Reklama:

Hradecký "Super víkend" přinese Křížovou desítku i Gladiator Race

2.649 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] V rámci tzv. "Super víkendu" jsme nachystali dvě běžecké akce v Hradci Králové. Již 6. ročník běhu Křížová desítka se uskuteční u Lesního hřbitova (registrováno 385 závodníků a přihlášení na místě je stále možné) a historicky první INOV-8 Gladiator Race Run Hradec Králové (přihlášeno 1100 závodníků - i v tomto závodě je možné přihlásit se na místě) se uskuteční na Stříbrném rybníku. V rámci obou akcí je připraven bohatý doprovodný program, dětské kategorie a spousta zábavy!

Křížová desítka

V sobotu 31. března 2018 proběhne v Hradci Králové již 6. ročník tradiční sportovní akce pro celou rodinu s názvem Křížová desítka. Jedná se o běžecký závod, kde se na startu potkávají elitní běžci s širokou veřejností. Centrum závodu je opět umístěno u Lesního hřbitova v Malšovicích. Běžecký program pro děti i dospělé vyvrcholí ve 12:30 hlavním závodem na 10 km, který láká účastníky zejména na unikátní trať ve tvaru kříže s asfaltovým povrchem a rovinatým profilem. Pro ty, kteří by se chtěli hlavního závodu také účastnit, ale netroufnou si na celou desítku, je připravena poloviční vzdálenost. "Jedná se o ideální start na začátek běžecké sezóny. Pro účastníky je připravena rychlá trasa uprostřed jarní přírody a v rámci programu si každý najde své. Očekáváme opět přibližně 500 běžců všech věkových kategorií," přibližuje Roman Šinkovský, ředitel pořádající organizace Sportvisio. Kontinuálně bude probíhat sportovní den pro celou rodinu s názvem Hradec na nohou. Nad akcí převzali záštitu primátor města Hradce Králové MUDr. Zdeněk Fink a hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. Pro účastníky je v cíli připraveno bohaté občerstvení a hodnotné ceny pro nejlepší. Podrobné informace k závodu najdete na stránkách sportvisio.cz.

Gladiator Race Run Hradec Králové

1. závod Gladiator Race typu Run se ve své premiéře představí v Hradci Králové na Stříbrném rybníku a zahájí jarní sezónu OCR. V lokalitě, která bude svědkem podobné akce prvně, čeká závodníky zajímavá trasa a nové originální překážky.

Rychlý čtyřkilometrový závod s komplexní škálou překážek, které dokonale prověří, jak jsou na tom závodníci před běžeckou sezonou, láká i "neběžce", kteří by si podobný závod rádi zkusili, ale strach z fyzické nepřipravenosti jim to nedovolí. INOV-8 Gladiator Race Run Hradec Králové startuje po menších vlnách. Kratší vzdálenost, nenáročný terén a kategorie Fun (kategorie s možností jít závod opravdu na pohodu a zkoušet překážky bez hendikepů za jejich nesplnění) je ideální příležitostí, jak se s překážkovým závodem seznámit na vlastní kůži pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví i fyzické kondice. Každý závodník v kategorii Fun bude ve výsledkové listině veden v kolonce "absolvoval" a čas mu nebude měřen. Samozřejmostí je i závod pro nejmenší - kategorie Kids. Pro všechny účastníky jsou připraveny pamětní medaile. Na diváky čeká velice atraktivní podívaná, neboť většina překážek bude v areálu kempu. Vstupné zdarma, občerstvení zajištěno.

Součástí závodu bude i kategorie štafet pro čtyřčlenné týmy a kategorie, která prověřuje partnerské vztahy - Mix. Ideální termín a skvělá cena závodu přilákaly v prvním týdnu od spuštění registrace již 600 závodníků ve všech kategoriích.

Kapacita závodu je stanovena na 1500 závodníků celkem.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra