Reklama:

Wings of Strength Ms. International Classic 2018: tři nové profesionální kulturistky!

2.360 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Pátek 6. července v americkém Tinley Park Convention Center patřil nejenom prvnímu soutěžnímu dni profesionální show v kulturistice a fitness Wings of Strength Chicago, ale odehrálo se zde také klání amatérských kulturistek Wings of Strength Ms. International Classic. Závodnice na něm již druhým rokem mohly bojovat o tři vstupenky do profesionální ligy IFBB Jima Maniona.

V hmotnostní kategorii do 57 kg se tentokrát představila jediná závodnice, ale i ona jako vítězka své váhovky profi kartu získala. O koho jde? O pouze 150 cm vysokou Kanaďanku Nicole Janveaux, která by měla mezi profesionálkami poprvé nastoupit již dnes, kdy by se měla se soutěžní hmotnostní kolem 50 kg postavit vzrostlejším a mohutnějším soupeřkám právě na zmíněném Wings of Strength Chicago!

V kategorii do 63,5 kg závodily tři kulturistky. Nejlépe si mezi nimi vedla Američanka Susanna Jacobs, která si později připsala i titul absolutní vítězky. Ze soutěže si tak stejně jako vloni Oana Hreapca odnáší nejenom profesionální kartu, ale také přímou kvalifikaci na vrcholnou událost ženského profesionálního bodybuildingu Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships. Také Susanna plánuje dnes závodit na Wings of Strength Chicago.

V nejtěžší hmotnostní kategorii se sešla největší konkurence, když rozhodčí posuzovali formy sedmi kulturistek. První místo nakonec vybojovala manželka profesionálního kulturisty Keitha Williamse Tina Williams a také ona dnes v Tinley Parku plánuje závodit znovu, ovšem již mezi profesionálkami. Všechny tři nové profesionální kulturistky, které vzešly z letošní ročníku Wings of Strength Ms. International Classic, Vám nyní blíže představujeme prostřednictvím několika fotografií.


Wings of Strength Ms. International Classic 2018 - nové profesionálky

Více fotografií z Wings of Strength Ms. International Classic 2018
naleznete zde na stránkách Maximummusclereport.com.


Foto:
www.maximummusclereport.com / Dan Ray


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra