Reklama:

Jak dopadla naše výpadová soutěž #uzvimprocvyzva?

4.359 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Výpaduj a vyhraj ceny za 30.000 Kč!
Už vím proč výzva je v plném proudu! Zapojte se i Vy!
Posledních pár dní výpadové výzvy

Posledních 10 týdnů Vás doprovázela naše kampaň s názvem #uzvimproc, jejíž vyvrcholení nastává právě v tuto chvíli vyhodnocením výzvy, do které se mohl zapojit každý z Vás. V první části představilo pět našich sportovců postupně prostřednictvím videí jednotlivé sporty, o nichž píšeme, a také všechny naše služby, které Vám každý den pomáhají být nejen v silových sportech stále lepší a lepší. Patrik Herčzík dal nahlédnout do nabídky internetového magazínu, strongman Lukáš Patera se postaral o sportovní obchod a bikiny fitnesska Karolína Machová představila studium ve fitness akademii. Díky crossfiterovi Jakubovi Brichtovi jste se dozvěděli, jaké druhy komunitní sítě u nás najdete, abyste mohli sdílet veškeré zážitky a výsledky s ostatními, a překážková běžkyně Tereza Schejbalová prezentovala naše produkty a nakladatelství.

Druhá část nabídla možnost zapojit se aktivně i Vám, s našimi sportovci jste mohli hrát o suplementy a fitness vybavení v hodnotě 30.000 Kč v naší velké výpadové soutěži #uzvimprocvyzva.

Cílem výzvy bylo natočit se, jak děláte výpady na netradičním místě nebo co nejoriginálnějším způsobem, video veřejně umístit na Vašem facebookovém nebo instagramovém profilu v postu, přidat hashtag #uzvimprocvyzva a označit další tři tvůrčí kamarády, kteří do toho půjdou také. Veškerá soutěžní videa naleznete na adrese www.ronnie.cz/uzvimproc.

Po pěti týdnech čekal na čtyřčlennou porotu redakce opravdu nelehký úkol. Vybrat ze všech těch povedených videí, s nimiž si všichni dali mnoho práce, bylo obtížné. Co člověk, to názor, každému z nás se líbily jiné kousky, ale nakonec jsme zvolili tři nejlepší tvůrce, kteří si nás získali. Petr předvedl se svou partnerkou neskutečný výkon, Katka zapojila originálně i své mazlíčky a třetí video je pro změnu vtipné, ač trochu kontroverznější.

Protože byla však volba nesnadná, všichni do videí vložili kus svého já a snažili se vydat ze sebe to nejlepší, mrzelo nás, že by nebyli za svůj aktivní přípěvek do soutěže odměněni. Rozhodli jsme se proto, že i všem účastníkům mimo první tři místa věnujeme balíček s dárky od Ronnie.cz v hodnotě každého převyšující 900 Kč, kterému bude dominovat nejnovější kniha z našeho nakladatelství Moderní výživa ve fitness a silových sportech.

Výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za skvělá videa!


1. místo: Petr Křovina


2. místo: Kateřina Vašíčková

Michal Richter a Ronnie.cz, tvá výzva s originálními výpady přijata :D Sice mám oproti tobě jen 16 kg závaží, ale zase jsme tam zapojily nějaký ten koordinační prvek navíc :) Dál vyzývám moje holky Monika Jonášová Lenka Kovaříková Andrea Tobiaszova #uzvimprocvyzva #ronnie #vypady #lifeisbetterwiththebordercollies

Zveřejnil(a) Kateřina Vašíčková dne Pátek 15. červen 2018


3. místo: Jaroslav SvobodaLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.07.18:46Hockey1000 - Miloš boží*24*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Zodiak411 (21:54) • Sám jsi potvrdil má slova z prvního komentáře a ani o tom nevíš :) Už radši nic nepiš....
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Paulie02 (20:40) • 70mMyW!53 ... jedna perla za druhou :D
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:34) • a pokud se bavime o zadech se vsim vsudy (whole siluet, kostra, separece,...) tak aspo...
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:26) • ja za zada nepovazuju jen svalove partie jako laty, spodni zada a stredni zada...tedy t...
magazínKeone Pearson - naturální vítěz Arnol...
jari (16:48) • Nepodceňuju sílu genetiky, že se tu a tam objeví prostě hříčka přírody, ale léta zkušen...
NOVÉ INZERÁTYseznamka Sparing do posilovny
Hledám parťaka do posilovny na Praze 3 ideálně kolem Olšanského náměstí. můžu cvičit ráno od 6:0...
bazar Prodej zavedeného fitness Praha 9
Prodáme zavedené fitness v Praze 9 ( blízko obch.centra Harfa), 11 tisíc evidovaných členů. Fit...
práce Skladník/přípravář v Ronnie.cz
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá do svého týmu (do c...
bazar Magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky
Prodám fitness magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky ve výborném stavu, kolem 100 časopisů včetně všech plakátů které uvnitř jsou od roku 2009-2017, ale ne vždycky všechny čísla z daného roku. Pouze osobní předání v Litoměřicích. Cenu nabídněte. Ale přibližně kolem 1000,-Kč. Nabídky psát do SMS.
práce Hledáme trenéry
Do našich privátních studií na Andělu a na Florentinu hledáme nové trenéry. Pokud jsi komunikativ...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra