Reklama:
Jen JEDEN den: protein 2000 g + 2000 g!
Nejprodávanější protein v ČR opět v akci. Platí jen do úterní půlnoci, akce nebude prodloužena! Více zde.

NPC Jr. USA 2018:
21 nových profesionálů!

7.595 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V prostorách North Charleston Performing Arts Center ve dnech 18. a 19. května proběhla první z letošních amerických amatérských soutěží národní úrovně organizace NPC (National Physique Committee). Na zdejším NPC Jr. USA, které představuje klání národní úrovně nižšího významu, byla ve hře nejenom kvalifikace na podobné soutěže vyššího významu NPC USA a NPC Nationals, ale bojovalo se zde také o vstupenky do profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Profesionální karty se zde přitom udělovaly podle tohoto klíče:

  • fitness žen - absolutní vítězka
  • physique žen - dvě nejlepší účastnice souboje o absolutní vítězství
  • figure žen - tři nejlepší účastnice souboje o absolutní vítězství
  • bikiny fitness žen - čtyři nejlepší účastnice souboje o absolutní vítězství
  • physique mužů - tři nejlepší účastníci souboje o absolutní vítězství
  • classic physique - zlatí a stříbrní medailisté všech čtyř výškových kategorií

Kulturistika mužů na NPC Jr. USA 2018

Jak už z výše uvedeného výčtu vyplývá, na NPC Jr. USA se v kulturistice mužů o profesionální kartu nebojuje. Přesto si na soutěži už nejedna z pozdějších výrazných osobností bodybuildingu v minulosti udělala jméno a právě výsledek z NPC Jr. USA řadě borců posloužil jako odrazový můstek k cestě za ještě výraznějšími úspěchy. Letos se s cílem vybojovat v Severním Charlestonu absolutní vítězství a vepsat se tak do paměti rozhodčích na závody připravoval Hunter Labrada, syn legendárního estéta přelomu 80. a 90. let minulého století Leeho Labrady. Přibližně 175 cm vysoký kulturista na soutěži nezklamal. Došel si pro vítězství v kategorii nad 102 kg a později nenašel přemožitele ani při souboji o titul absolutního vítěze. Labrada Jr. se tak dva dny po oslavě svých šestadvacátých narozenin zařadil do vybrané společnosti předchozích celkových šampiónů soutěže, ke kterým patří Ron Love, Troy Alves, Art Atwood anebo Cedric McMillan. Pokud se Hunter bude držet svých dřívějších plánů, měl by se letos poprvé v kariéře na některé z nadcházejících soutěží ještě zapojit do boje o profesionální kartu.

Nové profesionálky ve fitness a physique žen

Ve fitness žen se k profesionální kartě díky celkovému vítězství probojovala čerstvě pětadvacetiletá Allison Kramer. V kategorii physique absolutního vítězství dosáhla Emily Schubert, profesionální karta patří také v absolutce druhé Megan Marshall.

Nové profesionálky ve figure žen

Ve figure žen se absolutní vítězkou stala Ashley Sparks. Na profesionální kartu kromě ní dosáhly i Kasie Whitaker a LaToyia Farley.

Nové profesionálky v bikiny fitness žen

Mezi bikiny fitnesskami absolutně zvítězila třiadvacetiletá Skylar Lanier. Profesionální kartu si kromě ní v této kategorii z NPC Jr. USA 2018 odnášejí ale také Carla Garthwaite, Beatrice Sanford a Brittney Dayne.

Noví profesionálové ve physique mužů

V mužském physique rozhodčí nejvíce zaujal Corey Morris, jenž tak získává titul celkového šampióna. Na kariéru profesionála kromě něj mohou pomýšlet i Emanual Hunter a Courtney English.

Noví profesionálové v classic physique

Absolutním vítězem v kategorii classic physique se na letošním ročníku NPC Jr. USA stal teprve dvacetiletý Jonathan Hambrick. Mladý závodník na první pohled upoutá svou výškou, která dosahuje 191 cm. Podobně vysokým borcem je mezi profíky v této kategorii snad pouze 193 cm měřící Darnell Ferguson, jenž na soutěžích po boku často výrazně méně vzrostlých soupeřů působí poněkud subtilně. Bude tomu v Hambrickově případě jinak?

Classic Physique - noví profesionálové
jméno kategorie um.
Anthony Ngo classic physique do 170 cm 1.
Joe Bruno classic physique do 170 cm 2.
Chinedu Nriagu classic physique do 178 cm 1.
Brandon Kidd classic physique do 178 cm 2.
Blaine Cockrell classic physique do 185 cm 1.
Sali Bacovic classic physique do 185 cm 2.
Jonathan Hambrick classic physique nad 185 cm 1.
Isaac Dobson classic physique nad 185 cm 2.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Dan Ray


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 10 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra