Reklama:
Silný 90% tribulus Extrifit 1+1!
Extrémní akce na oblíbený anabolizér. Více zde.

Posledních pár dní výpadové výzvy!

4.029 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Výpaduj a vyhraj ceny za 30.000 Kč!
Už vím proč výzva je v plném proudu! Zapojte se i Vy!
Čas neskutečně letí, máme tu poslední týden naší výpadové výzvy, která navazovala na kampaň se sportovci #uzvimproc. Výzva s originálními výpady končí již tuto neděli, takže můžete ještě něco za pár dní vymyslet, zapojit se a hrát o výhry v hodnotě 30.000 Kč!

A není to nic těžkého...

Jak se zapojit do výzvy?

Natočte se, jak děláte výpady na netradičním místě nebo co nejoriginálnějším způsobem. Video veřejně umístěte do postu na svém facebookovém nebo instagramovém profilu a přidejte hashtag #uzvimprocvyzva. Označte další tři kreativní kamarády, kteří do toho půjdou také, a hrajte o super výhry!

Video se prostřednictvím hashtagu #uzvimprocvyzva automaticky zařadí do soutěže, kterou můžete sledovat na www.ronnie.cz/uzvimproc. Soutěž trvá do 8. července 2018, kdy porota Ronnie.cz vybere tři nejoriginálnější nebo nejvtipnější videa se splněním výzvy.

Abyste v tom nebyli sami, do naší výzvy se průběžně zapojují i naši sportovci, které již dobře znáte z článků, videí, plakátů, samolepek apod. Výpadovat také můžete vidět známé tváře silových sportů a nenecháme Vás v tom ani my, redakce Ronnie.cz.

Do výzvy se však my i naši sportovci zapojujeme mimosoutěžně, takže se nemusíte bát, že byste naše videa nemohli porazit.


Naše překážková běžkyně Terka Schejbalová

Naše kolegyně Míša Růžičková a její "letní" výpady


Soutěžní videa

Jirka Tkadlčík s Valerií Mirič a jejich výpady pro sexy zadek

Výpadová výzva od @jakubbrichta a @ronnie.cz 😅#uzvimprocvyzva

Příspěvek sdílený Majkl (@majkl_ulc),

Další, nejen soutěžní videa a kompletní pravidla soutěže najdete na www.ronnie.cz/uzvimproc.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie