Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Najdi a vyhraj! (19/2018)

5.779 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Myslím, že zřejmě každý, komu sudičky nedaly do vínku dobře rostoucí lýtka, se pídil po způsobech, jak je trochu popohnat. Není přitom žádným tajemstvím, že lidé, jejichž tělesná konstituce působí, řekněme, blahobytně, mají zpravidla lýtka dobře vyvinutá. Často se lze setkat i s tím, že tuto skutečnost ten či onen kulturista zmiňuje, přičemž se ji snaží rozklíčovat a na základě svých závěrů tomu pak přizpůsobit svůj trénink. Žádný osvědčený a univerzální tréninkový recept na rozvoj lýtek však zatím objeven nebyl.

Proč ale nedat šanci tomu nejjednoduššímu řešení? Zkrátka na sebe hoďte zátěžovou vestu, která zdvojnásobí Vaši tělesnou hmotnost, a to by bylo, aby to nerostlo. A pokud neporoste, aspoň vyvrátíte jeden dobře zakořeněný mýtus. Kulturistice je holt třeba něco obětovat.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží balení jedinečného enzymaticky hydrolyzovaného 100% syrovátkového proteinu té nejvyšší kvality s nulovým podílem sacharidů 100 % Hydro (1 kg) a k tomu 250g balení lahodné čokoládové arašídové pomazánky Chocotella se sníženým obsahem cukru od společnosti My Identity.


Ze kterého exotického ostrova si nedávno
crossfiterka Kateřina Vašíčková odvezla stříbrnou medaili?

Najdi a vyhraj! (19/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ze kterého ostrova si Kateřina Vašíčková odvezla stříbrnou medaili?
Madagaskar
Madeira
Irsko
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 10. 05. 2018 v 08:00 a končí 17. 05. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (18/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik překážek je letos dohromady na 13km, 7km a dětské trase závodu Heroes Race. Správná odpověď zní: 80.

Vylosováni byli a e-mailem obdrží dva slevové kódy na dvě registrace zdarma na jakoukoliv variantu (13 km, 7 km, dětský závod) překážkového závodu Heroes Race, který se uskuteční 9. června v Hradci nad Moravicí:

  • Barbora Guldánová - barboragn@...com
  • Jan Vašíček - honza.barca@...cz
  • Vladimír Lukeš - vl.lukes@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Markéta nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 17. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra