Reklama:

Najdi a vyhraj! (27/2018)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Vracím se potmě domů parkem a nikde ani živáčka. Najednou před sebou vidím stát siluetu chlapa - metr devadesát, metrák ve svalech a holá hlava. V jedné ruce drží vodítko s pitbullem a druhou schovává v kapse. Nasucho polknu a v duchu přepočítávám, kolik mám u sebe peněz a jestli mi stojí za to nechat se tam kvůli nim odkráglovat. Nakonec se pokusím hororové scénáře zaplašit a pokračuji v chůzi. Říkám si, že si třeba radši bude chtít počkat na nějakou slabší oběť. Už ho pomalu míjím, dělám jakoby nic a koukám před sebe, periferně ho ale mám pořád v hledáčku a čekám, co bude. Najednou sebou trhne a ve mně by se krve nedořezal. "Nazdar, brácho!" hlasitě mě pozdraví s širokým úsměvem. "Zdáááár!" odpovím a oplatím mu úsměv. Když se mu zadívám do obličeje, uvědomím si, že ho znám z fitka. Vypadá sice jako zabiják, ale je to moc fajn kluk. Pitbull je fenka, jmenuje se Julča a miluje drbání za uchem. Fakt příjemné setkání.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží 4 balení (75 g) směsi Chia&Oats Skip Meal určené k rychlé přípravě nutriční kaše s obsahem ovesné mouky a mouky ze semínek chia, sklenici (250 g) arašídového krému s bílou čokoládou a jahodami FreshButter a šejkr s logem společnosti 4Fresh.


Kdo by se měl letos nově podílet na rozhodování soutěže Mr. Olympia?

Najdi a vyhraj! (27/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo by se měl letos nově podílet na rozhodování soutěže Mr. Olympia?
účastníci
diváci
bikiny fitnessky nad 170 cm
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 05. 07. 2018 v 08:00 a končí 12. 07. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (26/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jmenuje jeden z nejznámějších seriálů překážkových běhů u nás. Správná odpověď zní: Spartan Race.

Vylosováni byli a biografickou knihu Cristiano Ronaldo od nakladatelství XYZ obdrží:

  • Vladimír Šmýkal - volodyjo@...sk
  • Jiří Wimmer - jiriwimmer77@...cz
  • Standa Koukal - stanislavkoukal55@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Verča nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 12. července. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra