Reklama:

Světový den shybu v Blansku: hýbejte se pro dobrou věc!

5.195 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Světový den shybu Blansko je inspirován akcí World Pull-up Day a je to projekt sedmnáctiletého kluka, který chtěl pořádat vlastní charitativní akci. Minulý ročník akce se na malého Čestmíra s Downovým syndromem a na hendikepovaného Matýska na vozíčku s dětskou mozkovou obrnou vybralo 40 000 Kč. Letošní akce se bude konat 1. září na náměstí Republiky v Blansku od 10 hodin.

Tento rok se bude přispívat na hendikepovanou devítiletou holčičku Ivetku z pěstounské rodiny, která má syndrom krátkého střeva (jen 4 cm). Je to onemocnění, které lze "léčit" pouze transplantací, která v Česku bohužel není možná, a navíc je velice riskantní. Ivetka má proto v sobě voperovaný katetr, přes který jí 20 hodin denně pomocí speciální pumpy vkapává výživa. Ivetčinu nemoc již zvrátit nemůžeme, ale můžeme jí tento těžký životní osud alespoň trochu zpříjemnit. Ivetka totiž zároveň trpí určitou formou autismu a její rodina si pro ni přeje tablet se speciálními aplikacemi, který by jí život alespoň trochu usnadnil.

Jak můžete pomoci?

Pravidla jsou jednoduchá, stačí se pouze zaregistrovat, svým příspěvkem tak přispějete na Ivetku. Potom už jen stačí přijít k hrazdě a udělat shyb. Na shybování budete mít čas od 11 do 18 hodin a shyby si počítáte každý sám. Je jedno, jestli uděláte jeden, nebo sto shybů, každý shyb se počítá!

Na co všechno se můžete těšit?

Mimo sport na Vás čeká pár speciálních hostů. Jedním z nich je například Denis Kučera, který před 12 lety překonal rakovinu lymfatických uzlin, následně kvůli nemoci dostal těžkou otravu krve, při které málem dvakrát umřel, na den oslepl a následně skončil na vozíčku. Před 2 lety se začal věnovat street workoutu a ukazuje lidem, že vše opravdu jde, když se chce. Dále vystoupí například Flegma T a Denny Owl, robo tanečník Synth, energeticky laděná valtická kapela Irnis, hudební label Alright Records či jako podvečerní překvapení vystoupí i taneční skupina Femme Flavour - Twerk Brno. Celou akcí Vás provede duo Naty a Marty.

Těšit se můžete i na malou motivační soutěž pro sportovce a jako bonus má společnost GT Car připraven voucher na třicetiminutovou zážitkovou jízdu pro nejlepší shybaře, takže se opravdu máte na co těšit. Během dne budete moci zažít také jízdu ve Fordu Mustang GT 5.0 a hlady určitě také nebudete!

Světový den shybu Blansko:

  • sportovně-charitativní akce
  • podpora pro hendikepované, převážně děti
  • každý divák má možnost přispět libovolnou částkou do kasičky
  • za každý shyb přispěje jeden z hlavních organizátorů 1 Kč na hendikepované


Světový den shybu Blansko (video)
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Majka (08:53) • Podcasty jsou zatím plánovány cca jednou měsíčně :)
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Zodiak411 (08:15) • Moc povedený podcast, dal jsem to také na jeden zátah a hezky to utíkalo :) Chci se zep...
magazínThor vs. Eddie: Pokračování, příprava...
Bucci (07:36) • pokud se neuskuteční, tak jedině z důvodu pandemie... nevěřím, že by oba borci něco pod...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
ALKAPONE (19:42) • Tak dokoukano na jeden zátah a úplně v klidně, takový log by mohl byt klidně i po každé...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Mikuc (13:06) • Vy to během sezóny sledujete vše a všude možně na netu, je pak zajímavé ty `drby` vysle...
NOVÉ INZERÁTYbazar Prodám kotouče zn. Jordan
Prodám olympijske kotouče zn. Jordan. 2 ks x 25kg, cena 2000 Kč (1000 Kc/ks). Nejlépe osobní odbě...
bazar Fitness pomůcky
Nabízím k prodeji používané, ale v dobrém stavu fitness pomůcky: 1 kg činky - k dispozici 28 kus...
bazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra