Reklama:
500ml BCAA od Nutrendu zdarma
Rozdáváme 500ml BCAA od Nutrendu zdarma, zbývá pár kusů! Více zde.

Ochutnejte tyčinky z cvrččí mouky Sens!

2.899 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Nedávno jsme Vám představili novinku našeho e-shopu, kterou jsou tyčinky z cvrččí mouky Sens Energy Bar a Sens Protein Bar.

Pokud jste je zahlédli, říkali jste si, jak asi mohou chutnat? Pro ty méně odvážné, kteří je ještě nezkusili, máme skvělou možnost tyto tyčinky, nabité "tak trochu jiným proteinem", ochutnat!

Od čtvrtka do pátku 3. - 4. května 2018 budou probíhat ve všech našich kamenných pobočkách a fitness centrech ochutnávky. Nezapomeňte se zastavit, ať také víte, jaké ty tyčinky z cvrčků doopravdy jsou. Třeba si je oblíbíte a nebudete chtít jiné.

V těchto prodejnách můžete navíc potkat i hostesky přímo ze Sens Foods, které Vám vysvětlí třeba výhody proteinu z cvrčků.

Dále můžete ochutnat tyčinky na těchto místech:

A čím je firma Sens Foods specifická?

Jedná se o českou firmu, která klade důraz na svou vizi a chce udělat z hmyzu běžnou součást lidské stravy. Všechno, co v Sens dělají, nastavili tak, aby umožnili lidem kulturní strach z pojídání hmyzu překonat. Zaměřují se na výrobu hmyzí mouky, počínaje cvrččí moukou. Kladou také důraz na výživové, udržitelné a etické výhody jedení hmyzu. I přesto na lahodnost svých produktů nezapomínají, a proto jsou tyčinky skvělou volbou.

Zastavte se za námi, budeme se na Vás moc těšit.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 53 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra