Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Nesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit! Více zde.

Superior 14 Games 2018 aneb Back to the Roots již v sobotu!

4.633 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V sobotu 14. dubna 2018 se v Havířově budou dít věci! V místní vzpěračské hale se totiž uskuteční crossfitový závod Superior 14 Games, který je unikátní tím, že se jedná o soutěž mužských dvojic. Na tomhle jediném crossfitovém závodě v ČR tak můžete zažít adrenalin býčích zápasů.

Chlapská hrdost, ego, týmový duch a testosteron v kombinaci s adrenalinem dostanou všechny účastníky až na samý limit jejich fyzických možností, což slibuje impozantní podívanou pro diváky a husí kůži až na... spodních zádech. Vše ještě zesílí chlapácké workouty namixované vzpěračem a zkušeným crossfiterem Michalem Mičkou. A jelikož se závod koná ve vzpěračské hale, nebude chybět ani demonstrace maximální síly. "Clean and jerk - one rep max," slibuje Michal Mička potutelně. A to jsou skvělé zprávy pro fanoušky. Vždyť maximální silové výkony patří v CrossFitu k divácky nejatraktivnějším disciplínám.

Závod Superior 14 Games nese tentokrát podtitul Back to the Roots. Ten znamená, že po roční pauze, během které Michal Mička působil v Praze, se soutěž opět vrací na scénu. Že se vrací ve stejném konceptu, má stejnou myšlenku i organizátory - Michala Mičku a Filipa Trojovského, ovšem díky bohatším zkušenostem pořadatelů by měla být zase o kus lepší. Alespoň takový je cíl.

Závodu se zúčastní celkem 45 týmů - 21 týmů Hobby kategorie, 15 týmů Advance, zlatým hřebem akce budou výkony 9 týmů Elite. Všichni si odcvičí čtyři workouty, jeden workout pak bude finálový. Všichni účastníci závodu Superior 14 Games musí počítat s tím, že to bude dlouhý den. Organizátoři ohlásili začátek akce na 6. hodinu ranní a její ukončení na 20. hodinu večerní. Slibují ale, že s tyčinkami, gely a domácími hamburgery, které budou na místě k dostání, o energii nouze nebude.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra