Reklama:
1000 g proteinu Extrifit ZDARMA!
Extrémní akce na High Whey 80, ke každému 2270g balení dostanete druhé 1000g zdarma! Více zde.

Dexter Jackson odpovídá na otázky.
Jak dlouho bude ještě závodit?

3.239 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


O soutěži:
Mr. Olympia se jako součást tradičního Olympia Weekendu odehraje ve dnech 14. a 15. září v Las Vegas.

Už dnes legendární vítěz Mr. Olympia z roku 2008 Dexter Jackson, před sebou má svou devatenáctou účast na této soutěži! Svou přípravu na letošní Olympia Weekend Jackson znovu dokumentuje prostřednictvím série videozáznamů a z ní pochází také připojený snímek. Ačkoliv v něm velezkušený americký profík především odpovídá na otázky svých fanoušků, nepřijdete ani o záběry z jeho tréninku paží, které tvoří poslední třetinu videa.

Hned první dotaz směřoval k tomu, jak dlouho Dexter plánuje ještě závodit. Podle osmačtyřicetileté ikony bodybuildingu to bude záležet na tom, jak se bude cítit, na tom, jestli se mu budou vyhýbat zranění, i na tom, zda v něm stále bude hořet potřebný oheň pro to, aby v posilovně odvedl maximum. Tím hlavním faktorem, na kterém závisí jeho soutěžní budoucnost, jsou ale výsledky z Mr. Olympia. Pokud zde stále dokáže sbírat umístění v první šestici, bude v kariéře pokračovat. Ve chvíli, kdy se na zmíněné vrcholné události profesionálního bodybuildingu v top 6 neumístí, bude načase pověsit soutěžní plavky na hřebík.

Dexter Jackson: trénink hrudníku
v přípravě na Mr. Olympia 2018

Na jednu z dalších otázek, která se týká toho, zda si myslí, že se ve sportu jednoho dne najde někdo takový jako on, Dexter říká, že se něco takového nikdy nestane. Nikdo nikdy podle něj už nevyhraje osmadvacet profesionálních show a nikdo také nezíská pět titulů ze severoamerického Arnold Classic. Už jenom proto, že každý chce uspět na Olympii, soustředí se jenom na ni, a tak Arnold Classic vynechává. On na "Arnoldu" zvítězil třikrát, než na Olympii zvítězil, a i potom, kdy titul Mr. Olympia ztratil, dokázal v kulturistice dále vítězit, což je samo o sobě také raritní. Ostatně právě po své prohře z Olympie na Arnold Classic vybojoval další dvě prvenství. Další věcí je jeho sportovní dlouhověkost. Není zde nikdo, kdo by na vrcholné úrovni závodil dvacet let a stále vypadal stejně dobře nebo podle některých dokonce ještě lépe. Za to vděčí své genetice, tvrdé práci, ale i tomu, že si od tréninku umí vybrat dlouhou přestávku. Věří, že pokud by chtěl, mohl by po dalších pět let na Mr. Olympia brát umístění v první desítce.

A s jakými ambicemi se Dexter zúčastní letošní Olympie? Jeho cílem je vždy zvítězit. Věří, že pokud se účastníte jakékoliv soutěže a nemáte důvěru v to, že zvítězíte, nemá smysl, abyste to dělali. K žádné soutěži nebude nastupovat s tím, že by chtěl být druhý nebo se chtěl umístit v první pětici. On nepatří k nejmohutnějším závodníkům na světě, ale pokaždé si chce být před soutěží jistý, že k ní nastoupí v nejlepší možné formě!


Dexter Jackson - trénink paží a odpovědi na otázky v přípravě na Mr. Olympia 2018

Na výsledek Dextera Jacksona z Mr. Olympia 2018 si krátce před závody budete moci
vsadit v naší tipovací soutěži. Tři nejlepší tipující v ní budou odměněni cenami věnovanými
společností Extrifit!


Video:
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPetr Petráš si došel na Big Dogs 3 pr...
IronAndrew (23:13) • Podíval bych se na jakékoliv video s Petrem, protože to je člověk co zaslouží obdiv.
magazínPetr Petráš si došel na Big Dogs 3 pr...
Mad_Max (22:06) • Jj vypadalo to jako hodně uspěchaný pokus, ta činka se mi zdálo, nebyla úplně v klidu p...
magazínPetr Petráš si došel na Big Dogs 3 pr...
deafslap (19:17) • úžasný závod, a skvělý výsledek. Zajímalo by mě, co se stalo před prvním pokusem dřepu,...
magazínPetr Petráš si došel na Big Dogs 3 pr...
IronAndrew (13:49) • Ahoj, co jsem postřehl v komentářích tak před měsícem natržený prsní sval. A pak asi ta...
magazínPetr Petráš si došel na Big Dogs 3 pr...
balbi (13:02) • A z jakého důvodu tam nebyl Malanichev? Vím, že cca 14 dní před tím měl nějakou WRPF so...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra