Reklama:
1000 g proteinu Extrifit ZDARMA!
Extrémní akce na High Whey 80, ke každému 2270g balení dostanete druhé 1000g zdarma! Více zde.

Chcete vědět, jak na zdravý a spokojený život?

3.447 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Zdraví a život sám je něco, na čem je potřeba neustále pracovat a co je třeba neustále podporovat, abychom byli šťastní a žili naplněný život. V dnešní době je pojem zdravý životní styl na každém rohu. O čem tedy doopravdy je tento fenomén? A o čem bude celá přednáška v sobotu 26. května 2018, kterou přivítá Nová scéna Dusíkova divadla v Čáslavi (mapa zde)?

Náš život ovlivňuje spousta faktorů. Jak pozitivně, tak negativně. Mezi pozitivní řadíme stravu, pohyb a hlavně nastavení mysli. To, co nás většinou v dnešní době brzdí a negativně ovlivňuje, je přesycenost informacemi a známý strašák stres. Co se vlastně děje fyziologicky v těle, když se necháme dobrovolně setřást stresem? Nejčastěji jsou to problémy typu hormonální dysbalance, nadváha, obezita, alergie, diabetes mellitus, únava, úzkosti, nervozita, strach atd.

Během přednášky se dozvíte, jak moc je důležitá strava, spánek, pitný režim, pohyb a geny. To vše je velkou kapitolou ovlivňující naše zdraví, obzvláště dnes, v době kulatých zad, přetížené páteře, bolesti kloubů apod.

Naučíte se praktické techniky, které Vám pomohou udržet Vaše duševní nastavení na kvalitní úrovni. Objevíte typy na uvolnění těla a mysli při zátěžových situacích. Budete správně informování o tom, jak se dá zdravě stravovat, aniž byste se trápili nesmyslnými komerčními dietami a pilulkami na podporu hubnutí. Dozvíte se, jak správně cvičit, abyste si pomohli a neublížili, jako se to děje v dnešní době plné fitness výzev, špatných technik cvičení a přesycenosti cviky na již zmíněném internetu. Jaké doplňky stravy volit, jak zdravě a správně shazovat či nabírat, abyste byli plní energie a žili šťastný a spokojený život.

Přednášející: Jana Vaňková, DiS., Bc. Martina Kulichová, Mgr. Jan Caha

Další informace o této přednášce najdete na Facebooku.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

02.05.16:22Deadlift - To vypadá moc hezky. Ač většinou kritik podobných akcí - n..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 55 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFitness Mania Classic 3 - výsledky
Hockey1000 (07:32) • Pavel Koukal je dobrej zázrak, všimnul jsem si ho víc až na facebooku Extrifitu, ale od...
magazínTlaky nad hlavu (I.): Mobilita a flex...
noap (21:17) • Super, už se těším na další díl ;)
magazínDominican Republic Coat of Arms 2018:...
deiw (13:09) • No kdyby to nebyl Jose ve své poslední sezóně, tak ho mohl Tomáš klidně říznout. Pokud...
magazínPetr Petráš - dřepy, mrtvé tahy a tré...
xien (13:06) • Obrovská gratulace k vítězství Petrovi snad to admin nesmaže, netuším jestli je to p...
magazínPetr Petráš - dřepy, mrtvé tahy a tré...
Turakam (12:45) • Bolo, bolo, hlavne posledné pokusy na mŕtvom. Drep som nevidel, Peter nešiel tretí poku...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra