Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Představujeme Vám
společnost My Identity

3.275 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Společnost My Identity Nutrition byla založena v roce 2016 v anglickém Londýně za účelem vývoje a výroby prémiových produktů sportovní výživy a doplňků stravy té nejvyšší kvality. V úzké spolupráci s jednou z největších britských firem zabývajících se specializovaným vývojem produktů na zakázku dle přesných specifikací začala společnost My Identity Nutrition s produkcí zaměřenou primárně na spotřebitele preferující kvalitu. Suroviny pro výrobu pocházejí výhradně od prověřených dodavatelů z Evropy, nejmodernější technologie výroby a zpracování pak zaručují dosažení vysokých standardů. Všechny produkty firmy My Identity Nutrition jsou tak vyrobeny v souladu s normami kvality ISO 17025, ISO 22000 a mezinárodními standardy BRC & IFS Food Safety Certification.

Společnost nabízí momentálně dvě produktové řady:

  • Gold Edition - produkty, které uspokojí nároky jak profesionálních, tak rekreačních sportovců.
  • Women's Edition - produkty navrženy a vyrobeny přímo pro dívky a ženy. Díky specifickému složení, které zohledňuje jejich požadavky a nároky, jsou tyto produkty na českém trhu momentálně naprostým unikátem. Vedle spalovače tuků založeného na účinku pokročilé kombinace lipotropních a termogenních bylinných extraktů či předtréninkového nakopávače se silnými fytonutrienty, určeného ke zvýšení okamžité výkonnosti, najdete mezi produkty z Women's Edition také proteiny atraktivních chutí.

Mimo standardní nabídku běžných produktů sportovní výživy však společnost My Identity importovala na český trh rovněž v zahraničí již velice dobře známý produkt Melatonin, hormon spánku, který pomáhá regulovat přirozené biorytmy (bdění a spánek). Novinkou je také 100 % Natural Probiotic, unikátní doplněk stravy s obsahem probiotik a zároveň prebiotik, které jsou podávané v enterosolventní kapsli. Díky jejímu použití se dostanou všechny aktivní látky až na místo určení a nedojde tak ke znehodnocení obsahu kapsle žaludeční šťávou.

Pokud chcete výrobky čistého a jasného složení bez zbytečných přídavků nežádoucích příměsí, které jsou navíc přizpůsobeny požadavkům jak profesionálních, tak i rekreačních sportovců, My Identity Nutrition je tu pro Vás.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra