Reklama:

Chcete rozumět sportovní výživě do mnohem větší hloubky?

13.695 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Kurz Poradce pro výživu mýma očima (I.)
Kurz Poradce pro výživu mýma očima (II.)
Kurz Poradce pro výživu mýma očima (III.)
Kurz Poradce pro výživu mýma očima (IV.)
Kurz Poradce pro výživu mýma očima (V.)
Kurz Poradce pro výživu mýma očima (VI.)

Už od roku 2007 pořádá Fitness akademie Ronnie.cz kurzy Instruktor fitness, spojující do pěti prodloužených výukových víkendů studium sportovního tréninku, výživy, anatomie, fyziologie a dalších k oboru fitness blízkých témat. Většina kurzů je plně obsazených a jejich absolventi jsou potom velmi často vyhledáváni řadou fitness společností, protože jim tradice vysoké kvality výuky Ronnie.cz dávají záruku odpovídající úrovně i rozsahu získaných vědomostí absolventů.

Nejsou to ale jen komplexní kurzy Instruktor fitness, které akademie pořádá, v posledních letech nabízí ročně i několik kurzů zaměřených v celém svém průběhu pouze na sportovní výživu. Studenti se tak díky „jednosměrnému“ zaměření dozví z oblasti moderní sportovní výživy informací mnohem více a v nepoměrně větší hloubce než v základních komplexních kurzech, a to ať už pro případné využití v následující praxi s klienty, nebo i v případě, že se studenti o sportovní výživu zajímají prostě „jen tak pro sebe“.

Nejbližší kurz Poradce pro výživu začíná v Praze 28. července a probíhá intenzivní formou, tzn. v po sobě následujících dnech od 28. července do 9. srpna, závěrečné zkoušky se konají 1. září. Náplň výuky najdete na této stránce. Kurz má samozřejmě akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (tzn. absolventi získají diplom uznávaný všemi institucemi v rámci Evropské unie) a přednášejí na něm přední odborníci s mnohaletou praxí.

Uvažujete-li o své účasti a máte-li ke kurzu jakékoliv otázky, přejděte přímo na stránky Fitness akademie Ronnie.cz, samozřejmě nás můžete také kdykoliv kontaktovat, ať už e-mailem, či telefonicky. Rozhodnete-li se podat přihlášku, potřebné informace najdete zde. S ohledem na naplněnost kurzů ale s jejím podáním neotálejte, naplní-li se kapacita kurzu, nejbližší další termín studia stejného zaměření začíná až v říjnu!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
LaFontaine (08:56) • Jo, na chvíli se k tomu propracoval. Mluvil o tom několikrát v rozhovorech, možná to bu...
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
Arnold Strong (15:58) • A on Vaillant zil.nejaky cas i na ulici?vim ze se několikrát lecil v lecebne
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
LaFontaine (12:20) • `Od drog ke steroidum` je nesmysl vzhledem k tomu, ze je jako zavodnik na AS mnoho let...
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
Neutralni typ (11:44) • Jestli to neni pomalu jako to rceni... z blata do louze? ... Od drog ke steroidum ...
magazínMartin Fitzwater: první série fotogra...
Neutralni typ (11:41) • Da se nekde vsadit na to jestli dopadne dany kulturista jako McCarver nebo v lepsim pri...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra