Reklama:
908 g proteinové náhrady stravy ZDARMA
Moderní varianta instantní náhrady stravy nyní v extra výhodné akci! Více zde.

Strongman Jedovnice 2018 - pozvánka

5.531 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Zveme nejen všechny příznivce silových sportů, ale i zvědavé diváky v sobotu 4. srpna 2018 na závody Strongman Jedovnice, které se uskuteční v Jedovnicích v Moravském krasu.

Jako spoustu kluků, které baví zvedat činky, nás uchvátilo zvedání těžkých vah, a tak jsme se během několika let zúčastnili podobných závodů po celé republice. Vždy jsme měli v hlavě si uspořádat závody vlastní. Poté, co jsme spolupořádali loňské úspěšné závody Strongman Šošůvka, rozhodli jsme se uspořádat závody i v Jedovnicích. Jelikož jsme kamarádi od školy, cvičíme spolu a máme stejné nářadí, nechtěli jsme závody stejné, chtěli jsme je nějak odlišit a dát šanci i lehčím závodníkům, kteří si chtějí tento sport vyzkoušet. Závod je tedy rozdělen do dvou kategorií, a to do 95 kg a nad 95 kg.

Disciplíny jsou následující (v závorce váhy pro kategorie do 95 kg a open):

  • Car Pull - tahání hasičského auta ve speciálním postroji s protilanem
  • Tlakové Medley - Log Lift (90 a 100 kg), axle jednoručka (45 a 55 kg), axle osa (90 a 100 kg)
  • Carry Medley - přenášení Super Yoku (230 a 260 kg) a kufrů (95 a 110 kg)
  • Tire Flip - otáčení 300kg pneumatiky na čas
  • mrtvý tah s axle osou (180 a 200 kg)

Cílem soutěže je samozřejmě pobavit jak diváky, tak závodníky. Lidé v okolí jsou zvyklí sledovat fotbal a z předchozí zkušenosti ze Šošůvky jsem přesvědčen, že budou příjemně překvapeni a uchváceni, jak je tento silový sport atraktivní.

Pro diváky je připraveno bohaté občerstvení. Těšíme se na Vás 4. srpna ve 13:00 u kulturního domu v Jedovnicích. Přihlášky jsou stále otevřeny a stále se můžete přihlásit! Více informací najdete na strongman.raw-power.cz.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 15 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra