Reklama:
Jen JEDEN den: protein 2000 g + 2000 g!
Nejprodávanější protein v ČR opět v akci. Platí jen do úterní půlnoci, akce nebude prodloužena! Více zde.

Profesionální soutěž v kulturistice vozíčkářů součástí programu Olympia Weekendu 2018!

2.311 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Profesionální soutěž v kulturistice vozíčkářů se stala součástí programu letošního Olympia Weekendu! Klání borců z této kategorie se sice prozatím nezařadí mezi hlavní akce události jako třeba Mr. Olympia a odehraje se "jen" v rámci Olympia Expa, podobně jako doprovodné soutěže v bojových sportech, i tak se ale jedná alespoň o částečné splnění snu duchovního otce této kategorie Nicka Scotta.

Závody nesoucí název IFBB Pro League Pro Wheelchair Championships se v prostorách Las Vegas Convention Center budou konat v sobotu 15. září od 15:00 tamního času, jen čtyři hodiny před finále Mr. Olympia, Olympia 212 Showdown a Bikini Olympia.

V kulturistice vozíčkářů se v Manionově profesionální lize závodí od roku 2011 a zatím se v ní odehrálo patnáct soutěží. Na třinácti z nich zvítězil fantastický Američan Harold Kelley, po jednom vítězství mají na kontě Ital Gabriele Andriulli a již zmíněný Nick Scott. V kategorii závodí také český profesionál Daniel Minster, který za sebou má dvě úspěšná vystoupení na severoamerickém Arnold Classic z let 2017 a 2018.

Do hlavního programu Olympia Weekendu by soutěž v profesionální kulturistice vozíčkářů podle Gabriela Andriulliho měla být zařazena už v příštím roce. Sám přitom potvrdil, že byl již kontaktován pořadateli s tím, aby se letos IFBB Pro League Pro Wheelchair Championships zúčastnil. Se svým startem v Las Vegas samozřejmě počítá i Harold Kelley.


Zdroj:
www.mrolympia.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 30 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra