Reklama:
500ml BCAA od Nutrendu zdarma
Rozdáváme 500ml BCAA od Nutrendu zdarma, zbývá pár kusů! Více zde.

Víte, proč Patrik
chodí na Ronnie.cz?

5.620 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní


Ronnie.cz už dávno není jen internetovým magazínem o kulturistice. Je to místo, kde najdete desetitisíce článků o celé řadě (nejen) silových sportů, vybraných událostech bojových sportů a v posledních letech i o překážkových bězích. V rámci našeho internetového obchodu, ale i kamenných poboček si můžete nakoupit vše, co pro zlepšení svých výkonů potřebujete. V dalších částech serveru najdete obrovskou komunitu stejně naladěných lidí, jako jste Vy, se kterými se můžete radit, porovnávat či vzájemně podporovat. V naší fitness akademii můžete studovat celou řadu akreditovaných programů, v neposlední řadě Vám pak přinášíme vlastní produkty, mimo jiné i knižní publikace z našeho nakladatelství.

Abychom Vás seznámili se vším, čím Vám Ronnie.cz může pomoci, ale také proto, abychom Ronnie.cz představili lidem, kteří jej zatím neznají, připravili jsme dlouhodobou kampaň, ve které vybraní sportovci přiblíží nejen svůj sport, pro který žijí a do kterého dávají maximum, ale i důvody, proč právě oni chodí na Ronnie.cz a v čem jim Ronnie.cz pomáhá.

V následujících týdnech tak nejen na internetu, ale i v řadě posiloven po celé České republice narazíte na naše videa, plakáty, samolepky a letáky s představením našich sportovců a našich služeb. Navíc se můžete těšit i na velkou soutěž, ve které můžete vyhrát produkty sportovní i zdravé výživy a fitness vybavení v hodnotě 30.000 Kč!

Celou naši kampaň sledujte na www.ronnie.cz/uzvimproc, kde budeme každý z dalších 5 týdnů zveřejňovat video s jedním ze sportovců, každý týden navíc můžete soutěžit o balíček s produkty Ronnie.cz a sportovní výživou! A začínáme právě teď - klikněte níže a zjistěte, proč na Ronnie.cz chodí Patrik!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra