Reklama:
Zbývá už jen 23 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 8 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Gladiator Race přidává další závod a zve Vás do Milovic

4.454 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Po obrovském úspěchu závodu typu Run v Hradci Králové na Stříbrném rybníce, kdy na závodníky byla přichystána odlehčená forma závodu pouze na 4 km, lehčí překážky a méně bláta, se další Run odehraje v rámci Sportovního parku v Pardubicích. Trať povede velmi atraktivním běžeckým úsekem kolem zámku se startem v parku Na Špici. Vše se odehraje v neděli 12. srpna. Nebudou chybět ani dětské kategorie a velmi kvitovaná kategorie Fun, která byla zařazena do všech závodů Gladiator Race. Závod typu Run je vhodný jak pro všechny začínající překážkové běžce, tak pro závodníky, kteří mají rádi rychlé závody, i pro všechny, kdo mají rádi aktivní odpočinek a zábavu! Chceš poznat překážkový závod zblízka? Tak teď, nebo nikdy! Nejbližší závod série Gladiator Race je Inov-8 Gladiator Race v Milovicích.

4. - 6. května letošního roku se v Milovicích již potřetí otevřou brány vojenského prostoru, který je pro tento překážkový závod jako stvořený. Gladiator Race v Milovicích v minulosti dokonce hostil 1. mistrovství ČR v OCR. Letos se závodníci opět mohou těšit na náročnou trať, na které nebude chybět ani pořádná dávka bahna a spousta překážek. Novinkou pro milovický závod bude kategorie Fun, kdy závodníkům nebude započítáván čas a překážky si tak mohou užít na pohodu. Jako již tradičně se začíná v pátek 4. května nočním závodem. V sobotu 5. května pak bude krom klasických kategorií k vidění v závodě i cca 100 policistů, kteří si zde poměří síly při Přeboru ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje v terénním překážkovém běhu - Gladiator Race Milovice 2018 pod záštitou ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje plk. JUDr. Václava Kučery. Nebude chybět ani ukázka práce Policie ČR v rámci bohatého doprovodného programu v sobotu i v neděli. Na neděli 6. května jsou plánovány i kategorie dětí, které budou rozděleny do věkových kategorií od ročníku narození 2012.

Závod v Milovicích je započítáván do Gladiator Race Triumphalis. Gladiator Race Triumphalis je série pěti závodů, při jejichž zdolání bude závodník uveden do exkluzivního VIP klubu s řadou výhod, slev a dárků. Letos je premiérově rozšířen i o závody Night a Kids.

Závod Inov-8 Gladiator Race se uskuteční pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Ing. Jaroslavy Pokorné Jermanové a pod záštitou starosty města Milovice Ing. Milana Poura. Více informací naleznete na webových stránkách gladiatorrace.cz a na Facebooku. Termíny dalších závodů:

  • Gladiator Race Holice: 16. - 18. června 2018
  • Gladiator Race / Run Pardubice: 12. srpna 2018
  • Gladiator Race Josefov: 1. - 2. září 2018
  • Gladiator Race Praha: 27. - 29. října 2018
  • Taxis Gladiator Race Praha: 23. - 24. listopadu 2018


Inov-8 Gladiator Race / Run Hradec Králové 2018 - videoLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVlastimil Kužel a Radek Filipi - trén...
Hockey1000 (15:34) • To klidně měj *1*
magazínVlastimil Kužel a Radek Filipi - trén...
Marczus (14:55) • To Hockey1000: ....hodne oboustranna.... Pokud tomu sam (bezplatne) veris, budiz. Je za...
magazínVlastimil Kužel a Radek Filipi - trén...
Palec077 (14:38) • Jedno to očividně je, když se podrobnosti o závodu pořádně nikde nedají najít :) Tady n...
magazínVlastimil Kužel a Radek Filipi - trén...
Hockey1000 (14:35) • Ta služba je hodně oboustranná, protože mediální pozornost, kterou na sebe přitáhne, př...
magazínVlastimil Kužel a Radek Filipi - trén...
Marczus (14:29) • Ono je uplne jedno v jakem sportu, jakym vykonem a v jake obskurni federaci zavodil one...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra