Reklama:

Attitude Challenge 2018 - pozvánka

3.501 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V sobotu 1. září 2018 se ve Dvoře Králové chystá čtvrtý ročník závodu o nejzdatnějšího sportovce na poli atletiky, gymnastiky a olympijského vzpírání Attitude Challenge 2018.

Závodit se bude ve dvou kategoriích - RX a scaled. Kategorie RX je určená závodníkům, kteří mají zvládnutou práci s olympijskou činkou (thruster, clean, snatch) a také pokročilé gymnastické dovednosti (handstand push-ups, chůze po rukou). Kategorie scaled je určená začátečníkům.

Kapacita závodu je v tuto chvíli již naplněna, ovšem diváci jsou více než vítáni. Akce odstartuje v 8 hodin ráno a ukončení se předpokládá v 18 hodin.

Již nyní jsou na stránkách akce rozepsané jednotlivé heaty a nechybí ani ukázky workoutů z loňského ročníku. Na ty letošní si závodníci budou muset počkat až na den závodů.

A závěrečný vzkaz pořadatelů závodníkům: "Plavky s sebou!"


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra