Reklama:
Spalovač Fatall® 1+1 ZDARMA
Výjimečná akce na extrémní spalovač prodloužena! Více zde.

Co Ronnie.cz testovači říkají na Reducer?

7.548 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Nevím, jak Vy, ale myslím, že většina z nás někdy zkusila nějaký ten spalovač. Vrcholoví sportovci i běžní cvičenci užívají řadu suplementů a spalovače mezi ně bezpochyby patří. Rozhodli jsme se, že našim Ronnie.cz testovačům dáme taky nějaké ochutnat... a co říkali na Reducer od Dex Nutrition?

Reducer je spojení dobře vstřebatelného L-karnitinu s citrulin malátem a s výtažky z hořkého pomeranče, guarany a skořice, to vše ve vysoce účinné tekuté formě. Reducer je tak vhodný pro všechny osoby usilující o odbourávání přebytečných tukových zásob.

Chuť dobrá, složení se mi líbí, hodně složek, jen za mě by bylo lepší jich tam mít méně a každou ve větším množství než více v menším. Tréninky mám náročné, obzvlášť ty boxerské, takže oceňuji přidání citrulin malátu, i když 1 g není moc. Určitě jsem účinek cítil méně než u Termodexu nebo produktu Drive. Ale trénink jsem na něm zajel kvalitně, takže za mě dobré.
Luboš Balog

Složení tohoto produktu není překombinované. Obsahuje jen několik základních účinných látek v dostatečných dávkách. Pro moje osobní účely jsem Reducer používal jako stimulační produkt ve druhé části tréninku za účelem oddálení únavy. Doplňoval jsem ho ještě samotným Carnitinem z produkce Dex Nutrition, který jsem obdržel rovněž jako vzorek. Očekávaný účinek se dostavil v uspokojivé míře. Produkt z tohoto pohledu hodnotím kladně. Konzistence produktu Reducer je mnohem tekutější než u Termodexu. Chuť výrobku je rovněž přijatelnější. Stravitelnost pro mě byla také lepší. Výrobek hodnotím vcelku kladně, obsahuje účinné látky v potřebném množství, je snadno použitelný a stravitelný. Složení není zbytečně překombinované. Produkt jsem přenechal své manželce pro podporu jejího dietního programu.
Pavel Richter

Konzistence hustá, barva příjemně čajová, vůně hezká, chuť se dala. Nebylo to přeslazené ani moc hořké. Doporučená dávka 25 ml tentokrát v pohodě. Bylo to akorát. Nabuzení slušné, tepovka rozhodně vyšší než jindy!
Julie Švecová
Příchuť hruška… v pohodě, skupenství řidší, takže není nijak protivné. Při 25 ml celkem slabota, dávám tedy 40 - 50 ml a už to celkem jde. Nakopnutí a pocení - ideální stav. Používám na ranní kardio, tak snad konečně budu fitness strongman. :-D Výsledky uvidíme na konci ledna, nic jiného na spalování a nakopnutí teď nepoužívám.
Ondřej Havránek


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra