Reklama:

New York Pro 2018:
výsledky a fotografie

48.631 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Od roku 1978 se píše historie newyorských profesionálních soutěží v kulturistice a fitness. Ačkoliv závody v rámci amerického státu New York několikrát změnily místo konání a tradiční Night of Champions v roce 2005 nahradilo New York Pro, na jedno si stále můžete vsadit. V souvislosti s tímto kláním je vždy na co se těšit, a letos to platilo snad dvojnásob. Jen uvažte, ve dvou mužských kulturistických kategoriích se dohromady mělo představit více než padesát borců z nejrůznějších koutů světa. Ale to samozřejmě zdaleka není vše.

New York Pro 2018:
jaké bylo semifinále?

Díky postupnému posouvání hmotnostního limitu kategorie classic physique směrem nahoru a rozšiřující se základně tato disciplína rychle získává na atraktivitě. I ta je už nedílnou součástí programu New York Pro, což navíc platí také o physique mužů, figure žen a bikiny fitness žen. Ve všech těchto kategoriích je v tuto chvíli v rámci letošního ročníku New York Pro již dobojováno a my se tak můžeme ohlédnout za tím, jaké výsledky závody pořádané v sobotu 19. května ve Westchester County Center přinesly.

Na výsledky New York Pro 2018 jste si mohli vsadit v naší tipovací soutěži, do které ceny v celkové hodnotě přes 8.000 Kč! věnovala společnost Extrifit. Vyhodnocení tipovačky Vám na Ronnie.cz nabídneme v nejbližších dnech!


New York Pro 2018 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.De Asha, Delarosa, Morel, Šádek, Wade, Rodriguez
2.Delarosa, Šádek, Wade, Rodriguez, Beyeke, Brandao
3.Beyeke, Brandao, Bracamontes, Charles, Rowe, Williams
4.Champagnie, Haywood, Kefalianos, Kujala, Elmasry, Moore, Romero
5.Al Khalfan, Dautruchee, Frazier, Poloczek, Ramirez, Shreve, Upshaw
6.De Asha, Delarosa, Morel, Rodriguez
7.De Asha, Morel

Něco málo o vývoji soutěže v kulturistice mužů open jsme již napověděli v tomto článku, v němž jsme věnovali pozornost semifinálovým bojům. Během nich k dobrému výsledku nakročil český profík Milan Šádek, jenž letos vyměnil dosavadní závodění v lehčí váze právě za měření sil s prozatím převážně mohutnějšími těžkotonážníky. Devětadvacetiletý kulturista spolu s Nathanem De Ashou, Jonathanem Delarosou, Juanem Morelem, Joshem Wadem a Luisem Rodriguezem od rozhodčích dostal prostor hned v prvním semifinálovém vyvolávání a v tu chvíli reálně bojoval o umístění v první šestici.

Jak se závodníci poskládali do dalších vyvolávání, vidíte vpravo nahoře vedle textu, a pokud mezi vyvolávanými borci nyní marně hledáte čtyřiadvacetiletého Kanaďana Regana Grimese, pak vězte, že mladý závodník během prezentace předvedl husarský kousek a zřejmě s pomocí nějakého kouzla se vešel do hmotnostního limitu kategorie classic physique. Jak se mu tento krok vyplatil, se dočtete v další části článku. Nyní se ale ještě přednostně věnujme oběma kategoriím, ve kterých závodníci hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce splňovat nemusejí. V těch se stalo něco, s čím se ne vždy na profesionálních soutěžích setkáte. Ve finále, které se konalo jen několik hodin po prejudgingu, nedošlo k často obvyklému okopírování bodového hodnocení ze semifinále, ale jména některých závodníků se v rodící se výsledkové listině tentokrát naopak výrazněji posunula!

Souboj čtyř nejlepších účastníků New York Pro 2018 v kulturistice mužů open

Už po první polovině závodů bylo jasné, že vítězství má na dosah někdo z dvojice Nathan De Asha - Juan Morel. První dominoval v čelních, druhý byl zase o něco lepší v zadních postojích. Bylo jasné, že výsledek bude těsný. Pohled do v tuto chvíli již známé výsledkové listiny ukazuje, že semifinále s rozdílem tří bodů vyhrál De Asha. Ve finále byl naopak o bod lepší Morel, ale na eliminaci ztráty na jeho soupeře to už nestačilo. Nathan si díky svému třetímu vítězství mezi profíky zajistil přímou kvalifikaci na letošní ročník Mr. Olympia, kde by díky svým plným, kulatým svalům a pořádné porci "wow faktoru" tentokrát již mohl patřit ke kandidátům na umístění v první šestici.

Skončit s rozdílem dvou bodů druhý před domácím publikem, a to navíc na soutěži, na které jste před několika lety dokázali zvítězit, má poněkud hořkosladkou příchuť. Juan Morel ale porážku vzal jako chlap a ukázal charakter hodný špičkového profíka. Zároveň ale pro letošní sezónu rozhodně neskládá zbraně a své vystoupení na soutěži shrnul takto: "Dnes jsme bral druhé místo za Nathanem De Ashou. Byla to bitva, soutěž s velmi těsným výsledkem, ale Nathan vyhrál, a jediné, co musím říct, je skvělá práce, brácho! Pokud jde o výsledek, jsem velmi spokojený. Přinesl jsem na pódium svou nejlepší formu, což bych řekl, že znamená, že jsem se zlepšil. Na pódiu se znovu objevím brzy, abych získal kvalifikaci na Olympii."

Juan Morel vs. Nathan De Ashan - přímý souboj o vítězství na New York Pro 2018 v kulturistice mužů open

Třetí místo za silnou dvojicí Morel - De Asha už s mírným výkonnostním odstupem bral skvělými vrcholky bicespů disponující Luis Rodriguez, jehož jméno do startovní listiny soutěže přibylo až během prezentace. Po semifinále pátý Josh Wade, jehož největší předností je konzistentně perfektní připravenost, se ve finále dokázal posunout na čtvrté místo a o bod tak předstihl i nakonec pátého Jonathana Delarosu, který začíná mít podobný problém s předvedením optimální formy jako jeho francouzský kolega a soupeř Lionel Beyeke. Kdo sleduje Beyekeho kariéru, tak ví, že to už je na pováženou.

Milan Šádek se po semifinále držel na výborném šestém místě a ukázal, že to v kategorii open půjde. Skutečnost, že v přípravě nemusí strádat a pálit svaly, aby splnil jakýkoliv hmotnostní limit, jeho postavě ještě přidala na vyváženosti. Těžil ze svých pěkných tvarů i připravenosti, která stejně jako u řady dalších závodníků kvůli špatnému nasvícení pódia na fotografiích zcela nevynikla. Jen naprosto raketový posun výsledkovou listinou směrem vzhůru v podání Brazilce Rafaela Brandaa může za to, že si náš profík ze soutěže nakonec odnáší sedmou příčku.

Posedown a vyhlášení výsledků na New York Pro 2018 v kulturistice mužů open

Brandao, představitel čistých, klasických linií a ve čtyřiadvaceti letech výrazný talent současné scény, byl po prejudgingu s 37 body osmý. Ve finále si však stejně jako čtvrtý Josh Wade připsal pouze 23 bodů, a to v celkovém součtu k překonání Milana Šádka stačilo. Osmý skončil dnes již jednou zmíněný Lionel Beyeke, deváté místo bral Max Charles, jenž pravděpodobně zvolna vypadává ze širší špičky své kategorie. Desátý skončil brutálně mohutný Akim Williams, jenž by ale pro dosažení lepšího výsledku potřeboval být asi o několik kilogramů lehčí. Zklamáním je jistě vystoupení venezuelského profíka Manuela Romera, který zkrátka nebyl ve formě. Patří mu po zásluze až čtrnácté místo, když se před něj vtěsnal i pěkným "V" tvarem trupu disponující profesionální nováček Patrick Moore, kterého od lepších výsledků dělí jen prozatím poněkud slabší celkové objemy.


Výsledky New York Pro 2018 - kulturistika mužů open:

  1. Nathan De Asha*
  2. Juan Morel
  3. Luis Rodriguez
  4. Josh Wade
  5. Jonathan Delarosa
  6. Rafael Brandao
  7. Milan Šádek
  8. Lionel Beyeke
  9. Max Charles
  10. Akim Williams
  11. Eddie Bracamontes
  12. Brad Rowe
  13. Patrick Moore
  14. Manuel Romero
  15. Dorian Haywood
  16. Taysir Ali Al Khalfan
  16. Anthoneil Champagnie
  16. Marc-Arthur Dautruchee
  16. Stephen Frazier
  16. Michael Kefalianos
  16. Kille Kujala
  16. Paul Poloczek
  16. Erik Ramirez
  16. Jonni Shreve
  16. Derek Upshaw
  -. Eslam Elmasry

* kvalifikace na Mr. Olympia 2018


Kulturistika mužů open na New York Pro 2018

Více fotografií z New York Pro 2018 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia k 19. květnu 2018

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2017 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2017 2.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2017 3.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2017 4.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2017 5.
Roelly Winklaar Curaçao EVLS Prague Pro 2017 1.
Brandon Curry USA Ferrigno Legacy 2017 1.
Cedric McMillan USA San Marino Pro 2017 1.
Steve Kuclo USA Indy Pro 2018 1.
Nathan De Asha Velká Británie New York Pro 2018 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Kulturistika mužů open - žebříček k 19. květnu 2018

p. jméno stát body
1. Lukáš Osladil Česká republika 9
1. Josh Wade USA 9
3. Juan Morel USA 8
3. Luis Rodriguez USA 8
5. Hidetada Yamagishi Japonsko 5
5. Jonathan Delarosa USA 5
7. Hadi Choopan Írán 4
7. Charles Griffen USA 4
9 Luke Sandoe Velká Británie 3
10. Jose Raymond USA 2
10. Tim Budesheim Německo 2
10. Iain Valliere Kanada 2
13. Manuel Romero Venezuela 1
13. Essa Obaid Spojené arabské emiráty 1

Pravidla pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2018 - kulturistika mužů do 212 liber

Poté, kdy k soutěži nepřicestoval íránský profík Mehdi Hatami, se na New York Pro v kulturistice mužů do 212 liber představilo třiadvacet borců. I zde, podobně jako v případě kategorie open, platilo, že si někteří závodníci zcela jinak vedli v semifinále a ve finále. Netýkalo se to ale dvojice Shaun Clarida - Zane Watson, kteří od prvních chvil na pódiu sváděli souboj o vítězství. Nemohli byste ale porovnávat dva rozdílnější borce. Clarida patří k nejnižším a Watson naopak k nejvyšším kulturistům ve dvěstědvanáctce. Oba byli připraveni. Zane nabídl větší svalovou tvrdost, elegantnější koncepci postavy a díky své výšce na pódiu působil podstatně šířeji. Shaun naopak mohl těžit z plnosti a kulatosti svalů. Rozhodčí se nakonec přiklonili právě na jeho stranu a Clarida tak opět ukazuje, že i pouze 157 cm vysoký kulturista v lehčí váze může vítězit.

Třetí místo a svůj pravděpodobně dosud nejcennější výsledek mezi profíky Bral Egypťan Ahmed Wardany, ke čtvrté příčce se pak probojoval výborně připravený Kanaďan Mahmoud Al Durrah, a to přesto, že po semifinále byl s 28 body až šestý. Ve finále si však připsal pouze 17 bodů, což jej ve výsledkové listině doslova katapultovalo směrem vzhůru. Jako poslední se do nejlepší pětice vešel Ahmad Ahmad, jenž zaujal především pěknou nejsvalnatější pózou.

Závodníci, kteří v semifinále ve druhém vyvolávání bojovali o další volná místa v top 10, působili vyrovnaně, a jaké místo si ze soutěže budou odnášet, zůstávalo otázkou. Platilo to i o českém profíkovi Vojtěchu Koritenském. Ten v New Yorku nakonec dosáhl na deváté místo, když jej překonali ještě Steve Benthin, John Jewett a Kerrith Bajjo. Poslední volné místo v první desítce obsadil Silvio Samuel, zklamáním soutěž musela skončit pro profesionálního nováčka Justina Randalla, který se přesto, že nechyběl v prvním vyvolávání prejudgingu, nakonec musel spokojit až s jedenáctou příčkou.


Výsledky New York Pro 2018 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Shaun Clarida*
  2. Zane Watson
  3. Ahmed Wardany
  4. Mahmoud Al Durrah
  5. Ahmad Ahmad
  6. Steve Benthin
  7. John Jewett
  8. Kerrith Bajjo
  9. Vojtěch Koritenský
  10. Silvio Samuel
  11. Justin Randall
  12. Errol Moore
  13. Adam Young
  14. Steve Laureus
  15. Edward Papiro
  16. Ueliton Aragao
  16. Marlon Ballesteros
  16. Aaron Clark
  16. Ahmed Fawzi
  16. Sheldon Hall
  16. Fahad Zaid
  16. Erik Martinez
  16. David Robinson

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2018


Kulturistika mužů do 212 liber na New York Pro 2018

Více fotografií z New York Pro 2018 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown k 19. květnu 2018

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis Velká Británie Olympia 212 Showdown 2017 1.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2017 2.
Jose Raymond USA Olympia 212 Showdown 2017 3.
David Henry USA Olympia 212 Showdown 2017 4.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2017 5.
Ricardo Correia Velká Británie EVLS Prague Pro 2017 1.
Dwayne Quamina USA Europa Phoenix Pro 2017 1.
Kamal Elgargni Velká Británie Arnold Classic 2018 1.
Jafar Ghaffar Nezhad Írán New Zealand Pro 2018 1.
Charles Dixon USA Indy Pro 2018 1.
Shaun Clarida USA New York Pro 2018 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - žebříček k 19. květnu 2018

p. jméno stát body
1. Samir Troudi Spojené arabské emiráty 15
2. Ahmed Wardany Egypt 13
3. Sami al Haddad Bahrajn 12
4. Ahmad Ahmad Švédsko 9
5. Zane Watson Kanada 8
6. Steve Benthin Německo 6
6. Mahmoud Al Durrah Kanada 6
8. Ronny Rockel Německo 5
9. Hadi Choopan Írán 4
9. Pascal Chukwu Nizozemsko 4
9. Jacob Wilson USA 4
12. Zoran Kolevski Makedonie 3
12. Milton Martinez Portoriko 3
12. Silvio Samuel Španělsko 3
15. Vojtěch Koritenský Česká republika 2
15. Caleb Blanchard USA 2
15. Babak Akbarnia Írán 2
15. Fahad Zaid Saúdská Arábie 2
19. Mahmut Irmak Turecko 1
19. Rixio Tapia Venezuela 1
19. Haitham Al Zadjali Omán 1
19. Morteza Oveisi Írán 1
19. Kim Jun Ho Korea 1

Pravidla pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2018 - physique mužů

Physique mužů v profesionální lize IFBB Jima Maniona představuje jednu z disciplín, ve kterých se počet soutěží pořádaných v období od 13. srpna 2017 do 5. srpna 2018 přehoupl přes pětadvacet. To znamená, že v něm od 1. ledna 2018 ani vítězství neznamená jistotu kvalifikace na Olympii. Šampión soutěže si vždy připíše pouze body do kvalifikačního žebříčku, z nějž na zmíněnou vrcholnou událost sezóny postoupí dvacet nejlepších v konečném pořadí. Stejné pravidlo vchází v platnosti i v případě bikiny fitness žen.

Na New York Pro v této kategorii tentokrát závodilo třiadvacet profíků. O první dvě místa se stejně jako před dvěma týdny na Pittsburgh Pro rozdělili Raymont Edmonds a Akeem Scott, třetí příčku pak vybojoval Suraqah Shabazz, jenž závodil poprvé od loňského Olympia Weekendu. Čtvrté místo ve výsledkové listině už patří českému profíkovi Ondřejovi Kmošťákovi, jenž tak pokračuje v sérii výborných výsledků. Jako poslední na umístění v první pětici dosáhl Chase Savoie.


Výsledky New York Pro 2018 - physique mužů:

  1. Raymont Edmonds
  2. Akeem Scott
  3. Suraqah Shabazz
  4. Ondřej Kmošťák
  5. Chase Savoie
  6. Fernando Rios
  7. Joseph Gass
  8. Xavisus Gayden
  9. Ismael Dominguez
  10. Ricardo Paul
  11. Godfrey Sironda
  12. Gregory Lorge
  13. Frank Griffin
  14. Christoph Friedl
  15. Brian Roberts
  16. Don Bankston
  16. Brenden Floyd
  16. Fredrick Gaston
  16. Aaron Harvey
  16. Andrew Jenkins
  16. Robert Kelly
  16. Renato Menezes
  16. Gino Zamora


Physique mužů na New York Pro 2018

Více fotografií z New York Pro 2018 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown k 19. květnu 2018

jméno stát soutěž um.*
Chris Griffin USA Titan Medical Hurricane Pro 2017 1.
Jeremy Buendia USA Olympia M. P. Showdown 2017 1.
Andre Ferguson USA Olympia M. P. Showdown 2017 2.
Brandon Hendrickson USA Olympia M. P. Showdown 2017 3.
Raymont Edmonds USA Olympia M. P. Showdown 2017 4.
Jeremy Potvin USA Olympia M. P. Showdown 2017 5.
Ryan Terry Velká Británie Asia Grand Prix Pro 2017 1.
Ondřej Kmošťák Česká republika Arnold Classic Europe 2017 1.
Abdullah Alsaeed Kuvajt Kuwait Pro 2017 1.
Godfrey Sironda USA Titans Grand Prix 2017 1.
Matt Mugford USA Kentucky Muscle Pro 2017 1.
Stan Morrison USA Ferrigno Legacy 2017 1.
Billyrose Femi Velká Británie San Marino Pro 2017 1.
Tristan Murray USA Tournament of Champions 2017 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - žebříček k 19. květnu 2018

p. jméno stát body
1. Akeem Scott USA 27
2. Diogo Montenegro Brazílie 20
3. Omid Eskandari Írán 16
3. Joseph Lee USA 16
5. George Brown USA 13
5. Andre Smith USA 13
7. Sam Adrews Nový Zéland 12
7. Jeph Gabriel USA 12
7. Felipe Franco Brazílie 12
10. Logan Franklin USA 10
10. Antoine Weatherspoon USA 10
10. Robin Balogh Maďarsko 10
13. Kyron Holden USA 9
14. Fernando Rios Paraguay 8
14. Denis Gusev Rusko 8
16. Anthony Woods USA 7
16. Suraqah Shabazz USA 7
16. Chase Savoie USA 7
19. Mohammad Buqambar Kuvajt 6
19. Dean Balabis USA 6
19. Fernando Chala Kolumbie 6
19. Abdulaziz Abdullah Al Mohandas Saúdská Arábie 6
23. Kim Angel Švýcarsko 5
23. Frank Griffin USA 5
23. James Hurst USA 5
23. Greg Brant USA 5
23. Raymond Akinlosotu USA 5
28. David Odom USA 4
28. Alexandros Staboulis Finsko 4
28. Sanad Al-Sanad Jordánsko 4
28. Dawid Wachelka Švýcarsko 4
28. Renato Menezes Brazílie 4
28. Steven Cao USA 4
28. Xavisus Gayden USA 4
28. Gerardo Gabriel USA 4
28. Scott Dennis USA 4
37. David Anderson USA 3
37. Andrea Mosti Itálie 3
37. Omar Alkhalaf Kuvajt 3
37. Antoine Williams USA 3
37. Yi Peng USA 3
37. Anton Antipov USA 3
37. Arya Saffaie USA 3
37. Clinton Barbadillo Havaj 3
37. Jeremy Tevaga Nový Zéland 3
37. Louis Corbell Kanada 3
37. Shahram Nikbakhtbidgoli USA 3
37. Tamás Csernoch Maďarsko 3
49. Ty Pope USA 2
49. Faiq Maarij Nizozemsko 2
49. Andrew Jenkins USA 2
49. Ammar Shlash Katar 2
49. Romane Lanceford Velká Británie 2
49. Clarence L. White Havaj 2
49. Viet Doan Austrálie 2
49. Mu Ying Zhai Nový Zélend 2
49. Michael Bevins USA 2
49. Aundre Benson USA 2
49. Ricardo Paul Velká Británie 2
60. Emmanuel Banks USA 1
60. Deontae Higdon USA 1
60. Jake Alvarez USA 1
60. Folajaiye Dania USA 1
60. Adriano Moreno Španělsko 1
60. Lucas Ferrara Brazílie 1
60. Jacques Dalce USA 1
60. Nimai Delgado USA 1
60. Davood Taghavi Írán 1
60. Edward Alvarez-Soto USA 1
60. James Cant Austrálie 1
60. Quincey Whittington USA 1
60. Brandon Robichaux USA 1
60. Long Wu Čína 1

Pravidla pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2018 - classic physique

S překvapivým účastníkem soutěže v této kategorii Reganem Grimesem startovní pole classic physique čítalo jednadvacet jmen. "Tohle jsem vůbec neplánoval. Ve středu v rozhovoru pro RxMuscle.com jsem dokonce řekl, že budu závodit v kategorii open, ale dorazil jsem do New Yorku a můj trenér Chris Aceto měl něco v rukávu. Rozhodli jsme se pro classic physique! Samozřejmě nebylo snadné splnit hmotnostní limit, ale tato kategorie se mi líbí a se svým rozhodnutím jsem spokojený. To je, kde chci patřičně vysochat svou postavu," uvedl Grimes na adresu svého startu v kategorii, ve které závodníci musí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce. Díky své symetrické, vyvážené postavě bez viditelných slabin, perfektní kontrole břišních svalů, úzkému pasu a schopnosti dobře se připravit se Regan blíží ideálu kategorie a na New York Pro byl za to náležitě odměněn. Zcela jasným způsobem vybojoval vítězství a kvalifikoval se tak k účasti na Classic Physique Olympia, kde se letos zcela jistě sejde dosud nejlepší startovní pole v historii.

Druhé místo, stejně jako před čtrnácti dny v Pittsburghu, vybojoval Divine Wilson, jenž znovu na pódiu dokázal prezentovat žulově tvrdé svaly a celkově perfektní finální dotaženost. Třetí místo při svém profesionálním debutu vybojoval David Hoffmann. Ačkoliv ani pro něj jistě nebylo snadné splnit hmotnostní limit classic physique, také v jeho případě platí, že pro něj je tato kategorie jako stvořená a nejlépe zde může naplňovat svůj dlouhodobý cíl, a to vrátit zlatou éru bodybuildingu zpět. Čtvrtý v New Yorku skončil Rickey Moten, páté místo bral vosím pasem disponující Kenneth Owens.


Výsledky New York Pro 2018 - classic physique:

  1. Regan Grimes*
  2. Divine Wilson
  3. David Hoffmann
  4. Rickey Moten
  5. Kenneth Owens
  6. Amit Roy
  7. Panexce Pierre
  8. Marvin Cornejo
  9. Roy Evans
  10. Omar Bautista
  11. Romane Lanceford
  12. Tae Moody
  13. Anthony Venterosa
  14. Juan Carlos Graham
  15. Charles Donaldson
  16. Rodrigo Coelho
  16. Robert Costarelli
  16. Gokhan Eskin
  16. Rafael Gonzalez
  16. Leonardo Pacheco
  16. Ani Saliasi

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2018


Classic physique na New York Pro 2018

Více fotografií z New York Pro 2018 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia k 19. květnu 2018:

jméno stát soutěž um.*
Darnell Ferguson USA Pacific USA Pro 2017 1.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2017 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2017 2.
George Peterson USA Classic Physique Olympia 2017 3.
Arash Rahbar USA Classic Physique Olympia 2017 4.
Danny Hester USA Classic Physique Olympia 2017 5.
Robert Timms USA Ferrigno Legacy 2017 1.
Stanislas DeLongeaux USA San Marino Pro 2017 1.
Mehdi Larijani USA Hawaii Pro 2018 1.
Mateo Vaihu Nový Zéland New Zealand Pro 2018 1.
Dani Younan USA Fit World Pro 2018 1.
Courage Opara USA Upper Midwest Pro 2018 1.
Haitham Al Zadjali Omán Fiji Pro 2018 1.
Steve Laureus USA Pittsburgh Pro 2018 1.
Petar Duper Itálie Galaxy Pro 2018 1.
Regan Grimes Kanada New York Pro 2018 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - žebříček k 19. květnu 2018

p. jméno stát body
1. Divine Wilson USA 16
2. Chen Kang Čína 8
3. Kevin Ford USA 7
3. Nelson Lopes Velká Británie 7
3. David Hoffmann Německo 7
6 Marvin Cornejo USA 6
6. Kenny O'Malley Nový Zéland 6
6. Omar Bautista USA 6
6. Rickey Moten USA 6
10. Aaron Futel USA 5
10. Roy Evans USA 5
10. Kenneth Owens USA 5
13. Hubert Kulczynski Polsko 4
13. Igor Gostyunin Rusko 4
15. Matt Ramseier USA 3
15. Ali Shamsghamar Írán 3
15. Garrott Coelho Írán 3
15. Cleveland Thomas USA 3
15. Russ Allen USA 3
20. David Paterik USA 2
20. Abdullah Al Sairafi Kuvajt 2
20. Tae Moody USA 2
20. Jason Lowe USA 2
20. Romane Lanceford Velká Británie 2
25. Nhon Ly USA 1
25. Luigi Sarni Itálie 1
25. Shavis Higa Havaj 1
25. Paul Vu Austrálie 1
25. Chris Ford USA 1
25. Panexce Pierre USA 1
25. Zoheb Razak Fidži 1
25. Ani Saliasi USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2018 - figure žen

V kategorii figure se letošní newyorské profesionální show zúčastnilo hned jednatřicet závodnic! Vítězství vybojovala Maria Luisa Baeza Diaz, která tak může slavit přímou kvalifikaci na Figure Olympia. O další místa v první pětici se rozdělily Jessica Reyes Padilla, Andrea Pollard, Deepika Chowdhury a Amie Adcock.


Výsledky New York Pro 2018 - figure žen:

  1. Maria Luisa Baeza Diaz*
  2. Jessica Reyes Padilla
  3. Andrea Pollard
  4. Deepika Chowdhury
  5. Amie Adcock
  6. Rebecca Vera
  7. Nicole Zenobia Graham
  8. Alexis Sullivan
  9. Agnese Russo
  10. Amber Eutsey
  11. Chioma Uwasomba
  12. Kristina Dybda hl
  13. Carmen Abreu
  14. Kendyl Seawright
  15. Natasha Corbett
  16. Michele Zandman Frankel
  16. Maria Rita Penteado
  16. Marie Allegro
  16. Orlandina Balan
  16. Jennifer Bertsch
  16. Caitlin Cleland
  16. Tracy Dang
  16. Latrice Davis
  16. Alana Hernandez
  16. Latoya King
  16. Mandie Lange
  16. Valesca Macedo
  16. Liz Montalbano
  16. Lori Penn
  16. Elise Prucha
  16. Sheisa Seda


Figure žen na New York Pro 2018

Více fotografií z New York Pro 2018 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia k 19. květnu 2018

jméno stát soutěž um.*
Ivana Ivusic USA Titan Medical Hurricane Pro 2017 1.
Cydney Gillon USA Arizona Pro 2017 1.
Latorya Watts USA Figure Olympia 2017 2.
Candice Lewis USA Figure Olympia 2017 3.
Heather Dees USA Figure Olympia 2017 4.
Nicole Wilkins USA Figure Olympia 2017 5.
Karina Grau Paraguay Border States Pro 2017 1.
Andrea Calhoun USA Mel Chancey Pro 2017 1.
Brittany Campbell USA Kentucky Muscle Pro 2017 1.
Zulema Duran Itálie San Marino Pro 2017 1.
Natalia Soltero Mexiko Upper Midwest Pro 2018 1.
Nadia Wyatt USA St. Louis Pro 2018 1.
Felisha Livezey USA Europa Orlando Pro 2018 1.
Sandra Grajales Mexiko Pittsburgh Pro 2018 1.
Melinda Mercz Maďarsko Galaxy Pro 2018 1.
Maria Luisa Baeza Diaz USA New York Pro 2018 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Figure žen - žebříček k 19. květnu 2018

p. jméno stát body
1. Bojana Vasiljevic Srbsko 18
2. Jessica Reyes Padilla Portoriko 17
3. Wendy Fortino USA 16
4. Michele Silva Brazílie 15
5. Carly Starling-Horrell USA 11
6. Stacy Fujarski USA 9
6. Tarryn Garlington USA 9
8. Julia Waring USA 8
9. Andrea Pollard USA 7
10. Kristine Finsas Norsko 6
10. Veronica Gallego Španělsko 6
10. Deepika Chowdhury Indie 6
13. Amie Adcock USA 5
14. Julie Mayer USA 4
14. Raynesha Sharpe USA 4
14. Louise Rogers Velká Británie 4
17. Karen Noorlun USA 3
17. Audreana Cornelissen USA 3
17. Ellen Elizabeth Berg Norsko 3
17. Adela Ondrejovičová Slovensko 3
17. Georgina Lona Mexiko 3
17. Stephanie Hammermeister USA 3
17. Noelia Segura Španělsko 3
24. Tamara Ribeiro-Bailey Trinidad a Tobago 2
24. Melissa Bumstead Kanada 2
26. Kelly Lyons USA 1
26. Carolyn Hudson Harris USA 1
26. Martina Yabekova Kanada 1
26. Maria Garcia Španělsko 1

Pravidla pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


New York Pro 2018 - bikiny fitness žen

V bikiny fitness žen uspěla třetí žena loňského ročníku Bikini Olympia Romina Basualdo. Kromě ní se do nejlepší pětice dokázaly probojoval ještě také Darah Diaz, Frida Paulsen Stern, Sheena Jayne Martin a Kim Gutierrez.


Výsledky New York Pro 2018 - bikiny fitness žen:

  1. Romina Basualdo
  2. Darah Diaz
  3. Frida Paulsen Stern
  4. Sheena Jayne Martin
  5. Kim Gutierrez
  6. Carolina Araujo
  7. Jessica Dolias
  8. Jasmine Gonzalez
  9. Ashley Nicastro
  10. Cristobalina Pajares
  11. Aria Adamy
  12. Jacqueline Gomez
  13. Danielle Taddeo
  14. Shannah Baker
  15. Alexandra Sanchez
  16. Evita Breide
  16. Nicole Gougoumis
  16. Olha Horobets
  16. Veranika Lazutsina
  16. Sonia Lewis
  16. Karelin Marte Garcia
  16. Angela Okon
  16. Janine Palmer Finnie
  16. Jasmine Williams
  16. Julia Wohlschlegel


Bikiny fitness žen na New York Pro 2018

Více fotografií z New York Pro 2018 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia k 19. květnu 2018

jméno stát soutěž um.*
Ruth Wood USA Pacific USA Pro 2017 1.
Jennifer Ronzitti USA Arizona Pro 2017 1.
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2017 1.
Romina Basualdo Argentina Bikini Olympia 2017 3.
Casey Samsel USA Bikini Olympia 2017 4.
Narmin Assria USA Bikini Olympia 2017 5.
Jennifer Caban USA Arkansas Pro 2017 1.
Margret Gnarr Island EVLS Prague Pro 2017 1.
Monica Ellis USA San Antonio Classic 2017 1.
Elizabeth Yisrael USA Central USA Pro 2017 1.
Tawna Eubanks USA South Carolina Grand Prix 2017 1.
Breena Martinez USA Sacramento Pro 2017 1.
Katya Nosova Nový Zéland Iron Games Pro 2017 1.
Kim Hayeun Korea San Marino Pro 2017 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - žebříček k 19. květnu 2018

p. jméno stát body
1. Elisa Pecini Brazílie 40
2. Kim Gutierrez Chile 24
3. Frida Paulsen Stern Švédsko 23
4. Janet Layug USA 22
5. Raphaela Milagres USA 20
6. Camile Periat USA 17
7. Sherry Espera Filipíny 16
7. Marcia Goncalves Brazílie 16
9. Darah Diaz USA 13
10. Eli Fernandez Mexiko 11
10. Mariella Pellegrino Itálie 11
10. Sheena Jayne Martin Nový Zéland 11
10. Ashley Jenelle USA 11
10. Natoshia Coleman USA 11
15. Isha Barrow USA 10
16. Kerryne Henich USA 9
16. Michelle Hurst USA 9
18. Amber Callahan USA 8
19. Yana Kuznetsova Rusko 6
20. Tiffany Servatius USA 5
21. Renata Benigno Wisskirchen Německo 4
21. Keisha Mckenzie Bahamy 4
21. Cristobalina Pajares Torres Španělsko 4
21. Kate Abate USA 4
21. Geri Berger Havaj 4
21. Kacy Clark Havaj 4
21. Stacy McCloud USA 4
21. Rodika Bodrug Švédsko 4
21. Sandra Reardon USA 4
30. Sethia Daigle USA 3
30. Lauren Irick USA 3
30. Adriana Gonzalez Hongkong 3
30. Olívia Pohánková Slovensko 3
30. Abbi Gaetano USA 3
30. Francesca Lauren USA 3
30. Francesca Stoico Itálie 3
37. Maria Robles USA 2
37. Miharu Kurachi Japonsko 2
37. Brittany Nguyen USA 2
37. Shelby Pierce USA 2
37. Sabina Pleváková Slovensko 2
37. Eva Saenz USA 2
37. Jodi Akins USA 2
37. Jacqueline Gomez USA 2
37. Marissa Rivero USA 2
37. Catharina Wahl Maďarsko 2
37. Jacquelyn Geringer Havaj 2
48. Mikella Dragna Havaj 1
48. Alexa Berg USA 1
48. Katherine Williams USA 1
48. Morgan Barnes USA 1
48. Linnea Daker USA 1
48. Rocio Lopez Cochero Španělsko 1
48. Raquel Gonzalez Mexiko 1
48. Tara Grier USA 1
48. Breana Turner USA 1
48. Ashley Nicastro USA 1
48. Jessica Palmer USA 1
48. Karina Constantino Mexiko 1
48. Juliana Dantes Brazílie 1
48. Alessia Facchin Itálie 1

Pravidla pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Chris Hayden


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

21.05.11:4770mMyW!53 - vidim to uplne stejne jako Mikey :) https://www.youtube.c..
20.05.13:48Turakam - Milan paráda, fakt pekne skalpy ukoristil, pár kíl naviac ..
20.05.12:1570mMyW!53 - btw: neni ten Josh Wade New Yorčan? *7*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 114 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRadikální změna (XX.): 60 kg za 9 měs...
GeorgeRo (11:07) • Sorry, ja jsem si asi spletl článek, chtěl jsem to napsat pod jiný.
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Diegito (09:59) • Kluci, včera jsem si poslechl obě části a díky první části a hodnocení jednotlivých záv...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Diegito (09:53) • ten pohled z druhé strany a rozhovor by byl hodně fajn. Určitě každý rozhodčí má trochu...
magazínPetr Polák: Zápisky z přípravy (07/20...
petrpolak (09:40) • Děkuji moc za zpětnou vazbu, teď už začne sezóna, tak to bude zajímavější. No podle toh...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (05/...
Dejf111 (06:54) • Na trénik Pavla bych dokázal koukat celý den*2* a ještě déle bych ho zvládnul posloucha...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie