
8.Chapados, Layug, Teixeira

Bikini Olympia představovalo vůbec nejpočetněji obsazenou profesionální show letošního Olympia Weekendu. Na pódiu pózovalo třiatřicet závodnic, z nichž rozhodčí během semifinále nejvíce zaujaly Romina Basualdo, Lauralie Chapados, Ashley Kaltwasser, Janet Layug, Elisa Pecini, Camile Periat, Jennifer Ronzitti a Angelica Teixeira, které dostaly prostor v prvním vyvolávání.

Byla to právě Angelica Teixeira, která na Olympii dokázala obhájit loňské vítězství a po dnes již zmíněné Ashley Kaltwasser se stala teprve druhou ženou, které se na Bikini Olympia podařilo zvítězit více než jednou. Za její úspěch jí kromě jiného patří i šek na 35.000 dolarů. Překvapením soutěže se při svém prvním startu na Olympii stala Kanaďanka Lauralie Chapados, která se probojovala až ke druhému místu. Další místa v první pětici si pak rozdělily Janet Layug, Elisa Pecini a zmiňovaná Ashley Kaltwasser.


Výsledky Bikini Olympia 2018:

  1. Angelica Teixeira
  2. Lauralie Chapados
  3. Janet Layug
  4. Elisa Pecini
  5. Ashley Kaltwasser
  6. Jennifer Ronzitti
  7. Romina Basualdo
  8. Raphaela Milagres
  9. Marcia Goncalves
  10. Jennifer Dorie
  11. Camile Periat
  12. India Paulino
  13. Casey Samsel
  14. Narmin Assria
  15. Frida Paulsen Stern
  16. Ashley Jenelle
  16. Breena Martinez
  16. Cristobalina Torres
  16. Darah Diaz
  16. Diana Salamon
  16. Eli Fernandez
  16. Elizabeth Yisrael
  16. Jennifer Caban
  16. Katya Nosova
  16. Kerryne Henich
  16. Kim Hayeun
  16. Kim Gutierrez
  16. Mariella Pellegrino
  16. Monica Ellis
  16. Natoshia Coleman
  16. Sherry Espera
  16. Stacy Mccloud
  16. Tawna Eubanks


Vybrané účastnice Bikini Olympia 2018

Rozsáhlou fotogalerii z Olympia 212 Showdown 2018 naleznete zde na stránkách Team-andro.com.

Zpět na začátek článku


Foto:
Team-andro.com / Andreas Volmari


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

17.09.12:1170mMyW!53 - Big ramy do finale nastoupil o 24 liber lehci,prej protoze..
17.09.12:0970mMyW!53 - nechapu co delal tqk vysoko Griffen bez neexistujicich bri..
17.09.09:54fibi87 - tak abych to shrnul: Phil mě letos zklamal, jedna z nejhor..
17.09.09:14adipower - Asi nejaka pitika. Shawn ma velmi zvlastni ruce jako by mu..
17.09.09:10adipower - Hath byl lepsi nez Shawn zvlastni rozhodnuti.-1
17.09.08:19FanatiXX - Philla bych videl tak na 3-4 flek, jinak spokojenost *32*
17.09.07:37Bali - Říkal jsem, že jestli někdo má na to být mr.O je to Shawn,..
16.09.23:09santero - Tak než estetika, třeba letos začal příklon k subtilnosti...
16.09.21:57myom - Ty první dva sere pes, takhle olympie musela být obrovským..
16.09.18:11Mikuc - Jinak, co se týče Lukáše, hodně dobré! Zase během roku něc..+1
16.09.15:43jari - Slibuju, že letos to bude včasnější, se na to těšim :D A p..
16.09.14:14Zodiak411 - Tak Dilletta nebylo pro tehdejší borce těžké zezadu sundat..
16.09.14:1270mMyW!53 - ani se nedivim ze uz v roce 1998 Yates nenastoupil protoze..
16.09.14:0970mMyW!53 - 1997 ale nevysvetlis,ted kdyz sm se dival na video tak ani..
16.09.13:40Zodiak411 - 1997 Olympie byla největší křivda (dle mého názoru) v hist..
16.09.13:37Zodiak411 - Těším se Jari na tvůj rozbor. Jinak tato Olympie mi hrozně..-1
16.09.13:3770mMyW!53 - a sam si protirecis protoze to jesi Heath v minulosti sesa..+1
16.09.13:3570mMyW!53 - tam to opet byli zadw,resp. to ze je Sonbaty nemel separov..+1
16.09.13:3270mMyW!53 - a pokud by Heath vyhral prohrali by sami rozhodci protoze ..
16.09.13:2870mMyW!53 - Seazer... a jak vis ze sam rohodci neni fanouskem nekoho z..-1
16.09.13:19micus6 - Co to meleš. Vždyť heath vypadal jak v 8. měsíci. Dal bych..+2
16.09.12:56Seazer - Tohle je fakt divadlo xD Heath, ktery sesadil Cutlera, por..
16.09.12:21m1ro - Ja bych Heatha jeste uplne nezatracoval. Pokud neco konecn..+1
16.09.12:0970mMyW!53 - De Asha mozna kdyby nemel ty reci co vedl mohl byt vys, ne..
16.09.11:52Turakam - Po dlhých rokoch spokojnosť, Mr. O estetický s graciou a p..+1
16.09.11:2970mMyW!53 - vidis ja nechapu co delal Bonac pred Currym, ani nevim cim..
16.09.11:00IronAndrew - Bonac mě překvapil. Když jsem viděl porovnávací pózy tak o..
16.09.10:52ALKAPONE - Nezapomínal bych na Bonaca kterej za pár let udělal takove..
16.09.10:45IronAndrew - Flex je maličkej vejškově na open kategorii víc masa by mo..
16.09.10:17deiw - Zajímavé bude, jak se to bude vyvíjet dálší roky. Shawn je..
16.09.10:11deiw - Souhlas. Jsem rád, že tento rok neplatilo to obligátní - a..
16.09.10:00peto123 - Roden zvíťazil uplne zaslúžene....predviedol životnú formu..
16.09.09:5170mMyW!53 - ja bych rekl ze v zadnich pozach dominoval Winklaar a osob..+4
16.09.09:35decarabas - No čo si budeme klamať. Tipovačka komplet v hajzli, až na ..+1
16.09.09:19IronAndrew - Takhle v zadních bozách co se týka objemu dominoval Phil, ..+2
16.09.08:21novisss - konečně jsme se dočkali.. rhoden vypadal parádně +1
16.09.08:02th.0.th - Kdo by to po těch jeho předsoutěžních tréninkových videích..+4
16.09.08:00supros - Obrovská bomba a ukázal všem co ho odsuzovali ze mu ujel v..
16.09.07:49silapo.72 - Tento výsledek vnímám jako první krok návratu k ideálům ku..+3
16.09.07:12jari - Jsem :) Prostě si to zasloužil. A čert vem jeho letargicke..
16.09.07:02Marty7 - Rhoden zaslouženě. Jsem zvedavej na příští rok, jestli toh..
16.09.06:56Zodiak411 - Musím říct, že jsem opravdu rád za tento výsledek. Nejsem ..
16.09.06:55Zodiak411 - Jak jsi spokojený Jari? :) -1
16.09.06:37jari - Klobouk dolu před rozhodčíma!
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám prima ženu z Prahy.
Zachovalý single sympaťák se smyslem pro humor, hledá prima ženu z Prahy. Odepiš..., nemáš přeci...
práce Trenér / clever fit Fitness Coac...
Clever fit s více jak 400 pobočkami v Evropě přichází do Ostravy a hledáme právě vás: Osobní tren...
práce Trenér na HPP
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici trenér-obsluha baru a balneo provozu. Licence: Ins...
bazar Časopisy Muscle & Fitness (1992-2004)
Daruji hromadu časopisů Muscle & Fitness z let 1992-2004. Nejvíce čísel za sebou je z let 1993 a 2003. Osobní předání v Praze u Náměstí Míru. Pokud byste chtěli nějaké konkrétní číslo, tak napište.
seznamka Osud a život
Hledám holku se sport postavou, s humorem, s citem a rozumem, milující život. Holku která si nest...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie