Reklama:
500ml BCAA od Nutrendu zdarma
Rozdáváme 500ml BCAA od Nutrendu zdarma, zbývá pár kusů! Více zde.

Znáte společnost BioTechUSA?

5.113 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Společnost BioTechUSA nabízí od roku 1999 na trhu vysoce kvalitní doplňky stravy, mezi které patří:

  • široký sortiment bílkovinných prášků
  • přípravky před tréninkem
  • výrobky související s budováním vytrvalosti
  • dietní produkty
  • více než 40 vitamínových přípravků s vysokým obsahem aktivních složek

BioTechUSA má nyní produktovou variaci sestávající z více než 600 produktů, které neustále zlepšují prostřednictvím vývoje a inovací na základě zpětné vazby od spotřebitelů. Zajišťují tak, že produktové portfolio zahrnuje výrobky bez obsahu lepku a laktózy a nabízí také alternativu pro vegany. Vlajkovou lodí řady proteinových výrobků BioTechUSA je Iso Whey Zero.

BioTechUSA je jedním z největších a nejdynamičtěji rostoucích výrobců doplňků stravy pro sportovní účely:

  • společnost má více než 500 zaměstnanců
  • 130 franšízových prodejen - Francie, Itálie, Německo, Rakousko, Slovensko a Maďarsko
  • distribuční síť, která pokrývá přibližně 70 zemí

Aby zajistili vysoce kvalitní služby a produkty, všichni členové týmu BioTechUSA se účastní centrálně organizovaných vzdělávacích programů. Každý z nich má kvalifikační zkoušku v oblasti výživy, doplňků stravy pro sportovní účely a sportovních věd. V síti obchodů využívají specializované poradce, kteří poskytují komplexní poradenství jako bezplatnou službu k nákupu, tak aby všichni zákazníci obdrželi osobní službu a mohli si koupit potravinový přípravek, který je nejvhodnější pro jejich věk, pohlaví, zdravotní stav a účel. Snaží se nabídnout alternativu pro každého, kdo se zabývá jakýmkoliv druhem sportu, ať už sportuje profesionálně, nebo rekreačně. Pro ty, kteří vyznávají vytrvalostní sporty, vyvinuli speciální sortiment s názvem Endurance.

BioTechUSA spolupracuje se sportovci a partnery, kteří inspirují velké množství lidí, aby mohli žít zdravější a plnohodnotný život. Kulturisté a fitness osobnosti populární v sociálních médiích, jako jsou Ulisses, Roger Snipes, Stephanie Davis, Virág Kiss, využívají produkty společnosti BioTechUSA s velkým uspokojením. Vedle sponzorovaných profesionálů považují za důležité podporovat talentované amatérské sportovce - mezi nimi také běžce, triatlonisty a vyznavače CrossFitu, jako je například v České republice Nikola Kičmerová.

Naším cílem je propagovat a podporovat sport a zdravý životní styl. Věříme, že zdraví je největší poklad, který na tomto světě můžeme mít.
Lévai Bálint, CEO společnosti BioTechUSALíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra