Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Stánek Ronnie.cz na Deadlift Challenge vol. 2 již tuto sobotu!

4.359 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Sobota 28. dubna se blíží a to znamená jen jediné - čeká nás totiž akce Deadlift Challenge vol. 2, která se bude opět odehrávat v Plechárně na Černém Mostě. Určitě si vzpomenete na minulý ročník, kde padl český rekord v double deadliftu 700 kg, o který se postarali Petr Petráš a Václav Češka.

V tomto ročníku je vypsáno šest kategorií a Deadlift Challenge zase bude o něco větší a našlapanější. Určitě se tedy můžeme těšit na hodně solidní výkony přes 300 kg.

Ačkoliv tým Ronnie.cz nějaké to kilo taky zvedne, tak se raději zase zúčastníme pouze se stánkem a pokusíme se Vám sobotu ještě více zpříjemnit různými soutěžemi, dárečky a ochutnávkami produktů společností Dex Nutrition, Fiteo, Groksi!, Extrifit, PROM-IN a dalších partnerů.

Přijďte nás na stánku navštívit a garantujeme Vám, že s prázdnou neodejdete. :-) Máme totiž připravené vychytané výzvy, které poběží současně celý den, a budete moci vyhrát hezké ceny, jako jsou třeba nové opasky a rukavice Ronnie.cz, které mimochodem už brzy budou v prodeji.

Těšíme se na Vás už tuto sobotu!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra