Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Jaký názor měli Ronnie.cz testovači na Carnitine?

3.758 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

V minulých dílech jsme se zaměřili na to, jak se naší skupince sportovců, které přezdíváme Ronnie.cz testovači, líbily, a jak jim účinkovaly suplementy od Dex Nutrition:


Dali jsme jim vyzkoušet i Carnitine. A co na tento tekutý doplněk stravy, který v litrové lahvi obsahuje až 200.000 mg L-karnitinu, říkali?

Obecně se Ronnie.cz testovačům líbí tekutá forma, snadné dávkování a praktické použití. Kladně je hodnocen i design výrobků, přehlednost etiket a příchuť. Ta je u nich hodnocena nejlépe ze všech suplementů od Dex Nutrition.

Když jsem si ho poprvé dala před tréninkem, neměla jsem velké očekávání, protože většinou jsem žádné karnitinové výrobky při tréninku necítila a nepoznala. Carnitine od Dexu mě překvapil, při tréninku jsem se začala o poznání dřív potit, než je u mě zvykem. Trénink jsem odjela ve slušném tempu a horkost a pocení jsem cítila ještě minimálně 20 minut po tréninku. Sice je pravda, že jsem dala dvojitou doporučovanou dávku, ale to nic nemění na tom, že karnitin zafungoval. Větší dávkování je u mě zvykem u většiny suplementů. Tento produkt jsem si nejvíce oblíbila.
Silvie Janečková

100.000 mg L-karnitinu na 500 ml je sila! Asi jeden z najsilnejších, čo som na českom trhu videl. Príjemná chuť a je super, že je v kvapalnej forme, a dokonca vo vodnatej, čiže nie je zahustený, ale číry, dobre vstrebateľný.
Michal Pribylinec

Karnitin většinou dávkuji na lačno před kardiem. Je to produkt, u kterého nejsem úplně na sto procent schopná poznat účinky kromě zvýšeného pocení. To ale zase tento produkt splnil. Je to taková klasika. Je funkční a plně dostačující. Příchuť cherry. Taková docela normální. V pohodě, ale raději bych třeba pomeranč.
Martina Donátová

Dex Nutrition má velký výběr spalovačů, který mimo výše zmíněné doplňuje také o Carnitiv, který mimo jiné pomáhá zmírňovat únavu, zlepšuje prokrvení a podporuje psychickou i fyzickou kondici.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra