Reklama:

Uspěj Tour 2018 odstartovala ve Fitness Ural v Sokolově

4.165 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

První ze série závodů masters v bench-pressu se 14. dubna odehrál ve Fitness Ural v Sokolově. K vidění byly neskutečné výkony i legendy silového trojboje a konkrétně bench-pressu. Startovní pole čítalo více než 40 jmen, a to jak z řad mužů, tak i žen. Přestože je Uspěj Tour 2018 série závodů, kdy se spojilo pět největších fitness center v Karlovarském kraji, dorazili na bench-press i přespolní. Objevili se tady tak borci z Bíliny, Prahy anebo až ze Svitav.

Hana Takáčová a Jakub Sedláček byli nejzvučnějšími jmény na startovní listině a dostáli svému jménu a také svým předchozím úspěchům. Hanka je několikanásobná mistryně Evropy a světa a Jakub má podobné úspěchy. Mezi ženami si nejlépe vedla také známá rekordmanka Lenka Strolená, která zvedla 85 kg. 217,5 kg je hodnota, se kterou zvítězil právě Jakub Sedláček v kategorii mužů do 100 kg. Konečné výsledky všech kategorií najdete pod článkem.

Odlehčení a zábavu přinesla doplňková soutěž, která byla určena i pro veřejnost. Každé fitness centrum ji vždy uveřejní až v den závodu a ve Fitness Ural to bylo přehazování 30kg medicinbalu přes rameno na počet opakování za minutu.

Každý účastník dostal medaili i věcnou cenu a z ohlasů je jasné, že se Uspěj Tour 2018 pořádně rozjela. První body v masters tak byly rozdány a závodníci si už teď mohou do svých diářů psát datum 16. června, kdy se druhá soutěž bude konat ve Sport Studiu Prima Petra Weinlicha v Karlových Varech. Ten, kdo objede všechny závody, má samozřejmě největší šanci na získání pohádkové ceny. Tou je diamantové členství, což znamená volný roční vstup do všech pořádajících fitness center. Veškeré podrobnosti o soutěži najdete zde.


Uspěj Tour 2018 - Fitness Ural (Sokolov) - fotografie


Uspěj Tour 2018 - Fitness Ural (Sokolov) - výsledkyLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra