Reklama:

Dexter Jackson odpovídá na otázky.
Jak dlouho bude ještě závodit?

3.951 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


O soutěži:
Mr. Olympia se jako součást tradičního Olympia Weekendu odehraje ve dnech 14. a 15. září v Las Vegas.

Už dnes legendární vítěz Mr. Olympia z roku 2008 Dexter Jackson, před sebou má svou devatenáctou účast na této soutěži! Svou přípravu na letošní Olympia Weekend Jackson znovu dokumentuje prostřednictvím série videozáznamů a z ní pochází také připojený snímek. Ačkoliv v něm velezkušený americký profík především odpovídá na otázky svých fanoušků, nepřijdete ani o záběry z jeho tréninku paží, které tvoří poslední třetinu videa.

Hned první dotaz směřoval k tomu, jak dlouho Dexter plánuje ještě závodit. Podle osmačtyřicetileté ikony bodybuildingu to bude záležet na tom, jak se bude cítit, na tom, jestli se mu budou vyhýbat zranění, i na tom, zda v něm stále bude hořet potřebný oheň pro to, aby v posilovně odvedl maximum. Tím hlavním faktorem, na kterém závisí jeho soutěžní budoucnost, jsou ale výsledky z Mr. Olympia. Pokud zde stále dokáže sbírat umístění v první šestici, bude v kariéře pokračovat. Ve chvíli, kdy se na zmíněné vrcholné události profesionálního bodybuildingu v top 6 neumístí, bude načase pověsit soutěžní plavky na hřebík.

Dexter Jackson: trénink hrudníku
v přípravě na Mr. Olympia 2018

Na jednu z dalších otázek, která se týká toho, zda si myslí, že se ve sportu jednoho dne najde někdo takový jako on, Dexter říká, že se něco takového nikdy nestane. Nikdo nikdy podle něj už nevyhraje osmadvacet profesionálních show a nikdo také nezíská pět titulů ze severoamerického Arnold Classic. Už jenom proto, že každý chce uspět na Olympii, soustředí se jenom na ni, a tak Arnold Classic vynechává. On na "Arnoldu" zvítězil třikrát, než na Olympii zvítězil, a i potom, kdy titul Mr. Olympia ztratil, dokázal v kulturistice dále vítězit, což je samo o sobě také raritní. Ostatně právě po své prohře z Olympie na Arnold Classic vybojoval další dvě prvenství. Další věcí je jeho sportovní dlouhověkost. Není zde nikdo, kdo by na vrcholné úrovni závodil dvacet let a stále vypadal stejně dobře nebo podle některých dokonce ještě lépe. Za to vděčí své genetice, tvrdé práci, ale i tomu, že si od tréninku umí vybrat dlouhou přestávku. Věří, že pokud by chtěl, mohl by po dalších pět let na Mr. Olympia brát umístění v první desítce.

A s jakými ambicemi se Dexter zúčastní letošní Olympie? Jeho cílem je vždy zvítězit. Věří, že pokud se účastníte jakékoliv soutěže a nemáte důvěru v to, že zvítězíte, nemá smysl, abyste to dělali. K žádné soutěži nebude nastupovat s tím, že by chtěl být druhý nebo se chtěl umístit v první pětici. On nepatří k nejmohutnějším závodníkům na světě, ale pokaždé si chce být před soutěží jistý, že k ní nastoupí v nejlepší možné formě!


Dexter Jackson - trénink paží a odpovědi na otázky v přípravě na Mr. Olympia 2018

Na výsledek Dextera Jacksona z Mr. Olympia 2018 si krátce před závody budete moci
vsadit v naší tipovací soutěži. Tři nejlepší tipující v ní budou odměněni cenami věnovanými
společností Extrifit!


Video:
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 59 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRonnie Coleman po lednové operaci opě...
Lukana (20:07) • jj, asi nechápeme. Dva tréninky, operace, dva tréninky operace. Jde vidět, že kromě těh...
magazínMichal Križánek - ramena a bicepsy př...
Spazik (14:25) • Solo vypadá super kde kdo. Na podiu v porovnání s ostatními se ukáže :-)
magazínMichal Križánek - ramena a bicepsy př...
70mMyW!53 (12:02) • Curry zas nema nijak uzke klicni kosti,to Heath je ma uzssi.... potom je mel uzke i Lev...
magazínRonnie Coleman po lednové operaci opě...
PavelV (10:28) • Myslím, že vůbec nechápete o co jde. Každý z nás ví, co by měl dělat. Spořit si na důch...
magazínRonnie Coleman po lednové operaci opě...
Lukana (09:40) • Taky jsem říkal, že by mohl zapojit hlavu, alespoň někoho jiného a překonat svoje ego....Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra