Reklama:

Top 6 profesionálů z classic physique a physique mužů v přípravě na letošní Olympii

11.738 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Osm top profesionálek v přípravě na letošní Olympii
Na tradičním Olympia Fitness & Performance Weekendu Joea Weidera se v rámci hlavního programu v současnosti závodí i na čtyřech mužských soutěžích organizovaných pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Jsou jimi Mr. Olympia, Olympia 212 Showdown, Classic Physique Olympia a Olympia Men's Physique Showdown. Letošní ročník fanoušky i samotnými závodníky vždy očekávané akce se rychle blíží a my pro Vás průběžně sledujeme přípravu sportovců, kteří se k účastni na Olympii v posledních přibližně dvanácti měsících kvalifikovali. Dnes se zaměříme na ty profíky, kteří svou soutěžní kariéru spojili se závoděním v classic physique a physique mužů.

Závodníci v přípravě na Classic Physique Olympia 2018

Classic Physique Olympia letos bude součástí Olympia Weekendu potřetí v řadě. Pomyslnou korunu pro krále kategorie, ve které závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, se na soutěži znovu bude snažit získat Američan Breon Ansley, jenž na Olympii vloni dokázal díky svým pěkným tvarům, vyváženosti a připravenosti poprvé zvítězit. Breon v přípravě na Olympia Weekend 2018, který se bude konat ve dnech 13. až 16. září v americkém Las Vegas, přitom tentokrát zvolil poněkud jinou strategii. Poslední týdny tráví v ideálních podmínkách sítě kuvajtských Oxygen Gymů, kde má k dispozici nejenom tamní trenéry, ale také renomovaného amerického kouče a bývalého špičkového profíka Chrise Cormiera. Tři týdny před závody si Ansley svou formu pochvaluje, když říká, že jeho břišáky jsou nejlepší a nejhlubší, jaké kdy byly.

Breon Ansley 3 týdny před Classic Physique Olympia 2018

Jednou věcí si Breon Ansley před letošní Olympií může být jistý, a to, že zde na něj bude čekat zástup po úspěchu hladových soupeřů. Pokud k soutěži nastoupí všichni, kteří se na ni kvalifikovali, bude jich hned pětadvacet, a to včetně Kanaďana Henriho-Pierra Ana. Ten mezi profíky dlouho zkoušel štěstí v konkurenci kulturistů z kategorie open, ale stále se mu nedařilo prorazit ani do širší špičky. Jeho letošní přestup do kategorie classic physique se pro něj ukázal být dobrou volbou. Zvítězil v ní na Wings of Strength Muscle Vodka Tampa Pro a nyní už může přemýšlet třeba i o tom, jak by zmíněného Breona Ansleyho na pódiu Classic Physique Olympia mohl potrápit.

Henri-Pierre Ano 3 týdny před Classic Physique Olympia 2018

Velké ambice před Classic Physique Olympia 2018 bude mít jistě také George Peterson. Aby taky ne. Však vloni v Las Vegas vybojoval třetí místo, a to přesto, že není zrovna nejestetičtějším borcem v kategorii, ve které by o estetiku a vyváženost mělo jít především. Jenomže George s ohledem na hmotnostní limit, který musí splňovat, působí tak neuvěřitelně mohutně, že jej na pódiu zkrátka není možné přehlédnout, a můžete si poměrně bezpečně vsadit na to, že nejinak tomu bude i letos!

George Peterson 3 týdny před Classic Physique Olympia 2018

Závodníci v přípravě na Olympia Men's Physique Showdown 2018

Soutěži Olympia Men's Physique Showdown už čtyři sezóny vládne Američan Jeremy Buendia, jenomže letos je jeho pozice pořádně otřesena. Důvod? Jeremy má za sebou zranění prsního svalu, které přes operaci, jíž se podrobil, zkrátka je vidět. A to Vás ve chvíli, kdy závodíte v kategorii, ve které rozhodčí posuzují pouze rozvoj, symetrii a připravenost horní poloviny těla, trápí dvojnásob. Bude přes tento hendikep v Jeremyho silách na Olympii popáté zvítězit? Mnozí si to nemyslí.

Jeremy Buendia 3 týdny před Olympia Men's Physique Showdown 2018

Zuby na titul z Olympia Men's Physique Showdown si při vědomí toho, že je šampión v nevýhodě, o to více brousí další borci. Nejvíce samozřejmě vloni na zmíněné soutěži druhý Andre Ferguson. Bude se na Olympii za několik týdnů radovat ze svého prvního vítězství?

Andre Ferguson 3 týdny před Olympia Men's Physique Showdown 2018

Ne každý na takové soutěži, jakou je Olympie, může pomýšlet na nejvyšší příčky a platí to pro jakoukoliv kategorii. Přesto to neznamená, že takový závodník je špatný. Kvalitním physique závodníkem je ostatně i Jeph Gabriel, který se na Olympia Men's Physique Showdown letos kvalifikoval díky umístění v žebříčku. Na soutěži bude usilovat o to, aby zde vylepšil dělené šestnácté místo z roku 2016.

Jeph Gabriel 3 týdny před Olympia Men's Physique Showdown 2018


Foto:
www.instagram.com/breonma_
www.instagram.com/henripierreano
www.instagram.com/georgep_dabull
www.instagram.com/jeremy_buendia
www.instagram.com/luckylibra213
www.instagram.com/leroi_jesuis


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

02.09.05:16siorac - Všichni tihle `chlapi` si zaslouží méně pozornosti než dos..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 52 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie