Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Najdi a vyhraj! (20/2018)

5.178 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Nedávno se odehrálo tradiční a prestižní klání strongmanů o titul nejsilnějšího muže světa a o tom, jak to dopadlo, jste si mohli přečíst i u nás. Tohle klání je však nejen prestižní, ale také značně kuriózní, minimálně tedy na poměry 21. století. Soutěž nejlepších kulturistů světa se koná v Las Vegas a o závodníky je tam bezpochyby dobře postaráno, soutěž nejlepších strongmanů světa se koná zpravidla někde v Africe nebo Asii, letos to byly Filipíny. Co se zázemí týče, nejvíc do něj dal nahlédnout Brian Shaw, který situaci střízlivě odhadl tak, že si s sebou radši zabalil 30 kilo masa. To ještě nevěděl, že se bude muset v Manile stěhovat, protože dojezdová vzdálenost z jeho hotelu na místo konání soutěže se pohybovala s ohledem na dopravu v hlavním městě Filipín kdekoliv od 10 minut až po 2 hodiny, což nevyhodnotil jako ideální. Jestli se pak ptáte, jak to dopadlo s těmi 30 kily masa, připravoval si je sám na dvou zakoupených grilech v koupelně, která se nakonec ukázala jako důmyslně uspořádaná, protože špinavé nádobí se dalo oplachovat hned o půl metru vedle bidetovou sprchou přímo do mísy. Dobrou chuť.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží knihu Sylvester Stallone: žít svůj sen. Autobiografie filmového Rockyho spojuje životní příběh hollywoodské hvězdy i zábavnou fitness příručku. Výjimečná kniha nabízí vhled do soukromí této filmové legendy, včetně životních pádů a vzestupů, ale i návod jak žít zdravě a osvojit si ty správné návyky v oblasti cvičení a zdravého stravování.


Kdo letos zvítězil v silácké soutěži World's Strongest Man?

Najdi a vyhraj! (20/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo letos zvítězil v silácké soutěži World's Strongest Man?
Hafthor Julius Bjornsson
Zydrunas Savickas
Brian Shaw
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 17. 05. 2018 v 08:00 a končí 24. 05. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (19/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, ze kterého exotického ostrova si nedávno crossfiterka Kateřina Vašíčková odvezla stříbrnou medaili. Správná odpověď zní: Madeira.

Vylosováni byli a balení enzymaticky hydrolyzovaného 100% syrovátkového proteinu 100 % Hydro (1 kg) a k tomu 250g balení čokoládové arašídové pomazánky Chocotella od společnosti My Identity obdrží:

  • Štěpán Kutlák - stepankutlak@...cz
  • Ladislav Khýr - ladakhyr@...cz
  • Alena Vaníčková - al.vanickova@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Sabina nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 24. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 108 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra