Reklama:
500ml BCAA od Nutrendu zdarma
Rozdáváme 500ml BCAA od Nutrendu zdarma, zbývá pár kusů! Více zde.

Víte, proč nakupovat na Ronnie.cz?

5.305 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Minulý článek prozrazoval mnoho z možností, proč číst internetový magazín Ronnie.cz. Dnes nabízíme shrnutí hlavních výhod, které poskytuje náš internetový obchod a jeho kamenné pobočky.

Internetový obchod Ronnie.cz zahájil svou činnost v srpnu roku 2004 a v současnosti je největším prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Najdete v něm veškerý sortiment produktů, které ke cvičení potřebujete, a to od prvotřídních doplňků stravy mnoha desítek výrobců přes fitness potraviny, sportovní vybavení a knihy až po posilovací stroje.

Co náš internetový obchod odlišuje od ostatních?

 • On-line poradna
  Naši zákazníci mohou využít on-line poradny prostřednictvím formulářů pod každým produktem, v níž jim odborníci poradí s výběrem produktu nebo doporučí nejvhodnější variantu. Pro zajímavost, v poradně je ke dnešnímu dni více než 112.000 otázek a odpovědí!

 • Kamenné prodejny
  Kromě internetového obchodu máme síť kamenných poboček, kde je možné nejen zboží zakoupit či po internetovém objednání vyzvednout, ale také se zde můžete poradit s našimi prodejci.


 • Velkoobchod
  Nezabýváme se pouze prodejem pro koncové zákazníky, ale i velkoobchodem, který zásobuje fitness a wellness centra, kamenné obchody i některé obchodní řetězce a další.

 • Největší sklad
  Internetový obchod Ronnie.cz disponuje v současné době největším skladem mezi fitness e-shopy v České republice s největším výběrem zboží, které je připraveno k okamžitému odběru či odeslání. Nemusíte tak nakupovat jednotlivé značky od konkrétních výrobců, u nás máte vše na jednom místě.

 • Skvělé ceny
  Náš obchod nabízí skvělé ceny, které jsou mnohdy lepší než při nákupu přímo od výrobců. Díky tomu, že jsme v naprosté většině případů u všech významných producentů jejich největším odběratelem, jsme schopni při velkém odběru získat lepší ceny a ty nabídnout i Vám.

 • Rychlé doručení
  Objednáváte-li si zboží s osobním vyzvednutím na některé z pražských poboček, bude pro Vás nachystáno většinou za méně než půl pracovního dne - kamenné pobočky totiž zásobujeme dvakrát denně! Pokud si necháváte zboží zaslat poštou nebo spediční službou, v absolutní většině případů u Vás bude do druhého dne.

Řada společností figurujících na trhu se sportovní výživou nemá vlastní sklad, nedisponuje vlastními vozy ani logistickými postupy. Náš sklad je mezi prodejci sportovní výživy největší v zemi, o distribuci zboží se starají desítky našich zaměstnanců, každý den expedujeme stovky objednávek a o každou se staráme s maximální péčí. I proto nám důvěřuje více než 100.000 koncových zákazníků, stovky fitness center i dalších obchodníků. A protože každému z nich věnujeme maximální péči, každým měsícem se tyto počty navyšují.

Možná i díky tomu jsme získali ocenění, jako jsou:

 • ShopRoku 2017, 2016 a 2015: 1. místo, Cena kvality, kategorie Fitness
  Tři roky po sobě jsme zvítězili v prestižní anketě ShopRoku pořádané portálem Heureka.cz, kde o výsledcích rozhodují reální zákazníci a prvenství je tak skutečným odrazem jejich spokojenosti.

 • Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky
  Portál Heureka.cz prostřednictvím svých dotazníků zjišťuje spokojenost zákazníků jednotlivých internetových obchodů s nákupem. Jsou-li zákazníci spokojeni, získává obchod modrý certifikát Ověřeno zákazníky. Jsou-li spokojeni maximálně, získává certifikát zlatý. A právě jeho držitelem náš obchod dlouhodobě je.

 • „5 hvězdiček“ na Zboží.cz
  Nejvyšší spokojenosti dosahují naše služby i v rámci hodnocení zákazníků na populárním serveru Zboží.cz. Reálná hodnocení si můžete přečíst zde.

 • dTest obchodní podmínky
  Značku dTest obchodní podmínky mohou uvádět internetové obchody, které používají obchodní podmínky zpracované neziskovou organizací dTest. S dTest obchodními podmínkami má spotřebitel i prodejce jistotu, že podmínky obsahují všechny potřebné informace a jsou vždy v souladu s aktuální legislativou.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra