Reklama:

Jubilejní Extrifit Training Day již tuto neděli. Na co se těšit?

5.891 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Již tento týden se v neděli 24. června od 14 hodin koná jubilejní 20. setkání s našimi fanoušky pod tradičním názvem Extrifit Training Day. Sejdeme se ve fitku, které naše produkty odebírá v podstatě od počátku a kde nám jsou věrní doposud. Přivítáme vás tedy v libereckém Fitmexxu (mapa zde) a doufáme, že to budou skutečně skvělé kulatiny.

Kdo na Vás čeká?

Vojta Koritenský - jednoho z našich nejpopulárnějších profesionálních kulturistů netřeba dlouze představovat. Účastník Olympie, nejprestižnější soutěže světa, vítěz Dallas Pro, pravidelný finalista profi soutěží. Hlavní postava oblíbené série On The Top. Vždy dobře naladěn, vždy ve formě. V Liberci to nebude jiné a Vy budete jen stěží chápat, proč se mu letos tolik nedaří. Vojta předvede objem a kvalitu svalové hmoty, která se jen tak nevidí.

To samé platí o aktuálně největší hvězdě nově vzniklé profi divize IFBB Elite Pro Tomášovi Kašparovi. Obrovské a kvalitní svaly vždy stojí za zhlédnutí. Sebelepší fotografie nedokáže přenést dojem z toho, když máte pár centimetrů před očima tvrdých, vyrýsovaných 120 kilo svalové hmoty. Tomáš uštědří nefalšovaný zážitek každému fanouškovi hardcore kulturistiky.

Čekat na Vás bude také za každých okolností krásná a usměvavá Sabina Pleváková. Nejúspěšnější slovenská závodnice v kategorii bikiny fitness jezdí do Liberce často a ráda. Ani tentokrát tomu nebude jinak a Vy si budete moct popovídat a něco se dozvědět od této sympatické královny pódií, která Vás oslní svým šarmem.

Slavoj Bednář - po Sabině, Vojtovi a Tomášovi další borec, který to dotáhl ke statusu profesionála. Tentokrát ve federaci NABBA, ale to Slávovi nestačí. V plánu je atak na profi kartu IFBB Pro. Kdy a kde to bude, na to se ho můžete zeptat v neděli.

Chybět nebude Petr Petráš, miláček publika a jeden z mála lidí na světě, který dokázal zvednout ve třech disciplínách přes 1100 kg. Svou bezprostředností si získal publikum na jakémkoliv předchozím Extrifit Training Day, aby je vzápětí ohromil svou ukázkou tréninku. V neděli pojede mrtvý tah a já vím naprosto jistě, že tolik tam ještě nikdo nezvedal a asi už zvedat nebude. A taky vím, že v Liberci je dost borců, kteří by potřebovali vidět precizní provedení mrtvého tahu jako sůl.

To ostatně platí i o bench-pressu, který si dá Vlastimil Kužel. Několikanásobný držitel světových rekordů v benči si ho prý dá jen "lehce", což znamená číslovku začínající dvojkou a spoustu ušetřené energie na to, aby předal několik skvělých rad dalších benčařům, pro které by měla být návštěva světového rekordmana prioritou číslo jedna.

Mladou krev bude zastupovat nedávno šestadvacetiletý Pavel Koukal, který právě začal přípravu na podzimní sezónu. Inteligentní chlapík, o kterém málokdo ví, že má titul inženýra, může svým vrstevníkům nabídnout postřehy a zkušenosti z právě dokončeného objemového období a zároveň překvapit tím, jak kvalitní formu a estetickou postavu lze mít po dokončené objemovce.

Kristýna Seidlová Vám bude za naše Extrifit Girls rozdávat dárečky, ale vzhledem k její popularitě na sociálních sítích Vám jistě zodpoví i otázky na její osobu. A věřím, že jich nebude málo.

Co na Vás čeká

Jak jsem psal, je to jubilejní setkání a každé kulatiny se musí řádně oslavit. Takže pokud přijdete, určitě nebudete litovat. Může se Vám to totiž náramně vyplatit.

V první řadě Vás čekají ochutnávky našich produktů. Kdo ještě neměl naše úžasná kafíčka nebo váhá s jejich koupí, po jejich ochutnání už nebude. Zároveň Vám nabídneme i ochutnávku příchutí proteinů a aminokyselin.

Každý příchozí od nás dostane malý dárek a každý účastník automaticky dostává voucher na slevu 200 Kč do liberecké pobočky kamenných obchodů Ronnie.cz při nákupu nad 1000 Kč.

A to není zdaleka všechno! Ty hlavní pecky ještě přijdou

Než se borci odfotí, odselfíčkují a podobně, my si zasoutěžíme o skvělé a hodnotné ceny. Chcete si odnést velké balení proteinu? Pokud jste muž, začněte trénovat prsní svaly. A pokud žena, nechte si zregenerovat na neděli ramena.

Ale opravdová pecka přijde teď! Každý návštěvník dostane vstupenku. Ty budeme losovat a vylosujeme 5 lidí, kteří vyhrají vstupenku na největší a nejprestižnější profesionální soutěž v Evropě EVLS Prague Showdown 2018! A to už je hodně slušná cena a pravděpodobnost výhry, co říkáte?

A víte, co je nejlepší? Že to je celé zdarma. Extrifit nepotřebuje vydělávat na Vašem fandovství. Naopak, chce se Vám odvděčit a poděkovat za Vaši přízeň a umožnit mnoha fanouškům setkání s jejich idoly. Proto za seminář nezaplatíte ani korunu. Platíte pouze klasické vstupné do fitka, když půjdete cvičit společně po boku těch nejlepších, nebo dokonce pod jejich dohledem.

Do Liberce se jede snadno, zaparkujete ještě snadněji. Fitmexx leží v těsné blízkosti obchodního centra Forum ve středu města, kde můžete v klidu zaparkovat, neboť v neděli se neplatí nic.

Takže v neděli 24. června od 14 hodin se na Vás budeme těšit v libereckém Fitmexxu.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra