Reklama:
908 g proteinové náhrady stravy ZDARMA
Moderní varianta instantní náhrady stravy nyní v extra výhodné akci! Více zde.

Najdi a vyhraj! (33/2018)

4.995 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Letošní horké léto, které už trvá asi půl roku, je skutečnou zkouškou termoregulace každého z nás. Nikdy nepřestanu obdivovat, jak dokáže někdo za poledne v dlouhých kalhotách, zavřených botách, vlněném svetru a s batohem na zádech padesátimetrovým sprintem dostihnout tramvaj, ve které je ještě minimálně o dobrých 10 stupňů více a o 50 % kyslíku méně než venku, a když se posadí, nemá ani orosené čelo. Pro mě se totiž každý pohyb v takových podmínkách maximálně do pár minut mění ve vodní sporty. Až na to, že voda v těch chvílích bývá daleko.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží 500g balení směsi BCAA 2:1:1 + Glutamine od společnosti MaxxWin, ze které si připravíte výborný ochucený nápoj. BCAA podáním před výkonem zvyšují energii, sílu a regeneraci, během výkonu šetří svalový glykogen a snižují vytváření kyseliny mléčné. Jsou pro sportovce velmi důležité, protože zásadně ovlivňují regeneraci, zotavení po sportovní zátěži a funkci svalů.


Co letos shodil kulturista Milan Šádek na léto?

Najdi a vyhraj! (33/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Co letos shodil kulturista Milan Šádek na léto?
svaly
vousy
vlasy
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 16. 08. 2018 v 08:00 a končí 23. 08. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (32/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který český kulturista se letos představí na Mr. Olympia. Správná odpověď zní: Lukáš Osladil.

Vylosováni byli a 6 balení (30 g) enzymaticky hydrolyzovaného 100% syrovátkového proteinu 100 % Hydro od společnosti My Identity v exkluzivních příchutích cookies & cream, bílá čokoláda & malina a slaný karamel obdrží:

  • Michal Libovický - libak3@...cz
  • Viktorie Kmínková - viktorie.kminkova@...cz
  • Jiří Bureš - jirgy@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář František nám poslal fotografii s výhrou, kterou mu vynesl jeho skvělý odhad v tipovací soutěži spojené se soutěžemi Vancouver Pro a Wings of Strength Chicago 2018. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 23. srpna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 6 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra