Reklama:
Silný 90% tribulus Extrifit 1+1!
Extrémní akce na oblíbený anabolizér. Více zde.

Naše holky z marketingu společně odjely kruhový trénink

7.154 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Trénink

Možná jste si stačili všimnout, že v poslední době jsme začaly chodit na společné tréninky. Jednak nás to moc baví a jednak se naučíme něco nového a potkáme se se zajímavými lidmi. Poprvé jsme se vydaly na trénink se Slávkem Vinogradovem do FirstStep fitness, který nám dobře odrovnal ramena. Nebály jsme se ani tréninku s Vláďou Pajičem, po kterém jsme zase docela dlouho cítily záda. Tentokrát jsme se však rozhodly vyzkoušet něco nového. Nedávno jsme Vám představily 4Fresh kaše, které jsme si velmi oblíbily, a tak jsme nemusely daleko - rozhodly jsme se navštívit FreshKruháč, který je partnerem této značky. Jak se nám na tréninku líbilo?

Co je to FreshKruháč?

Kruhový trénink je vysokointenzivní intervalové cvičení, při kterém se na 10 - 15 stanovištích procvičí celé tělo. Základní interval je 30 sekund, po kterých následuje krátká, standardně 10 - 15vteřinová pauza na přesun na další stanoviště. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se procvičilo celé tělo. My si však vybraly silový kruhový trénink, tzv. silovku, kde jsou jednotlivé cviky zaměřené na rozvoj síly, a tak se na jednom stanovišti střídají dva cviky po daném počtu opakování v intervalu 6 minut.

Jak se na tréninku líbilo Vendy?

Nebudu nikomu nic nalhávat, na FreshKruháči jsem byla poprvé. V první řadě chci přiznat, že jsem z toho měla strach, protože jsem viděla nějaká videa, a hlavně mi Marťa v redakci kolikrát vyprávěla, jak to tam chodí. Byla to pro mě výzva, protože silové tréninky vůbec nedávám, jsem zaměřená spíše na tanec a kardio. Domluva ale zněla jasně - půjdu a trénink mi popřípadě trenér upraví tak, abych to zvládala. Tak se taky stalo! Lekci jsem si užila, myslím, že mi to i něco dalo, a hlavně mě bavila super přátelská atmosféra, která tam panovala. A moje oblíbená 4Fresh kaše na závěr byla sladkou odměnou. Takže Vy, co se bojíte a odhodláváte zkusit něco nového, určitě to překonejte. Třeba se tam příště potkáme, protože já jsem se rozhodla, že to nebyla moje poslední návštěva. :-)

A jak trénink viděla Marťa?

Vzhledem k tomu, že cvičím silově skoro každý den, bála jsem se tréninku o něco méně než Vendy. :-) Ne, dělám si srandu. Kruhové tréninky zařazuji často jako doplněk klasických tréninků v posilce, protože je to fajn změna a je to super, když máte náladu být mezi lidmi v kolektivu. Byla jsem ale moc ráda, že se tentokrát hecnula i Vendy a náš koncept společných tréninků dodržela i tam. Ve dvojici jsme byly spolu, a přestože se naše váhy na činkách lišily, střídání nám šlo dobře. Trénink vedl Vráťa Hornych, který má stanoviště i cviky skvěle poskládané, takže se na tréninku nikdy nenudím, spíš naopak, skoro vždy mám dost. Ale samozřejmě vždy záleží, jakou si dáte váhu a jak moc odpočíváte. Abych byla konkrétnější k tréninku, odjely jsme si farmářskou chůzi, kliky, mlácení kladivem do gumy, dřepy, push-pressy, shyby, tlaky na prsa, stahování expanderu na záda, cviky na břicho, výpady vzad na kotouči a přemístění. Takže za mě to bylo super, o to víc, když na tréninku byla skvělá atmosféra, to je vždycky motivující odjet to naplno!

4Fresh kaše po tréninku

Po tréninku jsme na baru v gymu potkaly kluky, kteří s námi byli na tréninku. Kluci po tréninku dávali protein a 4Fresh kaše Chia&Oats Skip Meal. Vzhledem k tomu, že byl čas akorát na svačinu, nebylo to zase tak překvapující. Popovídaly jsme si s nimi a také se trochu posilnily. S překvapením jsme zjistily, že o něco víc nám chutnají 4Fresh kaše připravené za studena, normálně si je totiž mícháme v horké vodě. Tak zkuste posoudit sami.

Chia&Oats Skip Meal

Chia&Oats Skip Meal jsou nutriční instantní kaše, které si připravíte během několika minut! Jsou vhodné jako svačina anebo náhrada hlavních jídel. Pyšní se vysokým obsahem vlákniny a obsahují MCT olej, vitamíny a minerály. Mají prebiotické a antioxidační účinky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie