Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Víte, proč Lukáš
chodí na Ronnie.cz?

4.828 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní


Minulý týden jsme Vám představili naši novou kampaň se sportovci, kteří postupně prozrazují nejen prostřednictvím videí, proč právě oni chodí na Ronnie.cz. Prvním z nich byl Patrik Herčzík s představením internetového magazínu Ronnie.cz.

Dalším sportovcem je Lukáš Patera, profesionální strongman a několikanásobný mistr republiky v atletice. Lukáš ví moc dobře, proč chodí na Ronnie.cz. Najde u nás totiž to, co neodmyslitelně k silovému tréninku patří. Chcete také vědět, bez čeho nemůže být? Podívejte se na video!

Tento týden si můžete s Lukášem také zasoutěžit o balíček s produkty Ronnie.cz a sportovní výživou. Stačí kliknout na odkaz pod jeho videem na www.ronnie.cz/uzvimproc.

V následujících týdnech budeme odkrývat další sportovce a jejich videa. Také se již můžete setkat s jejich plakáty, samolepkami nebo letáky v řadě posiloven po celé České republice. Za necelý měsíc se pak můžete těšit i na velkou soutěž, ve které můžete vyhrát produkty sportovní i zdravé výživy a fitness vybavení v hodnotě 30.000 Kč! Již nyní můžeme prozradit, že Vás čeká jedna velká výzva a zapojit se bude moci opravdu každý!

Celou naši kampaň sledujte na www.ronnie.cz/uzvimproc.

Klikněte níže a zjistěte, proč na Ronnie.cz chodí Lukáš!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 19 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra