Reklama:

Tomáš Bureš se stahuje
z pozice prezidenta SKFČR

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní


Následující zpráva je převzata z webových stránek Svazu kulturistiky a fitness České republiky.


Svaz kulturistiky a fitness České republiky je zájmovým sdružením, které mimo jiné organizuje a zastřešuje soutěže v kulturistice a fitness v naší zemi. V čele tohoto spolku stojí pětičlenný tým lidí (tzv. Výkonný výbor), v úplném čele pak prezident. Tím byl letos na jaře zvolen Tomáš Bureš, ve Výkonném výboru pak zasedli Ludmila Čížová, Pavel Vacek, Miroslav Tichý, Luboš Koumal a Martin Louda. Každý z nich řídí jednu z hlavních oblastí činnosti svazu, jejichž přehled najdete zde.

Na začátku září Tomáš Bureš oznámil nečekanou zprávu - s ohledem na plánované opakované hospitalizace by se nemohl v následujícím období plnění povinností v SKFČR naplno věnovat, a proto se z funkce prezidenta SKFČR stahuje. Zastupující předsedkyní, která převezme organizování klíčových činností SKFČR, byla na jednání Výkonného výboru jednohlasně zvolena současná předsedkyně Ekonomické komise Ludmila Čížová. Doposud působil Tomáš Bureš i v roli státního trenéra mužů. Na této pozici končí a jméno jeho nástupce bude oznámeno během několika dnů.

I přes zmíněné dění se v činnosti svazu z toho nejdůležitějšího pohledu, totiž z pohledu závodníků, nic nemění. Veškeré aktivity pro podzimní sezónu ať už v rámci českých, nebo mezinárodních soutěží jsou plně zajištěny, pomalu se rozjíždí i příprava jarní sezóny 2019, tzn. veškeré činnosti svazu pokračují plynule i nadále. Ostatně není to poprvé, kdy se v průběhu volebního období vedoucí představitel SKFČR mění. V roce 2011 odstoupil po roce v čele svazu tehdejší předseda František Porteš a v roce 2017 pak po šestiletém působení na pozici předsedy SKFČR odstoupil rovněž Martin Jebas. Žádná z těchto změn ale neměla na chod svazu negativní vliv, nejinak tomu zajisté bude i v současnosti.

Výkonný výbor SKFČR, zleva: Luboš Koumal, Martin Louda, Tomáš Bureš, Miroslav Tichý, Ludmila Čížová a Pavel Vacek

Na závěr připomeňme, že chystáte-li se na podzimní soutěže jako závodníci, určitě byste si neměli nechat ujít nadcházející předsoutěžní seminář, plánujete-li soutěže z pozice rozhodčích, nepřehlédněte seminář pro rozhodčí. A nikdo z Vás - a to včetně všech příznivců a fanoušků kulturistiky a fitness - by neměl zapomenout sledovat podzimní kalendář soutěží SKFČR, který je opravdu velmi nabitý, v říjnu a listopadu nás čeká 13 soutěží! Poslední zmínkou je změna v rámci sekretariátu SKFČR, ten se v uplynulých týdnech přestěhoval na novou adresu Stará Spojovací 2263/9 na Praze 9, tzn. nově je mnohem snadněji dostupný jen pár minut od stanice metra B Českomoravská.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

09.09.21:17Chadzi - Mluvil o operaci, takže pokud ji ještě nepodstoupil, tak h..
09.09.11:08Arnold Strong - A toho čeka operace rehabilitace
09.09.10:29Hockey1000 - Ve svazu ať se děje co chce, hlavně ať Tomáš nepřestane vy..
08.09.18:28Chadzi - Řekl bych, že koleno nebo biceps. Mluvil o tom už dávněji.
08.09.17:58Arnold Strong - O jake plánovaného hospitalizace jde ?co se stalo ?
08.09.15:25František_67 - Svaz poslední řadu let šlape dobrým směrem, snad se to nik..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínDerek Okabayashi 9 týdnů před Japan P...
Zodiak411 (21:55) • Že na profi sakra slabota a to jak po stránce objemů, tak formy.
magazínIFBB Diamond Cup Austria 2018: komple...
dzordn2 (18:36) • Těch rozdílů je poměrně dost. V classic physique je vyšší hmotnostní limit, v závislost...
magazínIFBB Diamond Cup Austria 2018: komple...
Radoslav (18:28) • Lidičky jaký je rozdíl mezi klasická kulturistika mužů a Classic physique mužů Moc děku...
magazínSlavoj Bednář: rozhovor 12 dnů před E...
ZdenekRazic (15:11) • to `outro` od seste minuty tam je schvalne? o) jinak Slavo velka gratulace.. at se ti...
magazínIFBB Elite Pro Austria 2018: výsledky...
deiw (14:22) • Tady je rozhovor: https://kulturistika.ronnie.cz/c-30724-zavodnici-v-kulturistice-ii-ro...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra