Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Jak to vypadalo na stánku Ronnie.cz na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2018?

5.688 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Víkend v Lysé nad Labem je za námi, a tak je načase ho zpětně zhodnotit a podívat se, jaká panovala na závodech atmosféra. My jsme si na stánku Ronnie.cz celou soutěž užili! Organizace probíhala bezproblémově a nenabralo se žádné znatelné zpoždění ani při takovém množství kategorií, jaké je na mistrovství ČR. Prostory se povedlo vybrat výborně, a tak se k závodům připojilo i menší expo, kterého jsme byli součástí. Lidé zde mohli ochutnat různé doplňky výživy, koupit si oblečení od své oblíbené značky nebo se zúčastnit tréninku s Tomem Platzem, který se odehrával přímo mezi vystavovateli.

Ale pojďme se vrátit k našemu stánku, na kterém kromě ochutnávek od Dex Nutrition, Fiteo, Groksi!, Extrifit, PROM-IN a dalších partnerů probíhaly také Vámi oblíbené výzvy o ceny - naprosté novinky - opasky, rukavice nebo trička Ronnie.cz. V sobotu probíhaly současně dvě výzvy, a to tlak s jednoručkou a výdrž v planku. V neděli se k nim přidala ještě chuťovka v podobě pistol squatu.

Bojovalo se jako o závod a o skvělé výkony nebyla nouze. Musíme vyzdvihnout výdrž v planku Barbory Maršálkové, která všechny přítomné překvapila výkonem 6:20 a zasloužila si tak hlavní cenu v této výzvě. Další skvělý kousek se povedl Tomáši Dvořáčkovi s 53 opakováními na tlaky s 20kg jednoručkou, které zvládl udělat po závodění v kategorii kulturistiky do 90 kg!

Děkujeme tedy všem, kteří se za námi na stánek stavili a byli součástí skvělé atmosféry. Moc jsme si to užili a moc rádi Vás uvidíme na další akci, a to hned tuto sobotu 28. dubna na akci Deadlift Challenge v Praze!


Stánek Ronnie.cz na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2018Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra