Reklama:
Silný 90% tribulus Extrifit 1+1!
Extrémní akce na oblíbený anabolizér. Více zde.

Stánek Ronnie.cz bude na crossfitových závodech Mad Games!

3.935 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Není tomu tak dávno, co jsme se s Vámi mohli vidět na našem stánku na kulturistických závodech v Lysé nad Labem. Nechyběli jsme ani na powerlifterské soutěži Deadlift Challenge. Protože se však v Ronnie.cz zajímáme o všechny silové sporty, tentokrát se za Vámi vydáme na akci, která bude patřit CrossFitu!

Již tento víkend 30. června - 1. července se uskuteční crossfitová akce Mad Games 2018 pod záštitou brněnských crossfiterů z Crossfit MadMan. Více se o těchto závodech dozvíte zde.

S naším stánkem se na Vás budeme těšit již v sobotu 30. června v prostorách Rugby Clubu Bystrc v Brně (mapa zde).

Co u nás ochutnáte?

Abychom byli přesní, nepřijedeme se na Vás jen podívat, ale přivezeme s sebou také spousty ochutnávek jako například nakopávače Drive či BCAA Turbo od značky Dex Nutrition, proteinové tyčinky či chleby od společnosti PROM-IN, proteinové chipsy Fiteo, sušené kousky sýru Groksi!, sušené maso Fine Gusto či u nás budete moci ochutnat nově velmi oblíbené tyčinky ze cvrččí mouky Sens nebo ořechová másla Lucky Alvin.

Jaký bude další program?

Ale abychom tam jen nejedli, ale taky se trochu hýbali, tak samozřejmě bude na našem stánku probíhat naše challenge o skvělé ceny, která je připravena pro všechny, kdo na náš stánek zavítají. Anebo víte co? Dáme si rovnou dvě výzvy, ať si to trochu užijeme, ne?

Až si zasoutěžíme a ochutnáme vše, co se nabízí, tak si třeba jen pokecáme o závodech, o Vašich výsledcích anebo třeba o naší nové kampani #uzvimproc, kterou bychom Vám rádi představili, pokud ji ještě neznáte. Prostě si uděláme takovou přátelskou atmosféru. Přeci nemusíme makat celý den.

Se stánkem Vám budeme na této akci k dispozici během sobotního programu, a tak se za námi stavte, těšíme se na Vás!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie