Reklama:

Jaká byla 360tka v Chrudimi?

3.116 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

První ročník závodu 360tka se konal před čtyřmi lety v Riegrových sadech v Praze. Původní myšlenka se však zrodila právě v Chrudimi, stejně jako zakladatelka závodu Nikola Bartáková. Díky tomu závodníci již potřetí zavítali na 360tku Tour do Pardubického kraje.

Letošní 360tka Chrudim se vrátila na původní místo do městského parku. Na první pohled nenáročný terén, který ale ve finále všechny potrápil. Závodníci startovali u dopravního hřiště a museli překonat čtyři stanoviště a trasu dlouhou cca 6 kilometrů. K tomu jim na cestu svítily sluneční paprsky jako z pohádky. Oproti loňsku žádná vichřice, která by odnesla stan, a tak závodníci běželi s větrem o závod. Řada závodníků právě v Chrudimi doběhla a poskládala si svou Trinitas - speciální medaili, kterou lze získat při zaběhnutí tří závodů.

Vítězem se stal již ostřílený závodník Jakub Podzimek, který tak obhájil své prvenství a svou sbírku 360tkových válečníků z dílny Desa.cz rozšířil o další trofej v podobě originální ceny pro absolutního vítěze. O chvíli později doběhl Alexandr Hurskyj a na třetí místo dosáhl Jiří Študlar, který konečně odhodil bramborové medaile.

“Jsme velice rádi, že Jirka dosáhl na bednu, je pravidelným účastníkem 360tky a od 3. místa ho vždycky dělily jen vteřiny. Tohle umístění nás velice potěšilo.”

První příčku v kategorii žen obsadila Lenka Koutná. Druhá doběhla Tereza Tocháčková s Martou Herdegenouvou v patách. Cílovou rovinku pořadatelé vyšperkovali. Obsahovala nejen nechvalně proslulé humusáky a zrádnou rovinku kačáků, ale tahle rovinka byla proklatě dlouhá. O to větší gratulace patří všem finišerům.

Samozřejmě nechyběl ani start dětí, které se hlásily na místě a byly nejmilejší součástí závodu. "Vždycky když děti vběhnou na trať, je to, jako když vypustíme nával obrovské radosti, a celý závod mi pak dává smysl," pochvalovala si Nikola.

Celý závod probíhal pod záštitou města Chrudim a byl součástí projektu Zdravé město. O doprovodný program se postarala děvčata z pole dance studia Emotion, exhibice krav magy a nechybělo ani skvělé občerstvení Královských dobrot. Veliké díky patří chrudimským dobrovolníkům a ČČK Chrudim v čele s Vratislavem Příhodou. Pořadatelé i účastnici byli se závodem velmi spokojeni, dokonce ukáply i slzy dojetí.

360tka má letos odběháno, ale máte ještě možnost zúčastnit se Běhu pro Terezku na 10, nebo 3,6 km na Podhůře 16. června 2018.

Aktuality můžete sledovat na Facebooku nebo na webu 360tka.cz.

360° Challenge (Chrudim) 2018 - nejlepší závodníci a týmy
p. muži ženy týmy
1. Jakub Podzimek Lenka Koutná Barbarian Extreme Team
2. Alexandr Hurskyj Tereza Tocháčková FitMami
3. Jiří Študlar Marta Herdegenová Thorovo kladivo


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra