Na výběr ještě 6 příchutí, dvě z nich se dnes vyprodají. Více zde.

IFBB Elite Pro Malta
2018 má českého vítěze!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Víkend 7. a 8. dubna byl na jihu Evropy vyhrazen mezinárodní amatérské soutěži v kulturistice a fitness IFBB Diamond Cup Malta, na kterou v neděli večer bezprostředně navázalo také klání profesionálů z mezinárodní federace IFBB s názvem IFBB Elite Pro Malta. Závodů se zúčastnili i dva naši soutěžně dosud nejaktivnější IFBB Elite profíci Tomáš Kašpar a Marina Mocanu a oběma se dařilo! Tomáš Kašpar v kulturistice mužů open vybojoval své druhé profesionální vítězství, přičemž na soutěži tentokrát našel nového soupeře. Ukrajinec Oleh Kryvyi, s nímž se poprvé úspěšně a podruhé neúspěšně na IFBB Elite Pro Brazil a IFBB Elite Pro Nafplio přetahoval o vítězství, byl vyhlášen na třetím místě. Druhý možná poněkud překvapivě při svém profesionálním debutu skončil Bělorus Ilya Lukovets, jemuž je teprve šestadvacet let.

Marina Mocanu mezi bikiny fitnesskami tentokrát dosáhla na páté místo, vítězkou soutěže v její kategorii se stala Litevka Kristina Narbutaitytė. Ve physique mužů, které představovalo třetí kategorii, v níž se na IFBB Elite Pro Malta závodilo, prvenství slavil Ukrajinec Dmytro Horobets, jenž tak navázal na svůj dva týdny starý výsledek z řeckého Nafplia. Kompletní výsledky soutěže Vám přineseme po jejich zveřejnění mezinárodní federací IFBB.