Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Víte, proč studovat ve Fitness akademii Ronnie.cz?

5.939 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V předešlých dvou článcích jste se mohli dozvědět, proč číst internetový magazín Ronnie.cz, nebo se podívat na shrnutí hlavních výhod, které poskytuje náš internetový obchod a jeho kamenné pobočky. Ronnie.cz však kromě těchto dvou hlavních aktivit nabízí i další služby a jednu z nich Vám přiblížíme dnes - vzdělání ve Fitness akademii Ronnie.cz.

Fitness akademie Ronnie.cz je prestižní českou trenérskou školou s akreditacemi Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Akademie úzce spolupracuje se Svazem kulturistiky a fitness České republiky, Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy i s Vysokou školou tělesné výchovy a sportu Palestra.

Co může Fitness akademie Ronnie.cz nabídnout?

Prostřednictvím vlastních zkušených týmů lektorů poskytuje možnost odborného vzdělání v oblasti kulturistiky, fitness a sportovní výživy. Absolventi Fitness akademie Ronnie.cz mají na trhu práce značnou konkurenční výhodu, ať už díky množství nabytých znalostí, tak také díky prestiži, kterou akademii pomohli získat minulí absolventi svým uplatněním a skvělými výsledky v praxi.

Jen v roce 2016 u nás studovalo bezmála 500 studentů, za celou historii naší akademie je úspěšných absolventů již ke druhému tisíci. Řada z nich patří mezi známé sportovce či osobnosti sportovního světa. Jsou jimi mimo jiné:

  • Jiří Orság - nejlepší vzpěrač novodobé historie České republiky
  • Michal Kulštejn - vyhledávaný trenér a výživový poradce, který je autorem úspěšných knih Sacharidové vlny a Sacharidové vlny 2
  • Milan Špingl - vicemistr Evropy v silovém trojboji mužů a několikanásobný mistr ČR v silovém trojboji a bench-pressu
  • Milan Šádek - jeden z nejúspěšnějších a nejznámějších českých kulturistů současnosti
  • Filip Šteflovič - jeden z nejúspěšnějších českých závodníků kategorie physique
  • Petra Chocová - plavkyně, která během své sportovní kariéry překonala více než 60 českých rekordů
  • ...a mnoho, mnoho dalších

Jaké kurzy nabízíme?

V letošním roce probíhají kurzy v Praze, Brně, Liberci, v Karlových Varech a Olomouci:

Mimo zpravidla pětitýdenních výše uvedených kurzů pořádáme i jednodenní semináře a zajišťujeme spolu se Svazem kulturistiky a fitness České republiky dvouleté studium trenérů I. třídy na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (více o tomto nejvyšším vzdělání v našem oboru najdete zde). V rámci naší akademie se v nejbližší době můžete také těšit na zcela nový obor, a to silový trojboj - jak jinak než v úzké spolupráci se Svazem silového trojboje České republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra