Reklama:

Křest knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech

13.115 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Ve středu 6. června se v pražské galerii Louvre konal slavnostní křest knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech, která byla uvedena do prodeje před 10 dny a které se za tuto krátkou dobu prodalo již více než 2.000 výtisků.

Křtem provázel hlavní autor knihy Lukáš Roubík, nechyběla ale ani dvojice předních spoluautorů Miloslav Šindelář a Radomil Vašík, přítomna byla i většina spoluautorů z řad významných osobností jednotlivých sportů, a to Milan Šádek, Sabina Pleváková, Aleš Lamka, Jiří Orság, Filip Trojovský a Milan Špingl. Účast nakonec časově nevyšla jen Jiřímu Tkadlčíkovi a Tomáši Burešovi.

V úvodu slavnostního večera, na kterém se sešlo přibližně 80 hostů, Lukáš Roubík představil autorský kolektiv, v krátkosti zmínil obsah knihy, především ale hlavní motivace, které k jejímu napsání autory vedly. Následoval blok, ve kterém jednotlivé z osobností, které do knihy přispěly, mluvily o svých částech a jejich tematickém naplnění, poté přišla na řadu část nezbytných poděkování a následovala autogramiáda. Večer byl zakončen příjemným rautem.

Kniha Moderní výživa ve fitness a silových sportech se připravovala téměř tři roky a představuje absolutně nejkomplexnější zdroj informací o sportovní výživě na českém trhu. Během prvních 10 dní od uvedení do prodeje je téměř polovina nákladu rozprodána, kromě čtenářů z České republiky byly stovky knih odeslány na Slovensko, knihu si však objednali i zájemci z řady dalších evropských zemí včetně například Kypru, Irska či Estonska. Velmi pozitivního přijetí se kniha dočkala i na Facebooku, kde si řadu reakcí prvních čtenářů můžete přečíst sami. Nemáte-li knihu zatím ve svých rukách, s objednáním určitě neotálejte, je více než pravděpodobné, že bude velmi brzy vyprodána!


Křest knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech - fotogalerie


Fotografie:
Lukáš Machala


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 72 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra