Reklama:
2 balení multivitamínu Extrifit za 399 Kč!
Multivitamín Imun Vita Shock 2x 20 sáčků za akční cenu! Více zde.

Světový den shybu v Blansku: hýbejte se pro dobrou věc!

5.359 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Světový den shybu Blansko je inspirován akcí World Pull-up Day a je to projekt sedmnáctiletého kluka, který chtěl pořádat vlastní charitativní akci. Minulý ročník akce se na malého Čestmíra s Downovým syndromem a na hendikepovaného Matýska na vozíčku s dětskou mozkovou obrnou vybralo 40 000 Kč. Letošní akce se bude konat 1. září na náměstí Republiky v Blansku od 10 hodin.

Tento rok se bude přispívat na hendikepovanou devítiletou holčičku Ivetku z pěstounské rodiny, která má syndrom krátkého střeva (jen 4 cm). Je to onemocnění, které lze "léčit" pouze transplantací, která v Česku bohužel není možná, a navíc je velice riskantní. Ivetka má proto v sobě voperovaný katetr, přes který jí 20 hodin denně pomocí speciální pumpy vkapává výživa. Ivetčinu nemoc již zvrátit nemůžeme, ale můžeme jí tento těžký životní osud alespoň trochu zpříjemnit. Ivetka totiž zároveň trpí určitou formou autismu a její rodina si pro ni přeje tablet se speciálními aplikacemi, který by jí život alespoň trochu usnadnil.

Jak můžete pomoci?

Pravidla jsou jednoduchá, stačí se pouze zaregistrovat, svým příspěvkem tak přispějete na Ivetku. Potom už jen stačí přijít k hrazdě a udělat shyb. Na shybování budete mít čas od 11 do 18 hodin a shyby si počítáte každý sám. Je jedno, jestli uděláte jeden, nebo sto shybů, každý shyb se počítá!

Na co všechno se můžete těšit?

Mimo sport na Vás čeká pár speciálních hostů. Jedním z nich je například Denis Kučera, který před 12 lety překonal rakovinu lymfatických uzlin, následně kvůli nemoci dostal těžkou otravu krve, při které málem dvakrát umřel, na den oslepl a následně skončil na vozíčku. Před 2 lety se začal věnovat street workoutu a ukazuje lidem, že vše opravdu jde, když se chce. Dále vystoupí například Flegma T a Denny Owl, robo tanečník Synth, energeticky laděná valtická kapela Irnis, hudební label Alright Records či jako podvečerní překvapení vystoupí i taneční skupina Femme Flavour - Twerk Brno. Celou akcí Vás provede duo Naty a Marty.

Těšit se můžete i na malou motivační soutěž pro sportovce a jako bonus má společnost GT Car připraven voucher na třicetiminutovou zážitkovou jízdu pro nejlepší shybaře, takže se opravdu máte na co těšit. Během dne budete moci zažít také jízdu ve Fordu Mustang GT 5.0 a hlady určitě také nebudete!

Světový den shybu Blansko:

  • sportovně-charitativní akce
  • podpora pro hendikepované, převážně děti
  • každý divák má možnost přispět libovolnou částkou do kasičky
  • za každý shyb přispěje jeden z hlavních organizátorů 1 Kč na hendikepované


Světový den shybu Blansko (video)
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPatrick Moore: exhibice na NPC Fox Ci...
Zodiak411 (21:39) • Ten široký zádový zepředu je parádní. Jsem zvědavý, kolik toho na něm zůstane po dietě....
magazínSedm profesionálů v přípravě na květn...
Neutralni typ (18:51) • Mostafa ma totane predimenzovane nohy
magazínTréninkový videolog: Jan Turek (04/20...
ironfighter (23:34) • 2x covid, pekne, hlavne ze s normalnim prubehem. Honzovi drzim palce a at se dari nejen...
magazínMonika Špačková - trénink nohou 6 týd...
eSko (12:52) • Nízký počet spálených kalorií při silovém tréninku je zcela správně. Odborné studie s k...
magazín"Big Ramy" vystoupil na slavnostním o...
md (13:42) • No cvičení mu jde evidentně lépe jak zpěv, ale i tak 💪😁👍Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra