Reklama:
Jen JEDEN den: protein 2000 g + 2000 g!
Nejprodávanější protein v ČR opět v akci. Platí jen do úterní půlnoci, akce nebude prodloužena! Více zde.

Jak vypadá trénink v Hammer Strength Fitness Luka?

4.890 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Jak jistě víte, do naší kampaně "Už vím proč" se zapojilo nepřeberné množství různých fitness center a gymů nejen z Prahy, ale z různých koutů České republiky. U nich se tak můžete setkávat s našimi sportovci na různých vizuálech, spotech na obrazovkách apod.

Jedno z těchto fitness center bychom Vám rádi představili a přiblížili Vám atmosféru, kterou vytváří nejenom tím, že má za sebou teprve půl roku života, a tím pádem ještě voní novotou, ale také skvělým přístupem vedení a jejich chutí dělat něco jinak.

V následující recenzi jednoho z návštěvníků si tak můžete udělat představu, jak to v novém fitness centru Hammer Strength Fitness Luka vypadá a na co se tam můžete těšit, až si tam půjdete zacvičit i Vy.

Dostupnost a první dojem

Cesta byla více než jednoduchá, prostě se vydáte metrem po trase B přes Karlovo náměstí směr Zličín a vystoupíte na zastávce Luka. Budova, kde se fitness nachází, je doslova spojena s metrem, takže přes lávku pár kroků a "suchou" nohou stojíte před usměvavou holčinou na recepci, která je současně skvělým fitness barem. Pokud jste zde poprvé (můžete využít voucher na první vstup zdarma, který je platný ve všedních dnech mezi 7. a 16. hodinou), poprosí Vás o krátkou registraci, která je na tabletu hotová raz dva. Během registrace Vám řekne pár informací, nabídne výbornou kávu, kterou se toto fitko pyšní, nebo nabídne něco ze široké nabídky předtréninkových suplementů. Pak už jen voda, ručník, vysvětlit, kde jsou šatny, popřání k suprovému tréninku a Vy víte, že jste na tom správném místě.

Šatny a vpád na scénu

Za zelenou rukou vpravo a dveře po levé straně. Na dveřích nepřehlédnutelné nápisy "Gentlemen" a "Ladies", tady se určitě neztratíte. Šatny s prostorem tak akorát, s krásnými designovým skříněmi, které jsou dobře členěné na odložení  bot, oblečení, tašky i drobností. Všude čisto a díky příjemné hudbě se již v šatnách cítíte velmi příjemně.

Rychle se převléknout a jdeme na to

Přicházíme na cvičební plochu, celé fitness vybavené stroji Hammer Strength a Life Fitness je téměř ze všech stran obklopeno obrovskými okny. Můžete tak během tréninku koukat ven, kde je hezký výhled do okolí. Díky oknům je tak v prostorách příjemné denní světlo.

Cvičení, hudba a lidé

Logická skladba strojů a jejich strategické umístění, které oceníte, když cvičíte supersérie, nám hraje do noty. U zmiňovaných oken stojí dvě obří klece "power rack" s dřevěnými platformami, které jsou perfektní oporou při těžkých dřepech, a v druhé lajně je řada izolovaných strojů na nohy jako třeba legpress, linear hack press, pekelná lavice na hamstringy anebo zákopy vestoje. Ty chválíme obzvláště, jsou prostě perfektní. Do cvičení nám hraje moderní a neoposlouchaná elektronická hudba, pro někoho je to možná trošku nezvyk, ale sem to prostě patří, takže palec nahoru. Série dřepů kombinovaná se zmiňovanými zákopy vestoje, potom legpress s hyperextenzí, která je vedle klece, a jdeme dále. Vedle činkové zóny s lavicemi objevujeme dveře s nápisem "Gym 02" a vejdeme dovnitř, kde na nás zapůsobí multifunkční street workout konstrukce od RVL 13, stojan nabouchaný kettlebelly a medicinbaly od Rogue a pár speciálních os se strongmanským logem. Pěkně vymyšlené, na konstrukci můžete od dřepování přes benčování dělat vše, co Vás napadne, včetně dipů na kruzích a shybů. My dnes jedeme ale nohy, proto nás zajímá stojan s kettlebelly Rogue, perfektní pomocník při výpadech. Všechny po párech, takže čapnout dva 25kg a jdeme. Lidi jsou tady fajn, nevím, čím to je, ale záhadně se tady prolínají všechny cvičební i ne zrovna fitness proudy. Kalistenici vedle kulturistů, siloví sportovci s vytrvalci a kompletní bilanci završují lidé, kteří cvičí prostě pro sebe, pro zdraví a zábavu. Někdo sám, někdo s trenérem, ale všichni dřou jako o život a to je spojuje. Nakonec dopumpovat kvadricepsy na kladkových předkopech, hamstringy protáhnout hned vedle vleže a hurá do sprchy.

Coffee lounge, post workout shake a wellness

Po tréninku je nám nabídnuta regenerační bomba v podobě proteinu s rozmixovaným mraženým nebo čerstvým ovocem a jako bonus, což bych tady nečekal, si tam můžete přidat i čistý maltodextrin - tady se vyznají. Pokud pospícháte, dají Vám to s sebou do kelímku. V opačném případě se můžete posadit v coffee lounge, jak tomu sami říkají, a v klidu vypít potréninkový drink nebo kafe. My se zde na chvíli posadili a jako bonus jsme se ještě z obří designové tabule dozvěděli pár zajímavých informací a novinek, jaké a kdy mají skupinové lekce, anebo taky, že mají wellness s vířivkou a třemi druhy saun. Platíme, vše až při odchodu, a loučíme se. Už teď ale víme, že jsme se neviděli naposledy.


Hammer Strength Fitness LukaLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 59 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra