Reklama:
Akce prodloužena: Protein Extrifit 2270 g + 1000 g ZDARMA
Čas doplnit zásoby proteinů! Vyberte si ze 12 různých příchutí! Více zde.

Najdi a vyhraj! (37/2018)

3.863 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Zatímco někdo má co dělat, aby se přinutil jít cvičit, já mám spíš opačný problém - nejít cvičit, případně udržet tréninkový objem v nějakých rozumných mezích. Poslední dobou jsem se rozhodl přistupovat k tréninku zase pro změnu trochu vědečtěji, takže jsem si našel pevný rozpis a dbal na progresivní zatížení. Po čtyřech týdnech už jsem toho měl dost, a tak byl čas na deload - týden, nebo alespoň pár tréninků, kdy uberete na intenzitě i objemu práce, případně se věnujete nějakému tomu aktivnímu odpočinku a tak. Výsledkem bylo, že jsem místo fullbody 3x týdně byl ve fitku 3x během 4 dní a z toho 2x jsem se pokoušel překonávat maximálku na mrtvole, kterou jsem předtím na klasické ose nejel asi půl roku. Vědecký přístup vzal sice za své a jsem rozbitý ještě mnohem víc než předtím, ale byla to zábava. Méně je někdy více a platí to jistě i o tréninku, jenže koho by mohlo uspokojit třeba jen 45 minut i s rozcvičkou a sprchou.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží nálož 20 energetických tyčinek (50 g) Raw Energy Bar od společnosti Bombus, z toho 12 ve variantě marakuja-kokos a 8 ve variantě kokos-kakao. Tyčinky obsahují pouze maximálně tři ingredience, jsou lahodné a kvalitní. Jsou vyrobené bez tepelné úpravy z čistě přírodních surovin, neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty a jsou ideální svačinkou, která doplní tolik potřebnou energii při sportu i na cestách.


Jak se nazývá tendence sám si diagnostikovat potravinové alergie či intolerance?

Najdi a vyhraj! (37/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak se nazývá tendence sám si diagnostikovat potravinové intolerance?
nutrichondrie
chondropatie
mitochondrie
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 13. 09. 2018 v 08:00 a končí 20. 09. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (36/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, v jakém věku zemřel Rich Piana. Správná odpověď zní: 45 let.

Vylosováni byli a dva lahodné Arašídové proteinové krémy v baleních po 330 g od společnosti Lucky Alvin obdrží:

  • Karel Veselý - doug@...cz
  • Hana Kukrálová - kukralova.h@...cz
  • Jana Janouškovcová - janajanouskovcova1@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Michaela nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 20. září. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra