Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Najdi a vyhraj! (16/2018)

4.775 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Ať už cvičíte pro zdraví, pro radost, pro svaly, či sílu, měli byste dbát na to, aby Vaše strava byla zdravá a pestrá. K tomu nevyhnutelně patří kopec zeleniny a ovoce, což bývá u spousty lidí problém. Třeba u mě. Je s tím přece tolik práce. Nakoupit, transportovat, uskladnit, umýt, nachystat, vyhodit nepoživatelné části... to je hodně námahy pro člověka, který už tak tráví spoustu času přípravou jídla. Ale když se chce, všechno jde, spousta věcí se dá zjednodušit a můžete se soustředit na co nejbezpracnější plodiny.

Co se ovoce týče, asi už těžko vymyslíte něco jednoduššího, než je naše dnešní výhra, na které si budete moci pochutnat už příští týden, pokud se na Vás usměje štěstí.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží balení mrazem sušených jahod a malin po 30 g, které si zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu, a k tomu jedno 100g balení pekanových ořechů od společnosti Big Boy.


Kdo byl letos zvolen novým předsedou
Svazu kulturistiky a fitness České republiky?

Najdi a vyhraj! (16/2018)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo byl letos zvolen novým předsedou SKFČR?
Martin Jebas
Stanislav Pešát
Tomáš Bureš
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 19. 04. 2018 v 08:00 a končí 26. 04. 2018 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (15/2018):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik medailí letos celkem vybojovali čeští účastníci amatérské soutěže IFBB Diamond Cup Malta. Správná odpověď zní: 10.

Vylosováni byli a jedno 500ml balení produktu Carnitine a k tomu jedno 500ml balení silné termogenní směsi Termodex od společnosti Dex Nutrition získali:

  • Hana Smetanová - smetanovah@...cz
  • Jan Pazourek - pazourek14@...cz
  • Regína Stašková - regina.st@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Verča nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 26. dubna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra