Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Najdi a vyhraj! (18/2018)

4.477 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Spousta pravidelných návštěvníků posiloven se bojí kardia jako čert kříže. Každý zbytečný pohyb navíc je pro ně velké červené minus, které svítí v rovnici nadepsané "GAINS". Trocha toho kardia přitom může paradoxně prospět i v době, kdy se člověk snaží přibrat. Kromě toho, že je dobré pro Vaše srdce, Vám pomůže i s chutí k jídlu.

Kardia máme mnoho druhů a kromě rozličných strojů simulujících různé druhy pohybů máme pochopitelně možnost i vyrazit ven jako za starých časů. Kdo je dobrodružnější povahy, chtěl by si to trochu zpestřit a láká ho atmosféra bahenních lázní, vychází mu z toho jako ideální možnost překážkový závod. Uznávám, že jako pravidelné kardio by člověka překážkové závody přišly pořádně draho, ovšem jako zpestření jsou jistě zajímavým zážitkem. Kromě toho, dnes můžete na takový závod vyhrát hned dvě registrace a startovat tak úplně zdarma.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců e-mailem obdrží dva slevové kódy, které mu zajistí dvě registrace zdarma na jakoukoliv variantu (13 km, 7 km, dětský závod) překážkového závodu Heroes Race, který se uskuteční 9. června v Hradci nad Moravicí.


Kolik překážek je letos dohromady na 13km, 7km a dětské trase
závodu Heroes Race?

(odpověď hledejte na webových stránkách závodu)
Najdi a vyhraj! (18/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolik překážek je celkem na 13km, 7km a dětské trase Heroes Race?
50
80
100
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 03. 05. 2018 v 08:00 a končí 10. 05. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (17/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, která Češka se letos jako jediná kvalifikovala na crossfitové Regionals. Správná odpověď zní: Michaela Palová.

Vylosováni byli a prostorný sportovní batoh od společnosti Reebok získali:

  • Jaroslava Korpášová - jakorp@...cz
  • Hynek Rozsýpal - h.rozsypal77@...cz
  • Melanie Jasnovská - melly.jasnovska@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Kristýna nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 10. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra