Reklama:

Zúčastněte se letního
Fitness Campu 2018!

6.401 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Aktualizováno 31. 7. 2018:

Upraveny podmínky účasti! Účast na této unikátní sportovně-vzdělávací akci, která se uskuteční v luxusních prostorách nově vybudovaného Nutrend World v Olomouci, je nově otevřena všem příznivcům fitness do 30 let! Předchozí účast na soutěži tedy není podmínkou pro účast, ačkoliv celá akce bude mít největší přínos pro ty, kteří výhledově uvažují o soutěžení v kulturistice, fitness, bikiny fitness a physique. Akce ale není vhodná pro úplné začátečníky, kteří s fitness a silovým tréninkem teprve začínají. Přihlásit se můžete zasláním e-mailu na adresu fitnesscamp@email.cz, kde se dozvíte další podrobnosti a platební údaje


Poslední prodloužený víkend letních prázdnin se uskuteční unikátní sportovně-vzdělávací akce určená pro mladé závodníky a závodnice v kulturistice a fitness, letní Fitness Camp 2018! Celá událost proběhne v luxusních prostorách nově vybudovaného Nutrend World v Olomouci a v průběhu 4 dní bude zahrnovat přednášky a semináře o tréninkové metodice, sportovní výživě, suplementaci a přípravě na závody, dále vedené tréninky pod dohledem zkušených trenérů a reprezentantů, nácvik správného provedení pózování na soutěži v jednotlivých sportovních kategoriích, exkurze do výroby společnosti Nutrend, ochutnávky suplementů, stravování dle zásad fitness výživy a mnoho dalšího. V rámci celé akce bude také společnost Nutrend provádět mezi účastníky výběr nadějných a talentovaných sportovců a sportovkyň, kteří následně budou mít příležitost se stát novými ambasadory značky Nutrend.

Celým průběhem Fitness Campu bude účastníky provázet zkušený trenérský tým, který v minulosti organizoval soustředění v rámci Svazu kulturistiky a fitness ČR - autor populární knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech Ing. Lukáš Roubík, vicemistr Evropy v klasické kulturistice a rozhodčí SKFČR Vítek Sahula, mistr světa v klasické kulturistice a člen Nutrend Teamu Jakub Prchal a mistr Čech v kulturistice Ondřej Pospíšil.

Podmínkou k účasti je věk do 26 let včetně a účast na soutěži v jakékoliv kategorii v kulturistice a fitness v jakékoliv sportovní federaci a s jakýmkoliv výsledkem, případně aktuální příprava na první soutěž na podzim 2018. Díky dlouhodobé podpoře sportující mládeže a závodníků ve fitness a silových sportech je cena Fitness Campu dotovaná společností Nutrend a činí pouze 5.000 Kč. Cena zahrnuje ubytování přímo v luxusních prostorách Nutrend World na 3 noci, celkem 9 hlavních jídel, suplementaci, trika a kompletní program Fitness Campu (tréninky ve fitness centru apod.).

Kapacita Fitness Campu je ovšem omezená dohromady na 24 účastníků (12 sportovkyň a 12 sportovců), proto si své místo zajistěte co nejdříve!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Zodiak411 (21:54) • Sám jsi potvrdil má slova z prvního komentáře a ani o tom nevíš :) Už radši nic nepiš....
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Paulie02 (20:40) • 70mMyW!53 ... jedna perla za druhou :D
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:34) • a pokud se bavime o zadech se vsim vsudy (whole siluet, kostra, separece,...) tak aspo...
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:26) • ja za zada nepovazuju jen svalove partie jako laty, spodni zada a stredni zada...tedy t...
magazínKeone Pearson - naturální vítěz Arnol...
jari (16:48) • Nepodceňuju sílu genetiky, že se tu a tam objeví prostě hříčka přírody, ale léta zkušen...
NOVÉ INZERÁTYseznamka Sparing do posilovny
Hledám parťaka do posilovny na Praze 3 ideálně kolem Olšanského náměstí. můžu cvičit ráno od 6:0...
bazar Prodej zavedeného fitness Praha 9
Prodáme zavedené fitness v Praze 9 ( blízko obch.centra Harfa), 11 tisíc evidovaných členů. Fit...
práce Skladník/přípravář v Ronnie.cz
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá do svého týmu (do c...
bazar Magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky
Prodám fitness magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky ve výborném stavu, kolem 100 časopisů včetně všech plakátů které uvnitř jsou od roku 2009-2017, ale ne vždycky všechny čísla z daného roku. Pouze osobní předání v Litoměřicích. Cenu nabídněte. Ale přibližně kolem 1000,-Kč. Nabídky psát do SMS.
práce Hledáme trenéry
Do našich privátních studií na Andělu a na Florentinu hledáme nové trenéry. Pokud jsi komunikativ...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra