Reklama:

Osm top profesionálek
v přípravě na letošní Olympii

13.272 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Olympia Fitness & Performance Weekend Joea Weidera, vrcholná událost sezóny v profesionální lize IFBB Jima Maniona, je v současnosti tvořena i čtyřmi ženskými profesionálními soutěžemi. Jsou jimi Fitness Olympia, Figure Olympia, Bikini Olympia a Olympia Women's Physique Showdown, které se letos v americkém Las Vegas odehrají už ve dnech 14. a 15. září. Datum konání závodů se svižným tempem blíží a všechny profesionálky, které se k účasti na letošní Olympii kvalifikovaly, tak v přípravě trénují na plné obrátky a drží striktní dietu. K jakým formám je jejich úsilí zatím dovedlo? To se dozvíte, pokud budete dále listovat v tomto článku. Necháme Vás v něm nahlédnout do přípravy vždy dvou vybraných osobností z každé kategorie!

Závodnice v přípravě na Fitness Olympia 2018

Poté, kdy vloni ukončila kariéru ruská ikona ženského fitness Oksana Grishina, je trůn pro královnu kategorie volný. Kdo na něj usedne? Může to být některá z čekatelek na tento úspěch, ale třeba taky úplně nová tvář na scéně. Takovou závodnicí je i druhá žena letošního ročníku Fitness International a vítězka následného Arnold Classic Australia Kate Errington, která prožívá vskutku výjimečnou nováčkovskou profesionální sezónu.

Kate Errington 5 týdnů před Fitness Olympia 2018

Kromě Kate se letos dařilo ale i jiným závodnicím, se kterými je tak díky jejich letošním výsledkům potřeba na Olympii počítat. K takovým profesionálkám se řadí i Kanaďanka Missy Terwilliger, která by v této sezóně na Olympii jistě mohla usilovat o lepší výsledek než o čtrnácté místo, které jí na soutěži patřilo v roce 2015.

Missy Terwilliger 4 týdny před Fitness Olympia 2018

Závodnice v přípravě na Figure Olympia 2018

Vyhlášení výsledků Figure Olympia už nějakou dobu nepřineslo výraznější překvapení v tom smyslu, že by se výborně umístila nějaká závodnice, od které se to před soutěží neočekávalo. Přední příčky si mezi sebe po léta dělí poměrně úzká skupina závodnic. Třeba tomu bude letos jinak. Vítězství v početném startovním poli letošního St. Louis Pro dává americké profesionálce Nadie Wyatt naději na to, že by na Olympii letos mohla bojovat o lepší než dělené šestnácté místo, které na soutěži obsadila v roce 2016.

Nadia Wyatt 4 týdny před Figure Olympia 2018

Doufat, že na ni nezbude nepopulární neklasifikovaná pozice, bude na soutěži také Britka Louise Rogers, která se v této sezóně k účasti na Olympii nominovala vůbec poprvé v kariéře. Bez ohledu na to, jak na soutěži dopadne, pro ni ale už samotná možnost zúčastnit se Figure Olympia jistě znamená úspěch, a to tím spíše, že ve startovním poli bude představovat jednu z mála Evropanek.

Louise Rogers 5 týdnů před Figure Olympia 2018

Závodnice v přípravě na Bikini Olympia 2018

O závodnice ze starého kontinentu bude nouze i na Bikini Olympia. Co by soutěži rozhodně ale nemělo chybět, je napětí. Na pódium soutěže se totiž plánuje vrátit její trojnásobná vítězka Ashley Kaltwasser, která k souboji vyzve i obhájkyni loňského prvenství Angelicu Teixeiru.

Ashley Kaltwasser 4 týdny před Bikini Olympia 2018

S výjimkou Ashley na Bikini Olympia dosud žádná závodnice nedokázala zvítězit více než jednou. Své o tom vědí Sonia Gonzalez, Nicole Nagrani, Nathalia Melo i Courtney King. To dává poměrně vysokou naději na to, že by i letos favoritky mohla překvapit nějaká jiná profesionálka. Bude jí vloni na Olympii třetí Argentinka Romina Basualdo?

Romina Basualdo 5 týdnů před Bikini Olympia 2018

Závodnice v přípravě na Olympia Women's Physique Showdown 2018

Čtyřnásobná šampiónka Olympia Women's Physique Showdown Juliana Malacarne letos na Olympii závodit nebude. Neúčast jednoznačně zatím největší osobnosti v krátké historii ženského physique ještě posiluje šance na to, že by při svém prvním startu na soutěži na vítězství hned mohla dosáhnout výjimečnou genetikou disponující Shanique Grant.

Shanique Grant 4 a 5 týdnů před Olympia Women's Physique Showdown 2018

Zatímco od Shanique se při jejím prvním startu na Olympii čekají velké věci, další nová tvář klání Valentina Mishina v Las Vegas zřejmě bude moci jenom překvapit. Skutečnost, že letos na svých pěti soutěžích vždy dosáhla na umístění v první pětici, jí ale na slušný výsledek může dávat naději.

Valentina Mishina 4 týdny před Olympia Women's Physique Showdown 2018


Foto:
ww.instagram.com/kateerrington_ifbbpro
www.instagram.com/ifbbmissyfarrell
www.instagram.com/ifbb_figure_pro_dia
www.instagram.com/louise_ifbbpro
www.instagram.com/therealfitnessbeauty
www.instagram.com/mishina_valentina_ifbb_pro


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 39 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ygg (16:08) • `Bohužel nelze stoprocentně říct, kdo je čistý a komu to jen nezjistili.` ... správně....
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
seul (16:03) • Vypadá výborně,to je jasné. Jasné mi ale úplně není proč ho tak zkušený trenér jako je...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ygg (16:00) • Proč by tu třeba Osladil nebo Šádek nebo Zámolová neměli mít videology? Oni něco porušu...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Zodiak411 (15:56) • A to jako proč je to prasárna? Podle této logiky by tu videolog nemohl mít prakticky ni...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (15:10) • ygg: tak v tom pripade by tu nemel mit videolog asi nikdo...😂🙈 mozna tak Orava a Prchal...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra