Reklama:

Redakce Ronnie.cz ochutnala Low Carb kaše od PROM-INu

6.041 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Do redakce se k nám dostaly vzorky Low Carb Workout Mash, které jsme mohli ochutnat, a jsme za to velmi vděční, protože většina z nás si je natolik oblíbila, že je do svého jídelníčku zařazuje poměrně často.

Kaše od společnosti PROM-IN je fitness potravina pro nejnáročnější zákazníky. Jedná se o mix prémiových zdrojů bílkovin a peptidů v kombinaci s prémiovými obilninami bohatými na beta-glukany. Díky použití vysoce kvalitních surovin je Low Carb Workout Mash hodnotnou fitness potravinou, která Vám umožní dodat kvalitní živiny kdykoli během dne a díky vynikající stravitelnosti a nutričním hodnotám je vhodná k použití i v období kolem Vašeho tréninku.

Příchutě Low Carb Workout Mash:

  • máta-čokoláda
  • čoko-kokos
  • hruška
Low Carb kaše mě zaujaly především díky složení, které mi je velmi sympatické, zejména třeba ve dnech, kdy si hlídám příjem sacharidů. I díky dostatečnému množství bílkovin je to tak skvělá snídaně nebo svačina. Trochu se u těchto kaší vždy bojím toho, aby nebyly moc chemické nebo příliš sladké apod., ale u téhle jsem s tím fakt v pohodě. Co může být pro někoho trochu neobvyklé, je trochu lepivější konzistence, která ale nijak nezhoršuje chuť. Některé příchutě mi chutnaly více, některé méně. Za mě je určitě nejlepší čoko-kokos.
Martina

Čoko-kokos - podle mě je tato příchuť jednoznačně nejlepší ze všech. Není příliš sladká ani chemická a kokos je tam cítit tak akorát. Fakt musím říct, že si ji dávám poslední dobou často a stala se součástí mého jídelníčku. Hruška - není špatná, ale na mě je příliš sladká, tudíž ji jím jen občas. Máta-čokoláda mě moc nezaujala, protože je v ní výrazná chuť máty, což mně osobně nesedlo. Pro někoho, kdo má kombinaci sladkého s mátou rád, to ale může být fajn změna.
Lukáš

Shodou náhod jsem dnes jednu z kaší měla k snídani a obecně bych řekla, že jsou super, co se týče složení a užití jako takového (není z nich nepořádek, dobře se připravují). Hodnotit příchutě už je asi těžší, přeci jenom sto lidí, sto chutí. U mě zvítězila paradoxně hruška, i když jsem si myslela, že si nejvíc oblíbím kokos, protože ten dávám fakt do všeho. Jsem hodně na sladké a právě hruška splnila moje očekávání.
Vendy


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra