Reklama:
Akce prodloužena: Protein Extrifit 2270 g + 1000 g ZDARMA
Čas doplnit zásoby proteinů! Vyberte si ze 12 různých příchutí! Více zde.

Mistrovství ČR strongmanů do 105 kg 2018 - pozvánka

1.908 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Přidejte se k historicky prvním závodům Mistrovství České republiky strongmanů do 105 kg u nás! Rádi bychom Vám představili událost spojenou s nově vzniklou strongman asociací v České republice. Zakladatel asociace Strongman Czech U105 Jiří Tkadlčík se rozhodl pro uspořádání historicky prvního MČR v této kategorii a nám je velkým potěšením Vám oznámit, že tato velkolepá akce se bude konat právě v Kladně.

Celou akci zaštiťuje fitness centrum Dream Body Fitness, které na celém projektu pracuje za podpory a pomoci samotného Jiřího Tkadlčíka a jeho asociace, OC Oáza Kladno, statutárního města Kladna a spousty dalších. Historicky první Mistrovství České republiky strongmanů do 105 kg bude probíhat na parkovišti před OC Oáza Kladno (mapa zde). Pro závodníky bude přichystán nadstandardní servis včetně zázemí uvnitř fitness centra, občerstvení a rozcvičovacích ploch. Ti nejlepší se mohou těšit na hodnotné ceny a prize money v celkové výši 30.000 Kč!

A v jakých disciplinách se nám borci předvedou?

  • tahání kamiónu (10 t)
  • Super Yoke (380 kg)
  • tlaková trojkombinace (jednoručka 85 kg, kláda 130 kg, axle 140 kg)
  • přenášení sudů (120 kg) a pytlů s pískem (90 kg, 110 kg, 130 kg)
  • Car Deadlift (cca 300 kg)

Závody startují v neděli 16. září 2018 ve 14:00. Místo však bude přístupné pro závodníky i diváky již od 7:00, každý tak bude mít spoustu času na aklimatizování, rozcvičení a seznámení se s prostorem. Startovné činí 1.000 Kč, vstupné bude dobrovolné. Nezapomeňte s sebou přivézt velký fanklub, abychom společně vytvořili nezapomenutelnou atmosféru! Po skončení závodů proběhne vyhlášení a společné focení (proto prosíme všechny závodníky, pokud to bude v jejich možnostech, aby neodjížděli dříve).


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Celé závody mohou být zpestřeny také Jiřím Tkadlčíkem v roli soutěžícího. To, zda Jirka porovná síly s českou špičkou, nebo nikoliv, je pouze na Vás! Na facebookové události proběhne hlasování, jestli se má Tkadlčík účastnit také jako závodník. Pro vítěze to pak může znamenat, že kromě vítězné částky 15.000 Kč a věcných cen si může odvézt i cenný skalp v podobě výhry nad samotným Tkadlčíkem! V případě, že se Jirka dle Vašeho hlasování bude účastnit závodu a podaří se mu vyhrát, vzdává se finanční odměny, která bude věnována na nákup hraček do neziskové organizace Středisko Rosa z.s. speciálně pro děti bez domova a v tíživé životní situaci. Na tyto účely můžete rovněž v průběhu závodu přispět jakoukoli finanční částkou či hmotným darem. Vybrané peníze i dary se budou oficiálně předávat po skončení závodu.

Moc se těšíme na všechny závodníky i diváky a doufáme, že pro Vás bude závod neopakovatelným zážitkem!

Závodníkům přejeme mnoho štěstí, a ať zvítězí ten nejsilnější! Registrace a všechny dotazy směřujte, prosím, na email registrace@strongman2018.cz.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra